reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Trzymając się Waszego wątku stanikowego - właśnie przeżyłam szok. I nie wiem czy się śmiać, czy płakać, czy wierzyć czy nie... Pomierzyłam się i wyszło mi 103/90. Patrzę na wszelkie dostępne w Internecie tabele rozmiarów biustonoszy i wychodzi że to... 90A :D Buahaha...:-D To normalnie takie duże B lub C noszę, a teraz mi spało na A? Jakim cudem :-). Już na oko takich piersi w A nie wcisnę. Ostatnio A widziałam chyba w podstawówce. Boshe... jak ja nie cierpię kupować staników...

Jutro intensywny dzień. Polowanie w Lidlu, odbiór wyników z punktu pobrań i ze szpitala, wizyta u gin, a popołudniu wizyta u doradcy kredytowego. Mimo wczesnej godziny wbiję się za chwilę w piżamę i wyleżę się na zapas na jutro ;-).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ostatnia edycja:
kakarolnka dzięki za stronki dużo pomogły:tak::tak: Ja właśnie do brafaterki się wybieram i dojśc od roku nie mogę, ale trzeba będzie bo cycki jednak urosły a ja mam jeszcze ten probelm, że po Oliśku mam 1 większa o rozmiar i cięzko zawsze kupić mam 2 i tak w kółko je nosze.

Dogadałam się z babką. byłam w pralni nie da się tego wyczyścić, na jutro zamówiła kuriera i zabierze gondole i fotelik odda kase uff ale i tak nerwów nie zwrócą- już mi się odechciało kupować wózka:no:

Zjadlam 3 miski truskawek i arbuza i jeszcze coś bym zjadła Wiśnie np ooo tak wiśnie;-)
 
a mnie dzisiaj naszlo na ogorka z rzodkiewka z sola i jogurtem zjadlam cala miske :D mniami ;)
Mielismy razem z A wolne wiec troche po sklepach pojezdzilismy kupilam sobie 2 pary cichobiegow i torbe dla dziecka do spania;) taka byla piekna pogoda i tyle godzin na sloncu ze musielismy uciac sobie drzemke w ciagu dnia ;)
 
Hej dziewczynki! Ale mnie dlugo nie bylo,ale czytam regularnie. Na odpisywanie czasu brak bo dla mnie dzien za krotki wrrrr! Wreszcie piekna pogode mamy i po pracy prawie mnie w domu nie ma tylko w ogrodzie albo z malym na spacerach ach cudnie. W domu cos robie po nocach,spac chodze po 23 a rano pobudka przed 6 wiec ja spie jak susel:D Poza tym wszystko w porzadku,dzis bylam na wizycie kontrolnej ale opisze to w odpowiednim watku dopiero jutro bo dzis nie wydole. Aaaaa,no i najwazniejsze,mam juz ustalona date odejscia z pracy otoz 13.07! Zostalo wiec jeszcze 29 dni pracujacych. Kombinowalam zeby tydzien pozniej,ale przepisy takie a nie inne wiec zostaje 13. W sumie dobrze, TZ troche odsapnie bo ma nawal roboty,wiec ja go odciaze. Dobra lece sie kapac,postaram sie odezwac jutro papatki,slodkich snow.!!!
 
pierwsza! :-)

od rana boli mnie głowa i ząb, który mnie nie ma prawa boleć ale się nie dam, mam dziś strasznie dużo pracy i choćby nie wiem co to ją zrobię!

a na obiadek dziś młode (polskie!) ziemniaczki z koperkiem, mizeria z rzodkiewką, jajo sadzone i kefir, pycha! :-p:-p:-p
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry w ten upal angielski! co za pogoda! wiatrak dzis rozstawiam bo nie wyrobie! wiecie mi sie za bardzo jesc ostatnio nie chce, wciskam w siebie jedzenie :/
mam zaproszenie do kolezanki ktora jest w 9miesiacu, pewnie sie zwleke i pojde
M. mial wstac skosic trawke, bo wczoraj kupilismy kosiarke w koncu, ale biedak spi bo wczoraj troche pogrilowalismy i wypil pewno z 5piwek :D
no pobudka laski :)
 
reklama
ja po glukozie, nie było tak tragicznie i nawet nie była taka niesmaczna, wypiłam duszkiem :)
czas też miło spędziłam, bo spotkałam znajomą co tez musiała godzinę czekać, bo na jakiś hormon robiła badanie.

Wyniki do odebrania jutro po 16.

Byłam w lidlu, upolowałam 2 staniki a dostali ich raptem 12! Pełno ciążówek było przed 8, kupowały tuniki i leginsy. Ja kupiłam 6 bodziaków, bo fajne gatunkowo i w dobrej cenie, termometr i 2 biustonosze.
 
Do góry