reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Aga tak się zastanawiałam ostatnio, żeby kupić tą lampę taką co to tam wszystko tak pływa, nie wiem jak to się nazywa fachowo, tylko nie wiem jak to postawić, żeby on to widział bo nie mam półek :)

Jagoda super ta stronka, zapisałam sobie :) A zdjęcia są piękne, na pewno babcie będą zachwycone :) Ja się boję jeszcze cytrusów, w ogóle to jakaś strachliwa jestem, starszy jak miał 3 miesiące więcej niż Kubuś to już kanapki wcinał z szynką a teraz pewnie długo to nie nastąpi ale też on już miał ząbki a Kubie chyba jeszcze bardzo długo nie wyjdą.
 
reklama
Hej :)

Jagoda sliczna jest Milenka!! jak mi sie podobaja dziewczynki z tymi opaseczkami :-) i dzieki za strone, tez sobie wrzucilam do ulubonych. tak zbieram te przepisy i zbieram a jak wczoraj zajrzalam do sloiczkow i zobaczylam ile ich jeszcze mam to zapasu mamy chyba na 2 miechy :-D

taka j, na allegro sa takie lampko maskotki w ksztalcie zolwia, i z niego leca melodyjki uspokajajce i swiatelko jakostam plynie
 
aga, ja chyba też nie wytrzymam do końca 6 miesiąca z rozszerzaniem diety, bo o ile pisałam parę dni temu, że młody się nie interesuje jedzeniem naszym, to od wczoraj zmieniam zdanie :).

jagoda, piękna Milenka :)
 
Cześć dziewczyny!
Bartkowi wyszła dolna jedynka, słabo ją jeszcze widać ale czuć dobrze na palcu.
My - jak minęła noc?
Aga - witaj, ładnie nazwałaś synka
Jagoda - ładną masz pannę, czy ona już sama siedzi?
 
Aurelia gratki zebolka!!!
Ewuncia ja ze starszakiem wytrzymalam z rozszerzaniem diety do skonczonego 6 miesiaca, ale z panienka juz nie, dalam juz jej marchewke, wcina az milo, no i kaszke z glutenem tez dostaje..juz fajnie sobie radzi lyzeczka..sloiczek tej marchwi mam na 3 porcje, ale skoro nic jej nie jest to rozloze na 2 razy..

Spi teraz po cwiczeniach, oj dzis ciezko bylo, pomarudzila troche, moze taki dzien pochmurny i od razu raniutko ja zebralam, bo na 8:30 dzis mialysmy..

Jagoda przeslodka ta Twoja Milenka, przepaska boska, ja mojej nie moglam uchodzic takiej, co kupowalam, to oddawalam, bo za ciasna byla, ale mama mi w koncu znalazla w lumpku ;-)

Aga witaj :)

My buziak w czolko dla Kajtusia!lepiej dzis?
 
Hej dziewczyny.

Jagoda czy Milenka już tak ładnie sama siedzi?? A Hania też by najchętniej schabowe jadła gdyby mogła. Ostatnio wyjęła mi dwie garści makaronu z rosołu:-D. Dobrze, że był już zimny.

Aurelia gratulacje pierwszego ząbka! Moja mama mówi, że jak pierwszy ząbek wyjdzie to mąż żonie sukienkę kupuje;-). No ale ja nie mam męża:-D

My współczucia przeżyć po szczepieniu. Jeszcze teraz po tej aferze z tą dziewczynką... ehh. No i najgorsze, że maluszek się męczy.

MadziaSek Hania ma to samo!! W okolicach łokci ma pełno krostek, tak gęsto, że miejscami łączą się w szorstkie, zaczerwienione plamy. I na jednym kolanku kilka krostek czy to raczej takie szorstkie miejsce jest. Ma to już ze 2 tygodnie. Ja idę w poniedziałek do lekarza to zapytam o to, ale Ty będziesz jutro, to daj koniecznie znać co powiedział!!
 
Hej dziewczyny !
U nas już lepsze nocki :) wczoraj przed spaniem Kubuś wciągnął 160ml mleka z kleikiem i spał do 5:30 ! :-) później mleczko i pospał jeszcze ze mną do 8:30 :-)

Jagoda, ale Milenka jest przepiękna ! te sukieneczki, opaski mmm.. Jak ja bym chciała drugą córeczkę ! daj no przepis na dziewczynkę ! :-D

Stronka super ! ułatwi mi gotowanie ! ale chyba zacznę od 6m bo też mam jeszcze spory zapas słoiczków..

Aurelia, gratuluje ząbka !:-)

Madziasek, Kupciusia jak chcecie to wkleję wam fotkę tak to wyglądało u Kuby w najgorszym stadium..( tylko wtedy pstrykłam fotkę)

Hm.. Kubuś teraz ma drzemkę i coś chrumka mu w nosku, a katarku nie ma.. może ma tam za sucho ??
 
Grinula dzisiaj jakiś głupi dzień jest więc może po prostu też nie miała humoru na te ćwiczenia, chyba ciśnienie spada.

Basia u nas też lepiej ze spaniem i albo to był skok albo woli spać w salonie bo od 2 dni śpię z nim na rozłożonej kanapie w salonie i fakt, że się budzi ale nie jest upierdliwy.
 
reklama
Basia wklej zdjecie..

u nas ze spaniem nocnym jest roznie jesli chodzi o pobudki, potrafi zjesc cycka raz, a sa takie noce ze i 3-4 razy, ja nie ogarniam tego czasem, bo na polspiocha jej daje.. w nocy jestem nie do zycia. Dzis zjadla raz przed 5, ale dawno jej sie takie spanie nie zdarzylo:-)
W dzien ze spaniem roznie, spi 3-5 razy po 30-40 minut.. wolalabym, zeby spala mniej razy, a dluzsze te drzemki miala, no ale nic nie moge zrobic...

taka j dobrze, ze w salonie kubus lepiej spi :)
 
Do góry