reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Witam,

czy moge do Was dolaczyc? Nie bylam jeszcze u ginekologa, w tym tygodniu ide :) okres spoznia mi sie 5 dni.
Najgorsze jest to, ze zachorowalam, mam zatkane zatoki i kaszel. Nasluchalam sie kiedys historii o chorobach w 1. trymestrze i ich wplywie na plod... No nic, dostalam leki bezpieczne w ciazy, mam nadzieje ze niedlugo z tego wyjde.

Jestem mama 2,5 letniego synka. On tez chory...

Tworzycie te strony w zawrotnym tempie :-)
 
reklama
dziewczyny współczuję choroby :-(
gorączka to niedobra rzecz,ale można ją delikatnie zbić Apapem, lub zwykłym paracetamolem bo są dozwolone(w małych ilościach) w ciąży!
i dużo herbatki z sokiem malinowym i z cytryną. (a wiecie że cytryna dodana do gorącej herbaty traci swoje właściwości, trzeba ją dodawać gdy herbatka jest już przestygnięta, wtedy ma działanie takie jak trzeba)
powrotu do zdrowia wam życzę
 
witajcie dziewczynki
Kasia - bardzo mi przykro, mam nadzieję, że jakoś to przetrwacie i już niedługo będziesz się na nowo cieszyła ciążą
Kakakarolcia - dwa tygodnie miną szybciutko, choć powiem Ci, że później, w domku, zacznie Ci się niemiłosiernie czas dłużyć.. ;-)
witaj majowa mamciu - nie Ty jedna chorujesz w ciąży, tutaj co druga z nas jest chora :-)
 
Kajtusza po tej ganiaczce jaką teraz mam i braku na nic czasu to nie jestem taka pewna :-D:-D chciałabym spokojnie z młodym iść na dwugodzinny spacer. Ale wiesz ja będę trochę pracować ale na swój rachunek bo po macierzyńskim firmę otwieram;-). Także niani nie zwalniam, będzie dalej przychodzić 3 razy w tygodniu na 5 godzin.
Majowa mamciu witaj
 
Hej ho:-D

Mnie dzisiaj troche muli i w plecach boli:baffled:

Kakakarolina tak Michal ma 3 lata ,moze dzis zmienie suawczek:sorry:
Majowa mamciu witaj!
 
Witajcie dziewczyny, kiedy zamierzacie pójść na zwolnienie lekarskie takie już do porodu oczywiście jeżeli nic się nie będzie działo?
 
karenm za dwa tygodnie :-D:-D. W poprzedniej ciąży pracowałam do porodu i strasznie tego żałuję. Trzeba było wykorzystać ten ostatni w życiu czas spokoju:tak:. Teraz chcę spędzić więcej czasu z dzieckiem, rodziną bo potem będę miała przesra......ne:-D
 
nie wiem co z tym moim suwaczkiem:( ciekawe czy teraz się pojawi, czy ja muszę go wklejac za każdym razem? aaaaa mój łikend super....odpoczełam i wyluzowałam przez dwa dni i dziś trzeci nie łyknełam ani jednej nospy więc bardzo się ciesze, ból pojawiał sie bardzo rzadko i był tak lekki że spokojnie sam szybciutko mijał za to moje "opuchlizny" ( tak nazywałam zawsze swoje piersi) przybrały na rozmiarze i wczoraj wieczorem bardzo mnie bolały....dzis troche mniej. chytba czas na nowy biustonosz heheheh:) szkoda mi bardzo naszej koleżanki wczoraj jak przeczytałam nie wiedziałam co powiedzieć wystraszyłam się ......strasznie jej współczuje wielkie tuli dla niej i aniołeczka
[*]. Dzis rano byłam zrobic badanie moczu a za tydzień beta i wizyta u lekarza....sama nie wiem jaki wiek ma moja ciąża ostatnia @ miałam 10 listopada a owu 23 list....może jakaś doświadczona mamusia mi pomoże suwaczek mówi o 4 tygodniu a może to dopiero początek 3 tyg? czy na usg będzie już widać zarodek ?

 
reklama
Danus zeby suwaczek byl na swoim miejscu musisz wejsc na ustawienia ,pozniej "edytuj sygnature" i tam go wklej:tak:

Ja jestem dzis strasznie rozleziona:sorry: przed chwila wzielam prysznic i dalej siedze w pizamie i nic mi sie nie chce:no::no: A tu trzeba obiad gotowac i posprzatac po weekendzie:happy:
 
Do góry