reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

rany jaki u nas wiatr zajebisty ;D

no ja coś się zaczynam obawiać porodu, nie ma mojego lekarza, wraca dopiero 18 sierpnia, i nie wiem czy mnie przetrzymaja te dwa tygodnie po terminie czy nie, kurcze taka zawieszona jestem i nie wiem co robić, w razie czego chyba pójdę rywatnie do ordynatora tego szpitala i już, no zobaczymy
 
reklama
Może mi się uda wkleić zdjęcie mojego synka, który ostatnio oszalał na punkcie maskotek.Co do zmniejszania zdjęć to chyba nie bardzo mi to wychodzi, no ale zobaczymy.
 
O cholerka.
Może teraz
img00858vw.jpg
 
A jednak się udało.Chyba w takim formacie może być, nie?
anika śliczny kącik dla dzieciątka.Ja uwielbiam takie kolorki i też w pomarańczu mam ściany w małym pokoju.
 
Gaga znajdz sobie kogoś zufanego bo do 18-ego to raczej nie donosisz, a dwa że lepiej abyś była pod ścisłą obserwacją, wkońcu jesteś już po terminie.
Żużaczku dokładnie to musiał być masaż, miałam dizś dokładnie to samo, też bolało i to za bardzo jak na normalne badanko, no a przede wszystkim pojawiło się plamienie i mój lekarz potwierdził ze po tym i takim badaniu coś się powinno ruszyć.
 
gaga miałabym nerwy na taką lekarkę.Zarty sobie robi, czy co? Przecież nie wytrzymasz do 18. Chyba musisz się zgłosić go innego lekarza.
Właśnie wywiesiłam pranie i teraz spoglądam przez okno....a tam chyba oberwanie chmury.Jestem wściekła!!!!!! :mad: :mad:
 
Anda wklejenie zdjęcia poszło ci super. Sporego masz tego synka, tak chyba mniej więcej w wieku syna Żużaczka /8 lat/? i pokaźną kolekcję maskotek, co on z tym robi? ma jakieś specjalne miejsce na nie?
 
Mam pytanko.
Czy któraś z przyszłych mam ma wyrobione zdanie na temat pobierania krwi pępowinowej oraz Banków Komórek Macierzystych. Proszę o opinie
 
reklama
anika to jest część maskotek .Wyobraź sobie , że trzyma je w dzień w wielkim kubełku  a na noc wszystkie wysypuje do łóżka i z nimi śpi.Nie mam już słów na to.Te masotki wchodzą mu w nocy pod plecy i na pewno jest niewygodnie , ale cóż....to chyba jakiś syndrom przed pojawieniem się rodzeństwa. 15 lipca skończył 8 lat
 
Do góry