reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

dreamgirl, mój siostrzeniec też ma szkarlatynę i zastanawiam się właśnie czy mnie nie zaraził na niedzielnym obiadku:crazy: Jak nie urok to sraczka wrrr!:angry:
Jak do piątku będzie mi gorzej to idę do lekarza po L4 i będę leniuchować do świąt, bo w piątek już wolne :tak: Choć wolałabym wyzdrowieć szybko...
Black Opal dostałaś jakieś lekarstwo, antybiotyk czy coś???

kakakarolina nie za bardzo są szanse na normalną umowę, ale doszliśmy z mężusiem do wniosku że jak będziemy czekać z dzidzią na moją stałą pracę to nas starość zastanie. są rzeczy ważne i ważniejsze:tak: jakoś to będzie

Ja muszę się pochwalić, że dziś czułam pierwsze mdłości:tak:

Gratuluję nowym zafasolkowanym:tak:

Jeszcze tylko tydzień i 1 dzień do wizyty:happy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Blonka ciesze sie razem z toba ze beta rosnie:tak::tak:
leila85 niezla kolejka do odczekania:szok:
Marcia331 witaj u nas jest ruch jak w ulu:happy2:
LeRemi jak sie udala niespodzianka?
Sempe jeszcze sie nie bedziesz mogla odpedzic od nas:sorry2::tak:
 
Cześć dziewczyny z wieczora, właśnie położyłam córę spać. Muszę powiedzieć że jakaś bez humoru jestem, niby się nie zamartwiam o ciążę, ale chciałabym zobaczyć już i usłyszeć serduszko. Już niedużo czasu pozostało ale jednak. Chyba mnie zaraziłyście tym martwieniem się;-) Poza tym pora by powiedzieć najbliższej rodzince co i jak, nie lubię tak w tajemnicy trzymać, ale się boję co powiedzą:nerd: że zaczną wymyślać czy to nie za szybko, że mogłam te studia skończyć wcześniej, itd.... ech wiem że podjęłam dobrą decyzję decydując się na drugie dziecko ale boję się od innych usłyszeć co innego... no cóż może jeszcze parę dni poczekam...
Witam serdecznie nowe sierpnióweczki, rozgośccie się w naszym gronie:happy:
Błonka- cieszę się razem z tobą, teraz to już musi być dobrze!!:-)
Sempe- ty to rzeczywiście nasze guru będziesz, ja podziwiałam do tej pory moją sąsiadkę która ma 4dzieci i sama z nimi siedzi, do tego wszystkie jeszcze w miarę małe, przedział wiekowy mają 3-7. Teraz ty też będziesz, u Ciebie już piąte, naprawdę podziw, jak ty to ogarniesz:-)
 
anulka mam nadzieję, że sobie poradzisz :tak: na innych stronach znajdziesz inne suwaczki i też możesz je tu wklejać, wystarczy w google wyszukać:-) ach i najważniejsze, GRATULACJE:-D
 
Słuchajcie nowe mamusie sierpniowe - piszcie do mnie na PW żeby was dopisać do listy, bo sporo cały czas przybywa nowych mamuś i nie nadążam z dopisywaniem :)

Oczywiście witamy w naszych szeregach :)
 
witam już prawie nocną porą, szczególnie że od pary dni o tej godzinie już chętnie bym spała
sen o zębach tak jakby się spełnił. podczas wizyty okazało się że fasolka ma 5mm i według usg to dopiero 4 tydzień, więc mój suwaczek nie jest aktualny. następna wizyta u tego lekarza 3 stycznia ale 21 mam u drugiego zobaczymy co on powie. pojutrze zrobię bete aby sprawdzić czy rośnie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja muszę się pochwalić, że dziś czułam pierwsze mdłości:tak:
Gratulacje! :biggrin2:
A ja mam nadzieję, że mnie ominą...

pora by powiedzieć najbliższej rodzince co i jak, nie lubię tak w tajemnicy trzymać, ale się boję co powiedzą:nerd: że zaczną wymyślać czy to nie za szybko, że mogłam te studia skończyć wcześniej, itd....
Nie przejmuj się gadaniem "mądrzejszych od Ciebie" - to Twoja decyzja i powinni ją uszanować, zamiast lamentować...

Ja też czekam z ogłoszeniem nowiny na potwierdzenie u lekarza.
Trochę ciężko trzymać język za zębami, kiedy tak bardzo chce się człowiek podzielić swoją radością.
Tym bardziej, że niemal wszyscy wiedzą, że się "staramy" i dopytują o efekty. :-p

anulka_poland - witaj wśród sierpniówek! :biggrin2:
 
Do góry