reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

kakarolina, jakieś długie mi się faktycznie wydawały :) to może i dobrze, bo bodziaków małych mam pełno!
Olga, ja pamiętam jak mojej mamie się oszczeniła jej suczka silki terier, żadna to hodowla, po prostu raz chciała mieć małe. Oczywiście był problem ze znalezieniem nowych właścicieli. Pieski były tylko dwa, a procedury adopcyjne moja mama zastosowała takie, że pieski zostały... Żaden chętny nie był odpowiedni, bo to pracują i nie ma ich w domu cały dzień, albo mieli psy i mama wiedziała jak były traktowane, albo były małe dzieci, które by pieski zamęczyły... Tym sposobem, mama się dorobiła kolejnych dwóch psów. Małe to, hałaśliwe, ale kochane bardzo :)
 
reklama
Sempe a czy to tantum verde można brać będąc w ciąży? Ja już mam tak dosyć tego bólu,a właśnie wyczytałam, że i bóle zębów i dziąseł (i ich krwawienie) nasilają się właśnie w trzecim trymestrze. Zęby i dziąsła są jednak najgorsze,bo od nich ból promieniuje też na inne miejsca.

Mart cieszę się,że u Twojego dzieciaczka zamknęła się ta zastawka.Na pewno odetchnęłaś z ulgą.

Kakakarolina ja chyba po południu skoczę do lidla i też skuszę się na legginsy, bo ostatnio mam z nich największy użytek. Muszę w końcu zagłębić się w wątek wyprawkowy :-D
 
k8libby lepiej za duże niż za małe ;-) (powtarzałam to mojej teściowej gdy kupowała dla Maks ubrania po porodzie w rozmiarze 74, 80:rofl2: jedną piżamkę 104 mam do teraz będzie dobra za dwa lata :-D)

MieMie tantum verde można i kup sobie jeszczę jakąs ochydną pastę na chore dziąsła - paradontax i jakaś jeszcze
 
Witam dziewczyny, ja już nie wydalam z wszystkimi obowiązkami.
Po powrocie z pracy mam jeszcze tyle obowiązków w domu i przy dzieciach, że nie jestem w stanie usiąść przy komputerze, jedynie w wolnej chwili w pracy was podczytuje, a jak chce odpisać i nawiązać do waszych wypowiedzi to już czasu brakuje :((
Pozdrawiam wszystkie mamusie, ja dziś mam przedstawienie u Wiktorka w I klasie z okazji dnia mamy. Musze wyjść trochę wcześniej z pracy, obym tylko zdążyła na czas bo teraz czasem takie korki na drodze, a jeszcze przed 16stą muszę go przebrać odświętnie..
Papatki, lecę podczytać inne wątki :))
 
hej dziewczyny :-)
ja wstałam o 6 bo jechałam na badania. jak wróciłam to zjadłam śniadanie, umyłam okna, założyłam siatki przeciw owadom na okna i teraz się delektuje lodami :-D
miłego dnia
 
kakakarolina, tez musze zrobic sobie na deser te serniczki :-D wyglądaja przepysznie

Moja mama jak zobaczyla bodziaki w rozmiarze 56 ktore wczesniej kupilam to sie pytala...czemu takie duże?! :-p

Nie moge w domu wysiedziec, dusze sie tu i juz nie wiem czy powinnam siedziec w tym domu czy nie... czy faktycznie pojechanie gdzies do kolezanki i posiedzenie z nia w parku cos moze pogorszyc.
 
Hej dziewczyny !
My już pezd 10 dojechalismy do moich rodziców do Węgierskiej Górki – taka emrytura jak ich kiedyś mi się marzy:-D Czesio zaliczył pierwszą kąpiel w górskim potoku, pohasał po łąkacchęh i teraz śpi. Ja POZWALAM (!!) się rozpieszczać mojej mamie – ucięłam sobie drzemkę po spacerze, potem kawunia na tarasie, lody z truskawkami a na obiad mama zrobi młodą kapustę, kotlet mielony i ziemniaki z koperkiem, już nie mogę się doczekać! Dobrze czasem pobyć u rodziców ale wiem że po 48 godzinach będę już w blokach startowych żeby wracać do Katowic.
Ochłodziło się i nawet popadało trochę także w końcu jest czym oddychać. To tyle dziewczynki, trzymajcie się ciepło i zaciskajcie nogi :-)

jak zwykle przegapiłam lidla.... standard :-)
 
summerbaby nie masz czego żałować z tym lidlem. Ja właśnie wróciłam. Najbardziej to chciałam te staniki upolować. Niby nie były złe, ale najmniejszy rozmiar to 80 pod biustem. A ja przed ciążą nosiłam 70, teraz 75 ale zapinane ciasno, więc ta 80 to by na mnie latała. Tunik mam w domu dużo więc nie potrzebowałam a ich jakoś taka sobie. Bodziaki na moje oko niezłe ale ja bodziaków mam tyle, że chyba nawet wszystkich nie założę. A jakoś większych rozmiarów nie chce mi się jeszcze kupować. Pieluchy tetrowe kiepskie. No i w końcu zrobiłam tylko zakupy spożywcze. Ale przynajmniej spacer zaliczyłam :-) Teraz pół godzinki odpoczynku i muszę ogarnąć jak zwykle kuchnie i zrobić obiad. No może godzinkę :rofl2:

U nas dzisiaj na szczęście już nie jest tak gorąco. I nawet spory wiatr od czasu do czasu wieje, więc spacer przeżyłam całkiem nieźle. Nawet nie szłam tempem żółwia jak to było ostatnio.

kakakarolina serniczki wyglądają pysznie. Ale mi narobiłaś ochotę. Ja pomyślałam o galaretce z truskawkami, ale muszę zobaczyć czy mam jeszcze jakąś w szafce. Kurcze, a mogłam kupić jak byłam w lidlu. Najwyżej powiem mamie żeby po pracy kupiła to będzie na wieczór.
 
Witajcie nareszcie jest czym oddychać. Ja dziś byłam na badaniach przed jutrzejszą wizytą, potem na 2 kontroli stom. w ciąży, nic nie mam do robienia na cito i moja Pani dentystka zachwycała się jakie mam dziąsła, że ładniejsze niż przed ciążą. MieMie mi krwawiły dziąsła i używam sensodydne z fluorem i spokój, dentystka dała mi jeszcze jakiś płyn podobno super działa chyba Dento Fresch - bez alkoholu. Nie polecam tego co jest dziś w Lidlu, te legginsy w najmniejszym rozmiarze wchodzą na moją mamę a ma swoje kg, mają szerokie nogawki i są strasznie grube - nie, nie i jeszcze raz nie. Mam kupiła mi tylko zestaw tetrowych pieluch ale bez rewelacji, a nie za piękne ani za tanie.

Pochłonęłam właśnie pół kobiałki truskawek i mi nie dobrze, w ogóle mdłości wróciły.

kakakarolina, robiłam rok temu te serniczki jak mi ser z sernika został, ale dla mnie były stanowczo za mało słodkie:-D, taki mam wpis przy przepisie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
asia.85 ja mam to samo z tymi mdłościami. Właśnie się od wczoraj zastanawiam nad tym o co chodzi :baffled: Co zjem to zaraz mi nie dobrze. Jem już takie mini mini porcje (głównie arbuza i truskawek) właśnie zjadłam pół kubka zupy szparagowej z dwiema łyżkami brązowego ryżu i znów mi nie dobrze a głodna już byłam. Może jakiś ucisk na żołądek...masz jakąś teorię. Ja już nawet postanowiłam tego deseru nie robić bo mi niedobrze na myśl :baffled:
 
Do góry