reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Witam wtorkowo :-)

Witam nowe mamusie :-D trzymam kciuki aby Wasze ciążę przebiegały wzorowo :)

sempe wow zarodek juz jest ???????????????? super, a skoro miałaś w ciązy juz torbiele to i tym razem sie wchłonie ten jeden i bedzie dobrze :tak:
Karola ja tez mam dziś wizytę ..........ok 18, ale pewnie wejdę po 18....... kurcze czeka mnie dłuuuuugi dzień dziewczyny !!!!!!!!!! troszkę sie boję,.....ale chce miec juz za sobą tą wizytę ;-)
a TY kochana o której ??????????????
 
reklama
witam wszystkie sierpniowe mamuśki :)
obserwuję was od samego początku tematu i nareszcie postanowiłam sie zarejstrować na forum. Ja również prawdopodobnie zostanę po raz pierwszy mamą w sierpniu 2012. Test zrobiłam już ponad tydzień temu i pokazał piękne dwie kreseczki. Teraz czekam na wizytę i potwierdzenie u gin.Wszystko będzie wiadomo we wtorek 13.XII póki co bardzo się stresuję, bo chciałabym żeby to była prawda i żeby wszystko było ok. Dzidziuś był jak najbardziej planowany i wyczekany :)
 
witam wszystkie sierpniowe mamuśki :)
obserwuję was od samego początku tematu i nareszcie postanowiłam sie zarejstrować na forum. Ja również prawdopodobnie zostanę po raz pierwszy mamą w sierpniu 2012. Test zrobiłam już ponad tydzień temu i pokazał piękne dwie kreseczki. Teraz czekam na wizytę i potwierdzenie u gin.Wszystko będzie wiadomo we wtorek 13.XII póki co bardzo się stresuję, bo chciałabym żeby to była prawda i żeby wszystko było ok. Dzidziuś był jak najbardziej planowany i wyczekany :)

aga trzymam kciuki bardzo mocno :)
 
Witam
Ilona ja mam o 11 wizyte:tak: wiec jak to w holadii wskocze na rower o 10:50 i juz:tak: musze zabrac ze soba synka bo niemam go z kim zostawic..tez sie cieszy i mowi ze bedziemnie za reke trzymal:tak:
Trzymam za ciebie kciuki:tak:

Aga195 witam:happy:
 
Błonka - zaczyna się to co najmniej przyjemne i raczej niema na to sposobu :-(
karola życzę powodzenia!
czekamy na relację z dzisiejszych wizyt :)
 
Karola82 i jak noc?? zasnęłaś?? Serduszko na pewno pięknie bije. A karolek dzielny, że będzie Mamusie trzymał za rączkę:tak:
Sempe bądź dobrej myśli. Ja tam myślę, że torbiel się wchłonie bo jakżeby inaczej;-)
Elsea ja też jeszcze mojej ciąży nie dowierzam:-D na pewno teraz skończy sie happy endem ale masz już "dorosłe" dzieci:-D
Ilona na pewno będzie ok. Trzymam kciuki o 18:tak:
Aga gratuluję pierwszej ciąży. Jestem pewna, że w sierpniu się przytulicie;-);-)
Błonka mnie niestety też mdłości biorą :wściekła/y: wczoraj wieczorem ledwie dałam radę. Ostatni mnie ominęło ale chyba za dużo szczęście na raz....

No i witam wszystkie mamy:-) co myślicie o wątku przedstawiam się... z jakimis podstawowymi danymi imię zawód stan cywilny data porodu ilośc już posiadanych dzieci, przyszłe imię???? może coś zaproponujecie. Miałybyśmy powitania w jednym wątku a pogaduszki w innym bo nam się zaraz bałagan straszny zrobi a mamuś coraz więcej:-D
 
ikona24, kakakarolina zauważyłyście,że na suwaczku mamy takie same terminy? jak to było o was? u mnie OM 29.10 a cykle 28

a wątek zapoznawczy bardzo mile widziany, myślę,że bedzie nas coooraz więcej :)
 
reklama
Hej, a ja nadal czekam na wizytę...dziś pierwszy dzień dziwnie się czuję...nie wiem czy nie będzie wymiotów:( ale jak dotąd było super...trochę bóle w brzuszku, ale poza tym super...ale dziś od rana strasznie dziwnie....oj co to będzie dalej???
 
Do góry