reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

reklama
kruszki ciesze sie ze jestes zadowolona z zakupu ;))) dlatego polecilam ci ten konkretny bo inne nie wylapuja tak wczesnie i dobrze dzwieku serduszka ;)) ja tez dzis rano sluchalam, to najlepszy sposob jaki isnieje na uspokojenie mamusi! aha, kruszki, pisalas wczesniej ze z nhs bedziesz miec scan dopiero w marcu? to przeciez bedzie 20tydz, tzn ze nie beda ci robic tego w 12 tyg? slyszalam ze w niektorych czesciach uk nie robia tego genetycznego wlasnie, dowiadywalas sie kochana?
pozdrawiam wszystkie kobietki!!! xxxxx

no wiec dlatego, ze plamilam to zrobili mi ublagane w 6tyg. i teraz mam nastepne planowo na marzec, bo jest wszystko ok i nie trzeba, ale nie rozmawialam z polozna jeszcze, wiec oczywiscie bede naciskala na usg zeby miec teraz, poniewaz tamto bylo nadprogramowe..

a tu macie dziewczynki bicie serducha naszej dzidzi :)
najcudowniejszy dzwiek :)
my baby heartbeat - YouTube
juditka kochana dziekuje Ci :)

a co do testu to czekam az przyjdzie, kupilam ze stanow wiec pewno jeszcze kilka dni, bardziej troszke dla zabawy, bo i tak wynik 100% to bedzie przy porodzie :D hahaha
 
kruszki, niech oni nie swiruja, bo ja tez plamilam w 6 tyg i mialam usg, co nie zmienia faktu ze usg genetyczne w 12 tyg bede miec. robi sie to konkretne usg miedzy 12 a 13+6tyg w celu wykrycia ewentualnych wad. dzidzius ma robione dokladne pomiary,mierza mu tez fald skorny na karku -to daje wskaznik na ewent zesp.downa(trisomy21),plus do tego masz bad krwi i wtedy wyliczaja prawdopodobienstwo wad. no chyba ze na pierwszym booking appointment z polozna nie zgodzilas sie na to badanie,wtedy nie bedziesz miala ani usg anibbad krwi.
ps slyszalam serduszko twojej dzidzi, cudnie bije,cos pieknego ;)))))
 
Juditka ale oni mają przelicznik na polskie, tak jak pisałaś 100%, ale jak mówiłyście z Kruszki, że już słyszycie to może wyżałuję te 300zł, chciałam wydać maks 150, ale jak mam się rozczarować to wolę dołożyć :tak: jaki mieliśmy wczoraj dzień z mężem, moja Laura ma zapalenie oskrzeli, w piątek byłyśmy u lekarza, antybiotyk dostała i się zaczęło :szok: nic wczoraj nie jadła, nie piła, cały czas na rączkach, dosłownie padaliśmy z mężem, no i ten straszliwy kaszel :angry: dziś jest o niebo lepiej, je, bawi się i prawie nie kaszle :-) moja pediatra do nas w piątek, że jakbyśmy dłużej czekali to w poniedziałek zapalenie płuc by było i szpital :crazy: no ale przez te zawirowania zdrowotne, ja mam katar do kolan :eek:
 
Dzięki Juditka zabawka nie tania, ale też wrazie czego do przełknięcia. No sama nie wiem. Zastanawiam się czy jak kupię to nie będę tego sprawdzać 2 razy dziennie codziennie, i wariować jak nie wysłyszę. A do tego czy to nie jest szkodliwe tak często. Jak to jest, wiecie? Czy do tego aparatu potrzeba jakichś umiejętności żeby to znaleźć i uslyszeć?

Właśnie się obudziłam. źle śpię już drugą noc. Nawet w nocy jak się przebudzę to jest mi niedobrze. Dzisiaj spałam w innym pokoju bo myślałam że może aura w sypialni mi nie służy. Ale tutaj dokładnie to samo. Spałam od 23 do 10 i jestem zmęczona. Nie wspomnę że zaraz chyba pobiegnę przywitać się z kibelkiem face to face.

Mój K wczoraj wyjechał, wraca dzisiaj po południu, chodzi mi po głowie ogórkowa, ale nie wiem czy dam radę się zerbać i zrobić. Do tego może ziemniaki pieczone w kominku i pstrąg w folii. Chyba mam dwa w zamrażalniku i za dużo się nie narobię przy tym. Miłej niedzieli sierpnióweczki.
 
Mart81 ma zalaczone atesty, i wiesz co, mysle, ze nie bedziesz sprawdzala kilka razy dziennie, ja wczoraj 4razy, z tej radosci.
Sprawdzcie czy nie mozecie moze z tego ebaya zamowic?
Napisali ze mozesz sluchac 3razy dziennie, po 1-2minutki, ale mi sie wydaje e nie ma potrzeby. U nas sie skonczy raz na kilka dni. Choc corka trzyma wlasnie zel do usg i pyta czy mozemy posluchac dzidzi :D hahahaha a maz jak wstanie to zapewniam, ze bedzie takie samo pytanie, hahaha.
Pozostaje mi kupic usg...
buziaki dziewczyny
 
Witam w mroźną niedzielę. Śniegu nie ma ale mrozik chwycił bryyy.
Wczoraj miałam taki ganiany dzień, że wieczorem o mało nie zemdlałam, nie miałam czasu na popołudniową drzemkę więc z sił opadłam całkiem. Wczoraj na wieczór dla relaksu poleżałam sobie w mojej nowej wannie w mojej nowej łazience:):) potem pamiętam że M przyniósł mi kanapkę do łóżka bo od obiadu nic nie jadłam a było już po 21:00. Zjadłam i padłąm, więcej nie pamiętam. Ale za to dziś pospałam do 8:30 (z przerwą na siku w nocy oczywiście). Mdłości dziś minimalne i tylko chwilami, za to swędzą mnie sutki a podrapać się nie można bo wtedy boli. Ostatnio codziennie do kąpieli biorę trochę oliwki bambino, bo normalnie wszystko mnie swędzi i bym się zadrapała.

Moje ciasto drożdżowe z truskawkami i kruszonką właśnie siedzi w piekarniku:) ciekawe co z niego wyjdzie.


Kruszki domowe usg to dobry pomysł, też by mi się przydało.

Dziewczyny kiedy galerię brzuszków otwieramy???:-D
 
Marta jak była w pierwszej ciąży, to leżałam 3 razy w szpitalu - zagrożenie wczesnym porodem i tam ktg robili mi 3 razy na dzień, jeśli by było szkodliwe, to nie było by to normalnym zaleceniem w szpitalu, tako sobie myślę ;-) ja się z ebay boję o przesyłkę, wolę już polskie allegro :tak: Kruszki takie bajery są fajne, tak jak mówisz na początku cieszy, sprawdza się ciągle, a później emocje opadają, mi moja Laura robiła numery po 27tyg. że leniwa była i się kiepsko ruszała, co ja się wtedy strachu najadłam, tylko wtedy nie miałam pojęcia że są takie cuda dostępne ;-)
 
reklama
Do góry