reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

sopelek, mój też tak mi mówił, byle 4 razy dziennie, jakoś tak poukładać dawki. Ja jestem jakaś nienormalna i panikara i wolę brać regularnie. W ogóle skłonność do przesady, nadmiernej gorliwości, pedantyzmu to mój duży problem. Gofry, moja miłość, szczególnie z bitą śmietaną i truskawkami:-)
 
reklama
a u nas trawka skoszona :) pranie juz drugie sie suszy :) ja siedze w2 salonie, wiatraczek wieje przyjemnie :) u nas w sloncu prawie 30stopni! wyszlabym chwilke na dwor nogi poopalac ale zaraz zyly na rekach i nogach mi wychodza :/
teraz postaram sie zaczac ukladac w teczki posegregowane kilka tygodni temu papiery :)
na obiad dla mnie i corci bedzie watrobka z cebulka, a dla lubego nie wiem co bedzie bo nie przewidzialam ze On musi cos zjesc jak wroci z pracy hahaha :D, moze jakas zupke marchewkowa czy cos zrobie szybciutko?! ooo to jest bardzo dobry pomysl
 
Ja od rana próbuje coś znaleźć w necie, ale mi nie idzie. Tylko wózek chyba w koncu znalazłam, ale nie ma opcji 'kup teraz' a licytacja konczy sie za 4 dni...no wiec zobaczymy czy cena bardzo nie podskoczy:-p

najchetniej żywiłabym się kiślem, karpatką i truskawkami. na obiad w ogole nie mam pomyslow ostatnio... wczoraj np zjadlam tosty z serem i pomidorem a do tego odgrzalam sobie ziarna soi:sorry:

nie moge znalezc zadnych fajnych stron z ubrankami dla dzieci... :-(

asiu, potrzebuje takiej maleciuteńkiej porady prawnej, jesli chce odwolac ta sprawe o alimenty na czas ciazy i pani jakas z sadu kazala mi napisac wniosek o wycofanie to wystarczy takie coś: http://www.wzorypism.net/pliki/sprawycywilne/Cofniecie_pozwu.pdf tylko ze bez tego uzasadnienia już?... bo w sumie nie wiem co mialabym tam napisac.. :eek:
 
kakakarolina, dzięki za linki. Ja to teraz jak mała dziewczynka, bo zawsze wiedziałam mniej więcej jaki rozmiar jest dla mnie, a teraz, jak mi się przytyło i jak mi macica żebra wypycha to wszystko do góry nogami stanęło :-p. Chyba faktycznie za luźno się zmierzyłam pod biustem i stąd ten dziwaczny wynik. Jeszcze raz dzięki. Linki zapisane na przyszłość.
A te serniczki wyglądają bosko. Zastanawiam się tylko, czy zamiast białego sera można użyć takiego gotowego twarogu do ciast? One są fajnie zmielone, a ja nie mam maszynki do mielenia… No i roboty mniej ;-).

Mart81, no proszę, jakie grzeczne dziecko. Szykuje w sobie wszystko tak jak ma być na przyjście na świat :-). Całe szczęście.

Summerbaby, ale ja Ci zazdroszczę tej Węgierskiej Górki :rolleyes:. Stare dobre czasy mi się przypominają, bo to takie śląskie tereny rekreacyjne. Sama jestem z Mysłowic i wracam wspomnieniami, jak to kiedyś było i jeździło się w tamte okolice.

”Olga RaQ” pisze:
a co myslicie o tym termometrze z lidla??
Ja właśnie staram się go rozpracować. 3 pomiary temperatury na czole i wyniki: 37,2, 36,9, 36,9. Więc chyba nie najgorzej biorąc pod uwagę to, że wyczytałam że ma dokładność chyba 0,2 stopnia. Podobnie wychodziło zwykłym elektronicznym termometrem. Ogólnie ma kilka funkcji: pomiar temperatury przy czole, w uchu, powierzchni i pomieszczenia. Wydaje mi się, że będzie ok. U mnie w Lidlu też ich było od groma, więc chyba nie będzie problemu z kupieniem ich jeszcze przez kilka dni.

sopelek, fajny termometr. Ale ten z Lidla o połowę ceny fajniejszy :-D. Mam nadzieję, że nie będzie o połowę gorszy :-D.
 
mala.di, pozew możesz cofnąć bez zgody pozwanego aż do rozpoczęcia rozprawy a jeżeli z cofnięciem połączone jest zrzeczenie się roszczenia - aż do wydania wyroku. Pismo o cofnięciu pozwu nie musi mieć sformalizowanego charakteru, wystarczy, by odpowiadało ogólnym wymogom przewidzianym dla pism procesowych (zawierać oznaczenie sądu, pozwanego, powoda sygnaturę akt, treść żądania). Wniosek o cofnięcie pozwu nie musi zawierać uzasadnienia, takie jest moje zdanie.
 
u nas dzisiaj miało być chłodnej, a tu znowu 30.. :szok: z Laurką dopiero co wstałyśmy z drzemki popołudniowej, Młoda spała ponad 3 h, a ja 1,5h, ale takim snem, że jak mnie wołała "mamo", to ja myślałam, że to w śnie :confused2: chyba ten upał tak na mnie działa...

ale wczoraj fazę złapałam, oglądałam zdjęcia, a tam moje "pocesarkowe" :szok: jak leżę plackiem z cewnikiem, mała Laurcia na mnie, z jednej strony radość, ale z drugiej strony strach, że to zaraz..
 
mala.di, pozew możesz cofnąć bez zgody pozwanego aż do rozpoczęcia rozprawy a jeżeli z cofnięciem połączone jest zrzeczenie się roszczenia - aż do wydania wyroku. Pismo o cofnięciu pozwu nie musi mieć sformalizowanego charakteru, wystarczy, by odpowiadało ogólnym wymogom przewidzianym dla pism procesowych (zawierać oznaczenie sądu, pozwanego, powoda sygnaturę akt, treść żądania). Wniosek o cofnięcie pozwu nie musi zawierać uzasadnienia, takie jest moje zdanie.

to dobrze, dziękuje;-) już sie balam ze znowu bede musiala leciec do rady prawnego by mi to pisał :-p
 
reklama
Do góry