reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Cześć Mamuśki, coraz więcej nas tu :-)

Ale macie sny :-D Jak już weszłyśmy na ten temat to ja wam swój opowiem, proroczy :happy:
Zanim dowiedziałam się, że jestem w ciąży to śniło mi się, że poszłam do dyrektora uzgodnić wolne na święta, a on do mnie, że nie dostanę żadnego dnia, bo jest nas za mało. Ja zaskoczona i wkurzona, bo jest nas komplet osób i się go o to pytam, a on do mnie: no jak, nie wiesz? Że dwie koleżanki od nas już w święta nie będą pracowały, bo są w ciąży. Ja w szoku, bo z jedną akurat naprawdę dzień wcześniej o tym rozmawiałam i mówiła, ze nie prędko się zaczną starać, a druga jest w takim wieku, że to raczej niemożliwe. Następnego dnia opowiedziałam im sen i się z niego śmiałyśmy.

A jakieś dwa, trzy dni później sama zrobiłam test i wyszły dwie kreseczki :-)

Sempe - współczucia z tym torbielem, odzywaj się do nas częściej

Ilonka, Dahmarka
- co u was, gdzie jesteście?
 
reklama
kakakarolina : byłabym wdzięczna za pomoc z suwaczkiem, bo serio mnie to chyba przerosło. na podglądzie w ustawieniach sygnatury widać mi go doskonale, wiec naprawde nie mam pomysłu, czemu mi sie nie wstawia :-)
 
Black Opal i inne dziewczyny- sprawy organizacyjne :-D
to sory, że założłyłam nowy wątek ale mnie właśnie delikatnie zmęczyło już zaśmiecanie tego. Co chwilę któraś pyta czy to normalne, że ją kuje z prawej potem z lewej, że piersi bolą nie bolą, że beta rośnie nie rośnie i pomyślałam sobie, że wątek oddzielny uchroni ten relaksacyjny przed takimi rozterkami. No i poza tym będzie to wygodniejsze. Bo pytanie i odpowiedź będzie od razu a potem sobie poczytamy za 9 miesięcy jakimi duperelami się przejmowałyśmy na początku:-D
oczywiście jak chcecie wątek usunę;-)
 
Karolinko nie musisz tu za nic przepraszać ;-) I tak na wątku ogólnym zawsze będzie się udzielało najwięcej osób i tu będą padały pytania wszelkie, bo właśnie tu się najszybciej odpowiedź otrzyma. Nie unikniemy na ogólnym rozmowy o dolegliwościach czy obawach.. Przecież to forum ciążowe, więc głównie o takich rzeczach będziemy prawić ;-) Ala ja się dostosuję do zdania większości dlatego zaproponowałam, żeby zanim się podejmie kroki założenia nowego wątku to przedyskutować jego sens tu na ogólnym. I dotyczy to wszystkich nowych ewentualnych wątków a nie tylko Twojego, który powstał jako ostatni :tak:



No i gapa ze mnie staszna, wstyd :zawstydzona/y: Nie przywitałam nowych Ciężarówek, a tyle ich przybyło :zawstydzona/y: Przepraszam...

WITAJCIE KOCHANE SIERPNIÓWECZKI IM NAS WIĘCEJ TYM WESELEJ :-D
 
Witam kochane
wybaczcie ze mało mnie tu na razie, ale ja ciągle czekam na ta wizytę wtorkową, jak bedzie dobrze i zobaczę serdunio malusie to bede tu cześćiej obiecuje , na razie boje sie przyzwyczajać i do Was i w sumie do ciąży, tym bardziej ze dziś rano jakieś plamienie sie pojawiło wiec odpoczywam , mam nadzieje ze bedzie jednak dobrze!!!!!!!!

Witam nowe mamusie :tak:
Całuję Was mocno !!!!!!!!!!!!!
Podglądam Was :)
 
Danuś nie masz za co przepraszać ale fajnie byłoby czegoś więcej się o Tobie dowiedzieć ;-) Co u Ciebie słychać, czym się zajmujesz no poznać się po prostu.... Pewnie, że można gadać o ciąży bo w ogóle o wszystkim można gadać :-D:-Dale czasem przyda się odskocznia od tych ciągłych dolegliwości... i strachów. Spędzimy ze sobą następne 9 miesięcy a sądzę, że nawet znacznie więcej więc fajnie jest wiedzieć z kim piszemy :tak: a w oddzielnym wątku wg mnie będzie prościej bo ten niedługo będzie miał kilka tysięcy stron :-D:-D:-D

ilovesumer zobacz tu https://www.babyboom.pl/forum/sierpien-2012-f438/ciekawe-linki-i-porady-sierpniowej-brygady-55533/ nie całkiem mi się udało ale może pomoże

ilona24 trzymam kciuki i odpoczywaj


Wątek o usg jak najbardziej w porządku jestem za
 
Mi się wydaje, że na wątku głównym powinno się móc pisać o wszystkim, trochę bezsensu są te zakazy - o objawach nie piszmy, bo ktoś tam nie chce tego tutaj czytać, o obawach nie piszmy bo do tego jest inny wątek, niedługo powstaną głównie podwątki, bo np. o sytuacji w pracy i zwolnieniach też można stworzyć nowy. Ale w takim razie o czym mamy pisać na głównym wątku?

Uważam, że fajnie, że są podwątki tematyczne, ale to trochę niefajne kiedy ktoś coś napisze na głównym i zaraz otrzyma informacje, że zaśmieca wątek bo na taki temat jest podwątek :baffled:


Też jestem za głosowaniem, bo pewnie co osobą to inna opinia.
 
kakakarolina oki rozumiem , ale nie dziw się mi pierwsz ciaża , czas tak wczesny , że nie chcesz nikomu powiedzieć, a tu cie boli tu strzyka tu coś tam i nie wiesz co robic więc zostaje ci forum i inne nakręcone ciążówki :-D

wiec spotkajmy się tu kobietki wieczorkiem i pogadajmy o tym kim jesteśmy i co lubimy

ja muszę nie długo do pracki lecieć

na szczęście zadzwonili do mnie , że moge byc godzinę później ... lubieee to!!!!
 
reklama
Danuś ja to doskonale rozumiem, że wszystkie coś strzyka, kłuje i gniecie dlatego pomyślałam, że lepiej to mieć w kupie:-D
Cornellka czy ktoś od razu usłyszał, że zaśmieca wątek. Mamy dla siebie dużo wyrozumiałości bo to dopiero początki i się organizujemy :tak: A o czym mamy pisać ... ech :-D o wszystkim co nas cieszy i smuci o wkurzającej teściowej i mężu rzucającym w kąt skarpetki o tym czy kupiłyście już prezenty świąteczne i kiedy ubieracie choinkę. Czy lubicie karpia czy Was wkurzają te świeta o chorych dzieciach i upierdliwej sąsiadce. Zobaczycie jeszcze będzie o czym pisać :-D

Dobra koniec muszę tez popracować bo mnie wyrzucą zanim się zwolnię:-D jak chcecie to usunę
 
Do góry