reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

zapewne teraz serducho juz bije jak dzwon... od betki 10 000 ponoc zaczyna bic :)
kakakarolina po budowie??? o zesz ładnie.. dziecko bedzie kaskaderem co??
 
reklama
wiecie co, dziwne smaki macie... trzeba sie powstrzymac, bo potem bedzie zle... tylko nie gadajcie potem jak to sciskacie kibelek :p jak mieso to nie czekolada... odczekaj troche no..
 
Błonka Maks ma ADHD i zdecydowanie jest kaskaderem. Obiecałam sobie, że w następnej ciąży leżę, piekę ciasteczka, słucham mozarta i chodzę na spacerki bo drugiego takiego diabła nie zniosę. Liczę na przeciwieństwo ;-) . Wiesz on mi jeszcze nawet nocy nie przesypia. Dał mi w dooopę nie ma co.
 
nie wiem jak wy dziewczyny ale ja mam dziś totalnego lenia
najgorsze jest to że mycie okien przed świętami zostawiłam sobie na ostatnią chwilę i w najbliższą sobotę czeka mnie ta przyjemność
również zazdroszczę wszystkim które słyszały już serduszko

mam nadzieję że ten dzień szybko minie i znajdę się w ciepłym domciu
 
nie wiem jak wy dziewczyny ale ja mam dziś totalnego lenia
najgorsze jest to że mycie okien przed świętami zostawiłam sobie na ostatnią chwilę i w najbliższą sobotę czeka mnie ta przyjemność
również zazdroszczę wszystkim które słyszały już serduszko

mam nadzieję że ten dzień szybko minie i znajdę się w ciepłym domciu

mi okna maz pomyje, nie mam zamiaru skakac po taboretach czy drabinie, a nuz spadne i bedzie nieszczescie!!! popros ukochanego badz nawet mame o pomoc przy oknach
 
kate212 ja okna na święta umyłam we wrześniu ;-) wtedy ostatni raz miałam czas
Błonka żyj spokojnie chociaż jak macie geny diabła w rodzinie (jak się później okazało my takie mamy) to nic nie pomoże :-D
 
ja bylam takim diablem... a babcia moja mowi, ze moja mama sie chyba zamienila osobowoscia ze swoim bratem.. syn grzeczny a moja mama diablica...
 
reklama
gdy prosiłam go o przykręcenie uchwytu do szafki w kuchni w lipcu gdy się wprowadzaliśmy, jednego jedynego z którym ja nie mogłam sobie poradzić, usłyszałam oczywiście kochanie już to robię. dziś mamy 14 grudnia i do tej pory szafka jest bez uchwytu

mamie nie będę truć wystarczy że święta przygotowuję a piekę tylko ciasta
okien nie mam za dużo więc dam radę, może chociaż mój luby pomoże mi z firankami

ja z siostrą do najgrzeczniejszych też nie należałam, wszystkie drzewa w okolicy były nasze. mój tata zawsze chciał mieć syna, a ma 3 córki i każda z nas ma coś z chłopaka
 
Ostatnia edycja:
Do góry