reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

reklama
No właśnie dziewczyny wyczułam z prawej strony jakieś coś powiększone i lekko bolące przy mocniejszym nacisku. Czy to może być jajnik? Czy też macie takie powiększone jajniki? Jak kichnę lub kaszlnę to tak mnie to w tym miejscu kłuje że nie idzie wytrzymać... Sama nie wiem czy się mam tym martwić czy nie...
 
Witam wszystkich - nowych i starych. Nadrobiłam zaległości ufff - dużo tego.

Co do leków - tantum verde nie wolno używać, bo nie wiadomo ile z tej substancji po płukaniu przenika przez śluzówkę do krwiobiegu. Tak mi powiedziała lekarka jak poszłam po konsultację. Więc sorki dziewczyny - nie zawsze jakaś homeopatia jest dobra.

Tantum Verde nie jest homeopatyczny i polecają go chyba wszyscy lekarze z którymi miałam do czynienia. nie słyszałam jeszcze żeby komuś zaszkodził.

Mnie dzisiaj boli w okolicy prawego jajnika...zastanawiam się,czy to normalne.Miałyście tak może?

To może być normalne - ja też mam takie bóle i miałam długo w pierwszej ciąży. To więzadła macicy podobno.



Pozdrawiam serdecznie
 
Sierpnióweczki:D mam nadzieje,że bede miała okazje do Was dołaczyc:d ioraz że mnie przygarniecie;D narazie nie mam odwagi testu zrobic.... strach przed rozczarowaniem ....
 
dreamgirl to może być jakaś torbielka na jajniku, nic groźnego, zazwyczaj wchłania się samoistnie po kilku tygodniach. One czasem się robią z powodu szaleństwa chormonalnego. Nie jestem lekarzem, więc przy wizycie i USG powiedz o tym, ale myślę że to nic groźnego.

noelle witaj i rób test :-) ile dni spóźnia Ci się @? zrob z porannego sikania i dawaj nam tu znać :-)

leila z niedoczynnością tarczycy to biegnij do jakiegoś innego gina, a najlepiej go ginekologa-endokrynologa, nie czekaj do 7-8tygodnia, takie jest moje zdanie, bo powinno się w pierwszym trymestrze uzupełniać niedobór hormonów tarczycy

dobrej nocy
 
Ja tez "wiazadla" czuje:tak: raz z prawej a raz z lewej strony.Tak jaby mi sie napinaly .W trzecim trym juz calkiem mocno mnie bolal w prawej pachwinie ale polozna mi powiedziala ze to normalne:tak:
Michal jeszcze nie spi tak strasznie go ten wstretny kaszel meczy .:no: Jutro znow ide do lekarza i jak mu nic nie dadza to rozniose ta cala przychodnie:wściekła/y::wściekła/y:
 
Hej sierpnioweczki! Pozwolcie ze zawitam i ja w wasze progi i mam nadzieje ze zostane tu dluzej. Przyblizona data rozwiazania to 13.08, ale to moje wlasne obliczenia. Bylaby to moja druga kruszynka ale trzecia ciaza, wiec obawy mnie nie opuszczaja, dlatego tez pomysl by zawitac na Wasze forum, zawsze to w grupie razniej:tak: Moja pierwsza pociecha wlasnie jutro konczy 3 latka i bardzo chce miec rodzenstwo. Oby oby, trzymam za siebie i za cala reszte sierpniowek kciukasy. A teraz juz dobrej nocy, postaram sie odezwac jutro po urodzinowym przyjeciu.
 
reklama
halo halo , puk, puk:)
zrobiłam dziś betke 781,50 to chyba dobrze bo 5dni temu miałam 45
pełna nadziei i dobrych myśli życze wam dobrej nocki brzuchatki:)))))
 
Do góry