reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

reklama
no ja połączyłam oba style - pracuję z domu ;-) na szczęście mam taką możliwość, bo moim narzędziem pracy jest głównie internet no i komputer (i telefon), robie to głównie dla siebie, pierwszą ciążę siedziałam w domu i myślałam, że oszaleję, teraz umowa jest taka, że pracuję, dokąd będę miała ochotę, płaci ZUS, więc obie strony są zadowolone ;-)
 
katjusza77 szczerze zazdroszczę, ja pracuje do końca
jestem zarejestrowana na mniej niż zarabiam wiec każdy grosz się liczy
Leila85 i bobomama24 ​witam Was
 
Witam serdecznie dziewczyny :)
Od jakiegos czasu sledzę ten wątek, ale do momentu dzisiejszej wizyty u lekarza nie miałam odwagi sie odezwać coby nie zapeszać:p Pół godzinki temu dowiedziałam się, że dzidzia rośnie, a serduszko bije. Jak wszystko dobrze pójdzie termin planowany 1 lub 3 sierpnia :) Mam nadzieję, że mnie tu przygarniecie.
 
leila, ilovesummer - witajcie :-)

Leila masz ten sam termin co ja, ten sam dzień ciąży :-)

Danus Ty też dokładnie ten sam dzień :-)

dużo nas na 16 sierpnia, heh, czyżby jakaś mocno księżycowa noc była około dwa tygodnie temu?
 
Ostatnia edycja:
leila Ja też nie byłam i to narazie moje wyliczenia, ale tak podaje mi kalkulator z suwaka który odnosi się do pierwszego dnia ostatniej miesiączki. W czasie ciąży termin porodu ze względu na wielkość płodu może się kilkakrotnie przesuwać, a i tak wyjdzie jak wyjdzie :-). Dzień ostatniej miesiączki to akurat rzecz niezmienna więc ja się tego trzymam na suwaku :-)
 
reklama
Do góry