reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Oki Olga, wierzę na słowo :-D na dzieciach się totalnie nie znam..na razie :laugh2:
Ewa86 - tak myślę że brzuchol będzie całkiem pokaźny, na razie nic nie widać, ale jak mnie wywali ...heh Mnie bliźniaki fascynują, ich rozwój, jakaś taka magiczna jedność... będą ciekawe obiekty badań :-)
 
reklama
Dorotak dzięki :-) Choć nie ukrywam, że strasznie się boję. Tego że będą wcześniaki,że chore, albo że ja nie dam rady (mam problemy z kręgosłupem). Ale wiem też, że pozytywne myślenie działa cuda i tego się staram trzymać. Zaczynam się już przyzwyczajać do myśli, że będę mamą i zrobię wszystko, żeby ich nie stracić...

nie nastawiaj sie tak, mam kolezanke ktora rowno ze mna rodzila blizniaki, nie dosc ze dwoch synow, wiekszych od mojej malej, moja wazyla 2540 a jej synowie po 2700, to urodzila naturalnie, donosila dzieci chyba w 37tygodniu urodzila, takze sie nie nastawiaj, pamietam ze do ostatnich dni przed porodem chodzila na dlugie spacery z mezem
 
ale super mamy bliźniaki :) ciekawe czy bedą jeszcze inne :D
witaj sopelek leż i wypoczywaj :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mnie sie tak strasznie marzyły bliźniaki :) :tak:
 
Witam i ja z nad słoika z dżemem z czarnych porzeczek, najpierw były naleśniki a teraz sam dżem:):).
Wróciłam niedawno z zebrania w szkole u córki i teraz już tylko kolacja, wieczorne obrządki i wyrko. Jakoś jak czekałam na wychowawczynię to tak mi było nie dobrze. Generalnie mdłości mam jak jestem głodna ale głodna jestem co godzinkę i muszę coś przegryźć. A wieczorem jak już jestem w łóżku i oglądam tv i mam ssanie to wodę sobie popijam.

Sopelek mi też ostatnio truskawki po głowie chodzą, chyba kupię mrożone i zrobię ciasto drożdżowe z truskawkami i kruszonką.
 

O, fajne :) Kolor by nam do mebli pasował ;)
My się szarpnęliśmy na FP. Kosztowało prawie 5 stów na Allegro, ale nie żałuję. Kasę Franek dostał na chrzest z przeznaczeniem na krzesełko, więc nas to po kieszeni nie uderzyło. A krzesełko jest na kółkach - jeżdżę nim w razie potrzeby od pokoju, gdzie jemy, do kuchni bez wyjmowania Młodego. Ma wielką tackę, na której Franek może sobie rozkładać jedzenie w takiej konfiguracji, w jakiej chce. Regulowane oparcie, no i - najważniejsze - PASY :)
Coś takiego (tylko nasze było tańsze): Fisher Price Krzesełko Zen L7031 - Ceneo.pl

Sopelek mi też ostatnio truskawki po głowie chodzą, chyba kupię mrożone i zrobię ciasto drożdżowe z truskawkami i kruszonką.

O rany... Kruszonka... Mniam...
Ale chyba nie będę piec, bo w sobotę zrobiłam szarlotkę z kruszonką i co? I odechciało mi się ją jeść :/
 
byłam z mężem w sklepie pod blokiem po truskawki..nie było mrożonki :angry: kupiłam lody truskawkowe algidy i jogurt truskawkowy..może wystarczy. Baaardzo się zmęczyłam tą wyprawą. Prawie zemdlałam w sklepie, zimny pot mnie oblał, teraz leże i zdycham...masakra jakaś. Jakie ćwiczenia można wykonywać w zagrożonej ciąży? Moje mięśnie są w stanie zaniku !! Masakra...
Dzięki dziewczynki za słowa otuchy i serdeczności :-D
 
sopele witaj ,gratuluje blizniaków:tak::tak: Nigdy sie nie zastanawialam jak to jest jak 2 lub 3 dzieci sie rusza w brzuchu:laugh2: to musi byc fascynujace:tak::tak:

Co do krzeselka to tez mielismy bez pasow ,ale moje dziecie bylo spokojne ...zreszta do tej pory nie jest zbyt 'wymyslne':happy: tylko strasznie uparte:baffled:
Mydgu ale narobilas z tym ciastem ,mam jezor do kolan...


Ja dzis sie nie moglam obiadem najesc, tak mi smakowal:tak:
Michal spi a moj M na fuche pojechal wiec mam do 22 spokój:tak:;-)
 
reklama
hej dziewczyny, jeśli są tu jakieś dziewczyny z Warszawy które chciałyby prowadzić ciążę na Madalińskiego (łatwiej potem dostać się do szpitala) to proszę o informację na priva. Mam jutro umówioną wizytę u dr. Kozierawskiej z której nie skorzystam i chętnie odstąpie komuś termin bo wiem że długo się tam czeka.
 
Do góry