reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Hej Dziewczyny,
Przyjmiecie do swojego grona jeszcze jedną sierpnióweczkę;-)
Czytam Was już od dawnaaa i jestem od Was uzależniona,w końcu odważyłam się do Was napisać.;-)
Urodziłam synka 29 sierpnia 11 dni po terminie, poród siłami natury ale 3 razy wywoływany maskra ale się udało.
Synuś ma na imię Tymoteusz ( 3720 i 58 cm ) karmię piersią i póki co na tym zostaje. Czytam Was że już wprowadzacie smakołyki Waszym dzieciaczką i kusi mnie aby juz sprobować ale jeszcze się wstrzymam do połowy lutego.

Madziasek moja szwagierka ma córeczke u której były takie same objawy jak u Twojego Mikusia,
urodziła 1 sierpnia i w grudniu pojawiły sie takie plamy na zgięciach , teraz była u lekarki i wykryła azs:-(
 
reklama
witam! u nas dzisiaj ciężki dzień. Cholerne szczepienie- mały rano obudził się z gorączką, marudny i taki biedny. Dostał paracetamol i spadło mu do 37, ale wcale się nie uśmiechał, spać też nie chciał, na dodatek męczyła go kupka. W końcu o 20 zrobił duże coś i humorek mu wrócił. Teraz już śpi. Ja jestem wykończona, liczę na to że jutro już będzie dobrze. Strasznie smutno patrzeć na własne dziecko, które cierpi i nie wie dlaczego, aż się popłakałam, tak mi go było żal.
Nasza waga to 7600, ale niestety nie wiem ile wzrostu, mam papierową miarę, to jutro sama zmierzę.
Spokojnej nocy dla Was! Pozdrawiam!:-)
 
Aurelia teraz dzieci będą wolniej przybierały a wagą nie musisz się martwić bo ładnie waży, także spokojnie. Gratulacje szczepienia :)

Aga witaj, ładne imię wybrałaś :) Wprowadzaj produkty, pewnie, życzę, żeby małemu zasmakowało :)

My przykro mi z powodu tej reakcji poszczepiennej ale mam nadzieję, że teraz już będzie wszystko w porządku.

Basia to ja zacznę podawać jak pisałam ten gluten ale może nawet troszkę mniej niż pół łyżeczki, tak po trochu po trochu, dla większej pewności.
 
Madziasek, być moze to chwilowe zmiany spowotowane suchym powietrzem. Lekarka mówiła, ze takie zmiany moze też nasilać pot bo teraz dzieci grubiej ubrane, a trochę pofikaja i są zgrzane.. Mam nadzieje, ze to szybko zejdzie bo AZS nikomu nie życzę !!

Aga163, witaj i zapraszamy !! Fajnie, ze się odezwalas :) zazdroszczę karmienia piersią.. Mnie ta sztuka się niestety nie udała :(

My, oj biedny syneczek.. Ale dobrze, ze juz mu lepiej ! Nie dziwie Ci się wcale bo ciężko jest patrzeć na dziecko jak się biedne meczy.. Mnie tez nie raz zdarzyło się popłakać jak Kubuś miał gorsze zmiany na ciele.. A waga super! Kubuś miał taka przed tygodniem, a jest dwa tyg starszy!
 
To normalne, która matka bez problemu patrzy jak jej dziecku jest źle, aczkolwiek jeśli organizm reaguje na szczepionkę to podobno tym lepiej, niby tam organizm zaczyna wytwarzać te przeciwciała. Tak czytałam przynajmniej.
 
taka j. dziękuję, widziałam tutaj na forum ostatnio żę któraś z dziewczyn pisała że też ma synusia Tymoteuszka:tak:Tobię życze spokojnych nocy, czytam o Twoim synku i podziwiam skąd masz siłę, mój śpi ładnie , raz się budzi na karmienie i później nad ranem, zasypia po kąpieli i cycu, patrzy na swoją lampke która chyba go hipnotyzuje;-)

Basia mojemu wyszły takie małe liszaje na żuchwie po jednej u drugiej stronie, nie wiem może coś zjadłam, ostatnio skusiłam się na trochę cytrusów.

Pozdrawiam

aa nie wiem jak zrobić suwaczek:wściekła/y:
 
witam na chwilkę ;)

talaaa , a ja bym chciała, żeby mój synek budził się co dwie godziny a nie 3 razy na godzinę ;)

witaj aga, super imię Tymoteusz :), ja też jeszcze nie rozszerzam diety :)

my, przykro mi bardzo, że synek źle zniósł szczepienie :(. mam nadzieję, że już jest ok
 
Dobry wieczór ;-) ja z glutenem zaczekam jeszcze pare dni bo chce podac zupke jarzynowa i zobaczyc czy nic nie bedzie sie dzialo, jak nie to bede dodawac te pol lyzeczki do kaszki.

basia ja cos kiedys slyszalam ze jak teraz nie poda sie glutenu dziecku to pozniej mozna chyba po 10 mcu, wiec jak teraz sie boisz to moze warto zaczekac a noz do tego czasu Kubusiowi sie polepszy skorka? ale moze lepiej porozmawiaj z lekarzem dla swietego spokoju

aga163 witam :-) 3 razy wywolywanie porodu... pewnie sie biedna nameczylas

my mam nadzieje ze jutro juz bedzie lepiej, u nas tez po szczepieniu byla goraczka ale to lepiej podobno bo znaczy ze organizm walczy

lece w kimke bo juz prawie 12 :szok:
 
reklama
Dzien Dobry!:-):-)

mala spala cala noc, wstala ze mna o 6 i teraz dalej spi:-):-), wczoraj byla okroooopnie marudna caly dzien, nic sie nie podobalo

wy tak piszecie ze boicie sie cos nowego do diety wprowadzac, a Milena jakby miala zeba, to by chyba wygryzala wszytskim jedzenie z buzi:laugh2:, wczoraj jej dalam mandarynke pociumciac to mi wciagnela ja do buzi, i juz wprowadzam pomalu mleko nastepne, masakra jaka ta moja panna juz duza


MadziaSek dzieki za przepis na ryz z jabluszkiem, ja przepisy na obiadki biore z tej stronki przepisy na obiadki dl 6 miesiecznego dziecka- Pozostałe - strona 1 - 40tygodni.pl

My2013 biedny Kayo, u nas zawsze po szczepieniach jest taka reakcja i az sie boje, bo za kilka dni mamy nastepne.

madzialenak &&&& za wizytę, oby wyniki okazaly sie w porzadku


aga163 witaj:)

wczoraj robilam Milenie zdjecia na poduszki dla babć ], pochwale sie moja dziewczynką _DSC0912.jpgClipboard01jhuju.jpg_DSC0909.jpg

miłego dnia:)
 

Załączniki

  • _DSC0912.jpg
    _DSC0912.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 38
  • Clipboard01jhuju.jpg
    Clipboard01jhuju.jpg
    11 KB · Wyświetleń: 39
  • _DSC0909.jpg
    _DSC0909.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 37
Do góry