reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

reklama
ja mam dla chlopca.... ze wzgledu ze dziecko wymodlone u pewnego swietego to bedzie imie po swietym... a dziewczynka... nie mam bladego pojecia
 
No to Błonka dawaj ;-) śmiało Cornellka a Ty?
Ja mam robocze imię prenatalne :-) do cosia w brzuchu mówię Oleńka. Ostatnio był Antoś. Ale to do finalnego nadania nie ma się nijak. Wymyślę pewnie na porodówce;-)
 
My mamy wybrane dla chłopca Leon, choć ostatnio zaczynam się jeszcze nad Maksymilianem zastanawiać.

Dla dziewczynki nie mam pojęcia.
 
Mnie się Leoś podobał ale M :no: A teraz o Barbarze też myślałam. Ale ja się dłużej nie zastanawiam bo mi się prawie wszystkie imiona podobają:-D:-D Paweł i Dominik też ładne
 
Hej.Nie wiem gdzie tutaj można się przedstawiać więc zaczne tu.Wczoraj zobaczyłam dwie kreseczki na teście(troche przerażona) i z obliczeń wychodzi termin 18 sierpień.Chciałabym więc tutaj dołączyc,nawiasem tłumnie tutaj jak na tak wczesną ciąże,pozdrawiam wszystkie mamusie.
 
reklama
Hej.Nie wiem gdzie tutaj można się przedstawiać więc zaczne tu.Wczoraj zobaczyłam dwie kreseczki na teście(troche przerażona) i z obliczeń wychodzi termin 18 sierpień.Chciałabym więc tutaj dołączyc,nawiasem tłumnie tutaj jak na tak wczesną ciąże,pozdrawiam wszystkie mamusie.

Witaj, napisz coś więcej o sobie :-)
No tak, same optymistki tutaj :-p


p.s. jest już woda, hurraaa ;)

Chłopiec Oktawian, dziewczynka Julka, Oktawian po cesarzu.

Fajne imiona, Julcia tez mi się podoba, szkoda, że takie popularne ostatnimi latami.

My Leona wybraliśmy po dziadku, choć jak coś to zawsze można też synkowi powiedzieć, że ma imię po dziadku i ... Leo Messim :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry