reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2012

zapewne teraz serducho juz bije jak dzwon... od betki 10 000 ponoc zaczyna bic :)
kakakarolina po budowie??? o zesz ładnie.. dziecko bedzie kaskaderem co??
 
reklama
wiecie co, dziwne smaki macie... trzeba sie powstrzymac, bo potem bedzie zle... tylko nie gadajcie potem jak to sciskacie kibelek :p jak mieso to nie czekolada... odczekaj troche no..
 
Błonka Maks ma ADHD i zdecydowanie jest kaskaderem. Obiecałam sobie, że w następnej ciąży leżę, piekę ciasteczka, słucham mozarta i chodzę na spacerki bo drugiego takiego diabła nie zniosę. Liczę na przeciwieństwo ;-) . Wiesz on mi jeszcze nawet nocy nie przesypia. Dał mi w dooopę nie ma co.
 
nie wiem jak wy dziewczyny ale ja mam dziś totalnego lenia
najgorsze jest to że mycie okien przed świętami zostawiłam sobie na ostatnią chwilę i w najbliższą sobotę czeka mnie ta przyjemność
również zazdroszczę wszystkim które słyszały już serduszko

mam nadzieję że ten dzień szybko minie i znajdę się w ciepłym domciu
 
nie wiem jak wy dziewczyny ale ja mam dziś totalnego lenia
najgorsze jest to że mycie okien przed świętami zostawiłam sobie na ostatnią chwilę i w najbliższą sobotę czeka mnie ta przyjemność
również zazdroszczę wszystkim które słyszały już serduszko

mam nadzieję że ten dzień szybko minie i znajdę się w ciepłym domciu

mi okna maz pomyje, nie mam zamiaru skakac po taboretach czy drabinie, a nuz spadne i bedzie nieszczescie!!! popros ukochanego badz nawet mame o pomoc przy oknach
 
kate212 ja okna na święta umyłam we wrześniu ;-) wtedy ostatni raz miałam czas
Błonka żyj spokojnie chociaż jak macie geny diabła w rodzinie (jak się później okazało my takie mamy) to nic nie pomoże :-D
 
ja bylam takim diablem... a babcia moja mowi, ze moja mama sie chyba zamienila osobowoscia ze swoim bratem.. syn grzeczny a moja mama diablica...
 
reklama
gdy prosiłam go o przykręcenie uchwytu do szafki w kuchni w lipcu gdy się wprowadzaliśmy, jednego jedynego z którym ja nie mogłam sobie poradzić, usłyszałam oczywiście kochanie już to robię. dziś mamy 14 grudnia i do tej pory szafka jest bez uchwytu

mamie nie będę truć wystarczy że święta przygotowuję a piekę tylko ciasta
okien nie mam za dużo więc dam radę, może chociaż mój luby pomoże mi z firankami

ja z siostrą do najgrzeczniejszych też nie należałam, wszystkie drzewa w okolicy były nasze. mój tata zawsze chciał mieć syna, a ma 3 córki i każda z nas ma coś z chłopaka
 
Ostatnia edycja:
Do góry