reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

reklama
witam wszystkie nowe przyszłe mamy :-)

nie wiem czy wierzycie w sny ja trochę tak więc dzisiejszej nocy przeraziłam się nie na żarty. śniło mi się że poszłam zrobić pierwsze usg, które mam dziś, a na monitorze zamiast małej fasolki widzę trzy rzędy zepsutych zębów.
jak się tylko obudziłam od razu włączyłam kompa, a tam w każdym jednym senniki same "dobre" informacje: strata, choroba, śmierć :-(
 
kate212 widzę, że my obydwie o 1.11. czekam z niecierpliwością co tam na Twoim usg dojrzysz. trzymam kciuki, żeby wszystko było ok:tak:musi być, nie ma innej opcji

W ogóle miałam takie dziwne zdarzenie, jakoś parę dni po owulacji, ... śniło mi się, ze spałam (masło maślane, wiem;-)) i przebudziłam się z tego snu we śnie , głaskałam się po brzychu i mówiłam moja mała córeczk itp. Zobaczymy, może sen proroczy. A to musiało być podswiadome, bo jak wcześniej pisałam nie zainteresowałam się zbytnio tą owulacją.
 
Ostatnia edycja:
dziękuje za wsparcie wiem że może przesadzam ale to moja pierwsza dzidzia i chcę pewnie jak wszystkie aby nasze maleństwa urodziły się zdrowe. jak tylko będę coś wiedzieć to napiszę
 
A mi sie dzis snilo ze siedzialam na bujanym fotelu czytajac ksiazke a mala tak mi sie wiercila ze na skurze mojego brzucha bylo widac kazdy jej krag z kregoslupika.
Czyzby 3 dziewczynka?
 
reklama
Hej :) Jestem mama Listopadowa 2009 i z mężem staramy sie o 2 dzidziusia :) i co? UDAŁO SIE :) WCZORAJ ROBIłam test 2 kreska pojawiła sie jaśniutka ale ciesze sie :) razem z synem skakałam do nieba z radości :) wg obliczeń 2 tydzień u mnie czekam do 15.12 powinnam miec @ i wrazie co zrobie 2 test :) kwas juz łykam i wizyte umówie po nowym roku :) aha termin na ok. 24 sierpnia :)
 
Do góry