reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Kurcze juz konczylam posta i mialam wysylac i wylaczyl mi sie laptop Wszystko zniklo wrrr Anika z tego co wiem ciaza leczy Nieraz z kazdym tyg ciazy torbiele sie zmniejszaja a wkoncu gina I w ten sposob mysl Zdarza sie rzadko ze mimo wszystko torbiel sie powieksza i wtedy zagraza ciazy trzeba ja usunac jak lozysko przejmie wszystkie funkcje miedzy 15 a 20 tyg wtedy jest najmniejsze ryzyko powiklan No ale ty masz myslec ze ci zniknie:tak:Heh dzis krociutko spalam ale dziewczyny jaki ja mialam piekny sen Snilo mi sie ze jestem na polu i na calym polu byly rozne rodzaje ciast Az obudzilam sie z zasliniona poduszka Ale sie objadalam nie wiedzialam ktore ciasto najpierw zaczac jesc Wszystkie takie kolorowe z galaretkami Heh obudzilam sie i niebylo slodkosci
 
reklama
Anika moja przyjaciółka miała torbiel w 8tygodniu ciąży, a na USG w 12 tygodniu nie było po niej śladu. Teraz jest w 15-tym i jest wszystko ok. Nie martw się.

Doti my chyba jakoś jesteśmy podobne. Tez żygam na potęgę, też piję colę, a te ciasta z galaretką, oj nie wiem czy do sklepu zaraz nie pojadę... :-)
 
Doti, Mart dołączam do Was.Wymiotuje od rana do wieczora, po wszystkim. Od prawie tygodnia dom, dziecko i zwierzeta tylko na mojej głowie, bo mąż w szpitalu. Juz nie daje rady czasami. To chociaz sobie ponarzekałam.
 
miała któraś z Was dzieczyny bakerie w moczu? to jest fest groźne?:zawstydzona/y:

Miałam przez prawie całą pierwszą ciążę :) Jak były "nieliczne" to się cieszyłam ;) Sprawdź poziom leukocytów - jak jest niski, to nie ma powodu do obaw, bo raczej nie ma infekcji, ale to kwestii zanieczyszczenia próbki. Ja zawsze robiłam posiew moczu - jest dokładniejszy. I tam zawsze było czysto, więc mocnych leków nigdy nie brałam. Raz czy dwa zażywałam profilaktycznie Urosept.
 
Celinka a co jest mężowi? mam nadzieję że nie coś poważnego???

w przypływie dobrego samopoczucia odkurzyłam dół, umyłam podłogę w kuchni i dwóch łazienkach, kible, umywalki itd. szczerze powiedziawszy kosztowało mnie to zadyszkę, ale kładłam się na kanapę co 10 minut na 10 minut więc wszystko na raty. Ale o wiele lepiej się czuję psychicznie, bo już taki syfeks był że hej. Zalałam kibelki domestosem a teraz na chwilę wpadli znajomi, i ich synek 6-letni poszedł siku i wraca i mówi: ciocia, czemu u ciebie w łazience pachnie jak na basenie :-)
 
dzieki dziewczyny za odpowiedz:)
ewa86
moje leukocyty wyszły 25-30 w p.w.? a norma chyba (norma 0,0 - 20,0) tak znalazłam w necie, a znów w innym artykule znalazłam że norma to 0-4? i nie wiem? czy faktycznie taka norma? chyba mam jakies podwyższone jednak te leukocyty? sama już nie wiem:eek: i nie wiem czy iść na jeszcze jedno to badanie moczu przesiewowe przed wizytą u lekarza, czy poczekać co on powie i zaleci?
 
Ja też mam torbiel. Lekarka kazała się nie martwić więc się nie martwię :tak:. Mąż tylko lekko się boczy bo na razie zakaz seksu. Mnie nie zależy bo jakoś w tej ciąży nie mam ochoty :zawstydzona/y:. Dziś cały dzień byłam na uczelni. Myślałam, że się urwę z ostatnich zajęć bo już nie miałam siły, ale była powtórka przed egzaminem więc trzeba się pomęczyć. Jutro na szczęście tylko do 16.
 
Kasiunia, to jednak dość wysokie. Ja miałam zawsze 0-1 albo maks. do 4 w polu widzenia. I wtedy nie było infekcji i posiew wychodził czysty. Możesz sobie spokojnie brać póki co urosept - jest bezpieczny w ciąży, do kupienia bez recepty. On działa głównie moczopędnie, bo chodzi o to, żeby - dosłownie - wysikać bakterie :) Pij też dużo kwaśnych rzeczy - cytryna, żurawina. No i idź szybko do lekarza, to da Ci coś mocniejszego.
I nie martw się - tak jak dziewczyny pisały, takie infekcje często się zdarzają w ciąży. Będzie dobrze :)

Thinka, mój Mąż się solidaryzuje z Twoim ;) U nas zakaz dopóki krwiak nie zniknie, czyli nie wiadomo do kiedy :/
 
reklama
tak sobie czytam Wasze posty i widzę, że nie tylko ja tak panikuję. Jak sobie radzicie z tym, że nachodzą Was złe myśli. Ja się często budzę w nocy i myślę, czy wszystko ok. A co do dolegliwości - mi też już mdłości prawie przechodzą i piersi też już mniej bolesne. Tylko brzuch jeszcze czasem kłuje po bokach. Lekarz mówi ze to normalne, tez tak macie moze? Pozdrawiam Was cieplo.
 
Do góry