reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Kurcze Kulka wiesz co, lekko się zniesmaczyłam w sumie bo ja to byłam przekonana, że jak się jedzie na zdjęcie tego to zdejmują i nie ma opcji i ja się tu nastawiam, że od 7 sierpnia zaczynam jogging po schodach u mnie w domu celem wywołania dziecka z brzucha a tu się okazuje, że być może będę sobie tak jeździć tam i z powrotem :/

Dziewczyny myślicie, że mając ten pessar mogę już zacząć łykać wiesiołek? Chciałabym sobie uelastycznić się tam na dole ale czy ten wiesiołek może doprowadzić do przyspieszenia porodu? W sumie za tydzień mam wizytę mieć to chyba nic się nie stanie prawda? A może już się zacznie tam uelastyczniać wszystko do porodu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Taka j., ale u Ciebie 37 tydzień kończy się dziś, czyli między nami jest tylko 1 dzień różnicy. Więc za tydzień jak pojedziesz, to już będziesz kończyła 38 tydzień, to już chyba nie będzie opcji, żeby Ci nie zdjęli pessara? Czy my z tym mamy chodzić do porodu, czy jak? Ja liczę na to, że jutro mi go zdejmą:tak:
 
Kulka ja nie wiem widzisz, byłam przekonana, że zdejmują, że jak lekarz coś gada, umawia się to jest pewny tego co mówi a nie, że tak gada bezmyślnie a jak widać nie można być pewnym. A najczęściej się to zdejmuje między rozpoczętym 37 a skończonym 38 tygodniem ale czytałam o przypadkach gdzie kobiety chodziły z tym do 39 i 40 tygdonia nawet a jak wiadać w szpitalach się specjalnie nie przejmują :/
 
Taka j. wiesiołek nie przyśpiesza porodu tylko powoduje,że to wszytko tam "na dole" jest zdecydowanie bardziej elastyczne. Myślę,że spokojnie możesz już brać.
Ale dziś się czuję taka osłabiona, przyjechałam przed chwilą z działki i już nawet nie mam siły aby z synem wyjść na plac zabaw, no nic dziś będzie musiał wyjść tata
 
Dzięki laski za rady - będziemy musieli może w piątek się przejść pooglądać ten miejski szpital, bo M twierdzi, że on woli wiedzieć co, jak i gdzie, żeby potem stresu nie było no i w sumie to chyba ma chłopina rację ;-) I tak chyba się jednak zdecydujemy na ten miejski, zawsze to lekarz na miejscu będzie, albo w razie co przez telefon może wydać dyspozycje czy coś... no i ta intensywna...

Taka j - a ten pessar to się normalnie jakoś czuje? to jest jakiś krążek, tak? bo ja taka niezorientowana...:eek:
 
Dziewczyny my chyba dziś na IP podjedziemy, brzuch mnie pobolewa już od 14 i nie zmniejszył się po kąpieli gorącej. Spina się tak, ze nie mam pojęcia co ile :-(

jakby co to będę pisać do ewelinki, bo neta nie mam wykupionego w telefonie
 
Kamu jesteś niezmordowana tą działką a syn też, że tak szaleje cały dzień i jeszcze ma siłę na plac zabaw potem! No właśnie chyba sobie zacznę to łykać bo gdzieś na forum jakaś niby położna się wypowiadała, że on nie przyspiesza porodu, tylko po ile tabletek to łykać, jak będę łykać po 3 dziennie to będzie ok?

Mysiolek pessara się nie czuje w ogóle, spokojnie można zapomnieć, że się go ma.

Modlicha oj oj, no to się coś zaczyna dziać, koniecznie daj znać jak już będziesz wiedziała!

Jaka tutaj cisza!! Powiedziałam mężowi, że mi czasami już ciężko i potrzebuję pomocy, że nawet buty mi się już ciężko ubiera na co on, że jemu też rano się trudno ubiera buty i nie narzeka, nieźle, powiedziałam o tym bólu, że się zwijałam na co on, że nic nie wiedział i mogłam powiedzieć i by pomógł, trudno mi w to uwierzyć ale nie mam chęci się nad tym zastanawiać nawet. Rozmawiałam przez skypa z synkiem, moje kochane słonko się bawi, za 5 dni ma wracać, ehhh.

Puchną Wam stopy? Jeśli tak jak sobie z tym radzicie? Mnie zaczynają puchnąć wieczorem (teraz) i apogeum jest rano gdzie ledwo umiem nastąpić na ziemię bo aż mnie bolą stopy od dołu.
 
Ostatnia edycja:
Modlicha trzymam kciuki by wszystko bylo ok :-D
koniecznie sie odezwij!!!

co do propozycji nowego watku to ja jestem za, tylko kto bedzie tam informacje umieszczac? Czy to w formie jakiejsc tabelki bedzie?
 
Madziasek myślę, że forma tabelki jest najlepsza bo jest dość czytelne, a jakie informacje by tam umieszczać? Na pewno nick forumowiczki, imię dziecka, waga, wzrost, data urodzenia i może czy sn czy cc, czy coś jeszcze?

Ciekawe jak tam Modlicha.

Madziasek a kiedy Ty teraz jedziesz?
 
reklama
Taka j chyba wystarcxa takie informacje, Doriq o nich pisala ;-)
to kazda z nas bedzie umieszczac je w watku a zalozycielka wklejac do tableki...
Ale gdzie jade?

Miciurka i jak prasowanie? Bo ja na raty prasuje, nie daje juz rady :p

Kupciusia ja na Twoim miejscu strasznie zamartwialabym sie a jak nie moglabym zadzwonic wpadlabym w jakas histerie....
jak mojego nie ma nawet na jedna noc to spac nie moge :szok:
 
Do góry