reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Toska to jakby był zwyczaj, ze mąż funduje żonie tydzień w spa, to chyba by mnie tak nie oburzylo :-p A pierscionkow i tak nie noszę :-D

AleksandraM po domu w szpilkach? Podziwiam. Ja w tym cholerstwem chodzic nie umiem i tylko od wielkiego dzwonu zakładam. A po domu musze w czymś miękkim i zeby nie szukało, bo mnie ten dźwięk denerwuje :-D

Mila witamy :-)

Ja juz normalne dżinsy odłożyłam na po porodzie, bo mnie pasek gniotł. Pewnie bym sie dopiela, ale miałam schize, ze zgniatam Stwora. Zostały mi jeszcze te jedne bardzo szerokie i pumpy biodrówki.
 
reklama
Dzięki Dziewczyny za wszystkie odpowiedzi. Chyba muszę pogadać o tym z lekarzem, następna wizyta za dwa tyg...

Z odkurzaczy - kompletnie nie praktyczny w domu, ale rewelacyjny :happy: - mąż jakiś czas temu kupił sobie do warsztatu, Karchera ;-) jest głośny itp, ale my mamy psa i generalnie mało czasu na sprzątanie. I mimo, że w domu jest zwykły odkurzacz to wleczemy tego olbrzyma na trochę do domu i pozamiatane :D wszystko wciągnie :-)
 
HIV absolutnie trzeba zbadać, bo można być nosicielem i nawet o tym nie wiedzieć, a zarazić się można różnie... Przy porodzie naturalnym dziecko się zaraża.

(...)
a tak w ogole to dolacze do was moze...bo ja tez na sierpien mam termin, z OM na 30 sierpnia z usg na 24...przyjmiecie invitrowiczke?

Co to za pytanie? Jasne! Witaj :)))
 
Tośka, ja dwa lata temu zakupiłam Elektroluxa, zgrabny, mieści się w szafie, z dużą mocą, ale można też regulować, kilka szczotek, w tym na sierść zwierzęcą co mi ułatwia sprzątanie przy psie. Ma super długi kabel, i długą rurę teleskopową co też jest dość ważne. Ma jeszcze fajny "gumowy amortyzator" który chroni ściany przed obijaniem, co ma znaczenie jak sprzątają dzieci:-) a cena przystępna i worki można tani dokupić..
 
Zaczarowana - rodzimy po sobie :) Na kiedy masz termin? Ja 3-7 sierpień. Myslałaś o indywidualnej sali ?
Szkoła rodzenia na Madalińskiego jeszcze działa.
 
cwietka mam chyba dzieisięć par szpilek (bardzo lubię buty na obcasie), ale ja też nie umiem w nich chodzić, szczególnie jeśli mam większy dystans do pokonania, dlatego jak mam dzień to je ubieram w domu, trzeba trenować ;-)
Normalnie chodzę w moich ukochanych martensach i trampkach.

toska ja mam od roku, albo trochę dłużej bardzo cichy odkurzacz Electrolux ultrasilencer green i jestem zadowolona, nie pamiętam ceny.


idę gotować obiad, u mnie dzisiaj sieja na parze, ziemniaczki i sałata ze śmietaną.
 
Ostatnia edycja:
Eweli, teoretycznie tylko kilka dni przed tobą, ale że różnie to bywa, więc istnieje duże prawdopodobieństwo że się tam spotkamy:-) Termin mam na 31.07/01.08. Indywidualnej sali nie wykupumę, bo trochę mi szkoda tej kasy, a szansa na rodzenie na pojedynczej jest dość duża, bo teraz tam większość takich.. Jak rodziłam 10 lat temu to była jedna sala na 5 łóżek odgrodzonych 1,5 metrową ścianką i to było przeżycie, odebrałam kilka porodów zanim swoje urodziłam... Także teraz to luksus... Szpital przeszedł znaczną przemianę,chociaż wtedy też nie było źle...
 
AleksandraM - ja na co dzień w baletkach. A po domu mam baletki-kapcie :-D A szpilek mam całe trzy pary :-D I zwykle zakładam je przed wyjście z domu, stwierdzam, że super to wygląda, robię dwa kroki w stronę lustra i... przebieram się w baletki :-D
 
Bojgut ale naprodukowałyście od rana :rofl2:
Witam się i ja po spuszczeniu krwi i nie tylko :-p
marzycielka &&&&& za wizytę
milaa a czemu miałybyśmy nie przyjąć? :-)

toska ja mam taki Electrolux Ergospace ZE305SPC Speedy Clean - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD i sobie bardzo chwalę na pełnej mocy odkurzam tylko dywan a tak to przekręcam na mniejsza i jest dosyć cichy, no i ma dobry filtr co przy moim alergiku jest ważne A no i kabel 13m długości :-) no i tak jak pisała zaczarowana jak obijasz nim o ściany to on ma taki sznurek gumowy żeby go nie bolało :-) i worki też kupuję na allegro za grosze
 
reklama
Witam, ale produkcja dziś na forum :)

Dziś od rana zimno brrrr! Ja chcę wiosnę i balerinki ;)

O prezencie za urodzenie dziecka nie słyszałam. ale wiadomo w różnych regionach różne zwyczaje. Ja bym sie nie obraziła, chociaż nie sadzę aby mój mąż sam na to wpadł :) Chociaż, ja jak dostałam pierścionek zaręczynowy, to mężowi kupiłam elegancki zegarek (bo akurat kilka dni później miał urodziny) i on ustalił, że to zegarek zaręczynowy :)
Kawy teraz prawie nie pije, w sumie tylko wtedy, gdy mnie bardzo boli głowa. Przeważnie z ekspresu ciśnieniowego, słabą i z mlekiem
Dentystę póki co omijam, bo nic sie nie dzieje i nic nie boli :)
Szpilki lubię, ale ciężko mi pokonywać długie dystanse w nich :) chociaż na wszystkich weselach jestem do rana w szpilkach:) no i móż mąż uwielbia mnie w szpilkach ;)

Zdrówka dla chorowitek ;)

Kamu, Miliaa - witam!

Mysiolek - ja HIV robiłam w pierwszej ciąży i teraz też
 
Do góry