reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Witam was dziewczyny, mnie od trzech dni dopadły okropne mdłości :szok:. W żadnej ciąży wcześniejszej nie miałam aż tak. Straszne!
 
reklama
Witam się i ja. Jestem już mamą 2 letniej Hani - też urodziła się w sierpniu :) No i tym razem też wypada sierpień... Test robiłam już w piątek ale wtedy wyszła bardzo bladziutka druga kreska, aż sama myślałam, że to moja wyobraźnia zadziałała. Ale dziś piękne dwie grube krechy, więc na pewno jestem w ciąży.

Umówiłam się dziś do lekarza - ale dopiero na 12.01 jest termin wolny. To będzie 9 tydzień. Jakoś późno mi się wydaje... może pójść prywatnie wcześniej?
 
Witam dziewczyny!!! U mnie dziś już troszkę lepiej z samopoczuciem :-)
mgielka2008 ja też ostatnią @ miałam 7.11 :-D a z racji tego że jestem dość niecierpliwa pierwszą wizytę mam w przyszłą środę...:tak:
Jutro odbieram wyniki bety, strasznie się denerwuję, tak bym chciała żeby było wszystko dobrze...
 
hej ika :) bedzie okej :) zobaczysz jak tylko sie czujesz dziwnie to bedzie okej :)
moja beta wyszla wczoraj 5 252 mowilam wam? moze wspominalam... dzis odebralam wyniki, jestem tak zaspana ze nie wiem... ide do lozka :* paa
 
Cześć wieczornie ;-)
a ja tak sobie wlaśnie przypomniałam że w poprzedniej ciąży przybrałam 19 kg :szok: masakra :no: , szczęśliwie wszystko udalo mi się zgubić a nawet spadłam o 5 mniej, ale jak ograniczylam karmienie piersią (teraz karmię raz dziennie) to niestety znów ważę 60 kg eh ...
ciekawe jaka teraz będzie ze mnie sloniczka ;-)

Buziaki i Dobranoc
 
ale mam zgage szok:baffled::szok::baffled:
Annajak ja przytylam w ciazy22 kg:szok::baffled: i z tego zostalo mi jeszcze 5 a tu znow sie zapowiada wysoka waga :/:baffled::nerd:
 
kochane relacja z wizyty na odpowiednim wątku :):tak: :-)
jutro nadrobię Was bo dziś jestem padnięta !!!!!!!

DOBRANOC :):-D
 
Dzien dobry wieczor :)

Caly dzien zalatana bylam i dopiero mam chwilke.
Witam nowe mamy.
I jestem za watkiem powitalnym, mozna by oddzielnie jakas lisye sporzadzic..

Ide sie powoli do lozka szykowac..jutro 14.30 wizyta...
 
reklama
Witajcie dziewczęta, czyżby wszystkie śpioszki bezsenne noce odsypiały? czy wisicie od rana na kibelkach?? ;-) Ja nockę miałam z przygodami, bo o 3 obudziła się Natka (co jej się bardzo żadko zdarza) i poztanowiła, że będziemy się teraz bawić :szok::baffled: udało nam się ją ujarzmić dopiero o 4.30 :eek:

aniajak - jesteś już doświadczoną mamusią, więc wiesz pewnie lepiej ale zapytam, czy nie boisz się karmić w ciąży? chodzi mi dokładnie o poziom prolaktyny, który może (choć nie musi) prowadzić do poronienia..? Nie chcę absolutnie straszyć, sama nie jestem na 100% pewna ale przy mojej pierwszej ciąży (straconej) miałam właśnie bardzo wysoki poziom prolaktyny, który później leczyłam, a jak wiadomo laktacja podnosi poziom tego hormonu. Zresztą teraz mój lekarz też kazał odrazu odstawić małą od piersi (też karmiłam już 1 raz dziennie).
 
Do góry