reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

a co tu taka cisza ??? czyżby sierpnióweczki poszły rodzić ??? no nie róbcie mi tego, nie zostawiajcie mnie samej !!!
 
reklama
hej brzuchatki i już nie brzuchatki! mam juz z górki!
szyjka sie skróciła, jeszcze trzyma ale ledwo, gin mi zrobił chyba jakiś masażyk bo stwierdził ze juz po tym badaniu może sie ruszyć, a jak nie to w czwartek się widzimy. Ale najdalej w ciągu 5-7 dni rodzimy, dłużej nie czekamy :D
A co u was?
 
No to sobie pospałam...do 10.40. To mój zyciowy rekord ;D
Wczoraj u gina tez miałam masaz szyjki, troche bolało i podplamiłam ale w nocy dostałam silnych skurczy. Już myslałam ze sie cos ruszy ale zdechło.... :mad: :mad:
Mysle jednak, ze powoli cos sie zaczyna dziac. Szyjka skruciła sie do 1 cm. ale od samego poczatku miała tylko 2 cm wiec słabe to pocieszenie :D
Bogucha tez urodził się z zielonych wód, ale klarownych, no ale był przenoszony ponad 2 tygodnie. A jak mozna to stwierdzic przy badaniu przez pochwę?
Troche mi smutno, bo to pierwsze urodziny Boguchy które spedzamy oddzielnie :-[. Tomek dzis po pracy do niego, do Suprasla pojedzie ale ja sama to sie boję. Bogucha siedzi w Supraslu az do mojego porodu, bo jakby sie cos w nocy zaczeło to byłby problem.
 
Żużaczku nie ma co ryzykować, na pewno to przykre że nie możesz spedzić TAKIEGO dnia ze swoim dzieckiem, ale może urodzisz Boguchowi brata w prezencie ???+
Ale pospałaś, szok.
 
Witam, witam!!!! :D :D
Ja też jeszcze nie poszłam rodzić i raczej nic nie wskazuje na rychły poród. Wczoraj dostałam przesyłkę , a wniej fotelik deltim, który zamówiłam dla dzidzi. Ciekawe, czy się sprawdzi. Chciałabym Wam pokazać jakieś zdjęcia , ale za cholerę nie wiem jak to zrobić. Może gaga zechciałaby mi znów pomóc. Tylko może na priva, żeby nie zaśmiecać forum. Będę wdzięczna.
Właśnie dzwonili z pracy i pytają, czy już....a ja nawet nie wiem już co gadać.
 
A zapomniałam wam pokazać łóżeczko dla małej
pict0005a0ve.jpg

pict0009a9yf.jpg


Mam plamienia, ciekawe co dalej....
 
ja ise położyłam zdrzemnąc i własnie wstałam widzę że u was rzeczywiście coś zaczyna ruszać u mnie nic kompletnie
muszę zadzwonić do mojej gin czy wróciłą już z urlopu i jak coś to umówić się na wizytę, bo od dwóch tygodni mam tylko robione KTG nikt mnie nie badał, a chyba wypadało by się dowiedzieć coś o rozwarciu
 
reklama
Anika cudne... i w moim ulubionym kolorku - bardzo lubie wszystkie odcienie żółtego i niebieskiego (tak tez i małemu wszystko kupowałam, nieliczne rzeczysa innego koloru)
 
Do góry