reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

dziękuję kochane za kciuki :)))))))
witam nowe mamusie :) :-D super ze jest nasz coraz wiecej :) wątek bedzie niedługo juz huczeć od samych dobrych nowin pogaduch itd :)
Aga- ja miałam ostatnią @ 30,10 :) cykl 31 dniowy :) :tak: mnie tak wychodzi z kalkulatora internetowego, ale zobaczymy jak bedzie wychodzić z usg dziś czy sie bedzie zgadzać !!!!
 
reklama
hej sierpniówki - witam, robię sobie właśnie przerwę w pracy na gorący rosołek i pogaduchy z Wami, noc miałam fatalną - od wieczora strasznie bolało mnie gardło, stan podgorączkowy 37.7, katar, głowa myślałam że mi eksploduje!! Przeraziłam się, że to jakiś wirus ale na szczęście gorąca herbata z dużą ilością midu, soku z malin i cytryny wypociła chyba ze mnie chróbsko bo dziś troszkę lepiej (gardło już tak nie boli i gorączki nie ma). Za to od rana mdli mnie przeokrutnie! Nakazałam już mężowi zakupić imbir, może pomoże, ale to dopiero po południu.. Teraz leżę opatulona w pledzik, rosołek przyjemnie grzeje, dobrze, że mam dużo pracy, przynajmniej czas jakoś leci i nie skupiam się aż tak na mdłościach..

kakakarolka - z tym wątkiem to dobry pomysł, najlepiej, jakby któraś z nas się podjęła moderowania takiego wątku (bez komentarzy) i sama wpisywała dane dziewczyn (każdy przyłączający się przesyłałby jej info na priv) - byłoby najprzejrzyściej - może ktoś ma na to czas i chęć?? :-)

jak tak piczecie o terminach, to zaczyna mnie irytować, że sobie nie mogę takiego obliczyć.. ;-);-);-)
 
Aga ja też ostatnią @ miałam 29.10 ale cykl mi się strasznie wydłużył i owulka dopiero 24dc. Dlatego obstawiam termin porodu ma 12.08 a że te tygodnie liczą od ostatniej @ to tak wychodzi. Moja ciąża jest młodsza w rzeczywistości o tydzień. Będę się sugerowała terminem z USG a po za tym fasolki i tak wychodzą kiedy chcę. Więc ja będę mówić termin - pierwsza połowa sierpnia i oby ta fasolka wytrzymała w brzuszku jak długo to możliwe.

Kajtusza ja się boję moderowania bo jak się niedługo przekonacie strasznie jestem roztrzepana i połowę danych bym zgubiła:) a terminem się nie martw jak się urodzi to się urodzi:) Jak rodziła się Natalka? terminowo?
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny,a myślicie,że jak pójdę na tą pierwszą wizytę 13.12 to już będzie widać tego małego szkraba? będzie serducho??:-D
 
Kajtusza ja się boję moderowania bo jak się niedługo przekonacie strasznie jestem roztrzepana i połowę danych bym zgubiła:) a terminem się nie martw jak się urodzi to się urodzi:) Jak rodziła się Natalka? terminowo?

Natka posiedziałaby dłużej, bo na 3 dni przed terminem była jeszcze nie wstawiona, a ktg było płaskie ale przestała rosnąć więc lekarz zarządził natychmiastową cesarkę (obawiał się że łożysko przestało prawidłowo funkcjonować) i w sumie dobrze, bo się okazało, że Natka ważyła tylko 2 640.. Więc w sumie urodziła się 3 dni przed terminem, z powodu "dystrofii płodu" - na szczęsie zdrowa :-)
 
Aga myślę, że serducha nie będzie ja idę najwcześniej 22.12
Kajtusza to będziesz mieć jedną cesarkę za druga:) Maks był niewiele większy 2750 ale urodził się sam;-);-)
 
kochane różnie to bywa z tym serduszkiem, mówi sie ze dziecku zaczyna bić serduszko jak ma ok 26 dni nie wiem ile w tym prawdy, ale jak sie pójdzie juz w 6 tyg na usg to są wielkie szanse ze juz bedzie, ale to oczywiscie zalezy kiedy była owu :) ale po 6 tyg to powinno być widać :) także Aga myślę ze być może bedzie juz biło malutkie serduszko :))))))))
Ja tez sie boje moderowac bo jak wiecie u mnie nie jest pewne ze bedzie dobrze na 10000%, wiec na razie założyłam tylko wątke z wizytami bo nie trzeba tego edytować :)

No i fajnie by było jak by pomalutku zakładało nowe wątki, np POZNAJMY SIE, galeria brzuszków, waga przed ciążą itd :) żeby to coś pomalutku sie ruszyło :)
 
Ja juz jestem oczywqiscie za duzo sie nie dowiedzialam, oprocz tego ze jak nie krwawie ,brzuch mnie nie boli itp to jestem w ciazy:tak:.Zadnych badan nie bylo bo polozne nie maja aparatow do usg :sorry:pani powiedziala ze serduszko kolo 9 tyg slychac. 03 stycznia mam pierwsze usg i wtedy pobiora mi odrazu krew do zbadania:tak: aaaaaaa i termin na 3 sierpien ale ja to i bez niej wiem:tak::tak:

Michal do przedszkola na 1 a ja na 2 godz do pracy:tak:
 
Witam wszystkie przyszle sierpniowe mamuski!:-)
Ostania @ 04.11 cykl 28, zrobilam dwa testy i wskazuje na to ze jjestem w c... az sie boje pisac, bo w czerwcu stracilam dzidziusia :-( na ktorego tak bardzo czekalismy. Teraz wszystko w rekach Najwyzszego! Trzymajcie kciuki! a ja trzymam za Was wszystkie!!!
 
reklama
witajcie dziewczyny u mnie ostatnia @ 07.11, test w sobote wyszedł mi dwie kreski ale jedna słabiutka dziś rano też słabiutka, mój lekarz przyjmuje tylko w poniedziałki i piątki ale sama nie wiem chyba jeszcze poczekam z wizytą i pójdę dopiero16tego choć wolałabym jak najszybciej to znaczy w ten piątek co myślicie nie będzie za wcześnie? nie ukrywam że bardzo się stresuje bo po pierwszym cyklu z clo pękły mi 3 pęchrzerzyki a nie chcemy bardzo ciąży mnogiej i tak sobie myślę że może byłoby już widać ( wiadomo że serduszko jeszcze nie) ale na przykład ile jest pęchrzyków ciążowych doradźcie
 
Do góry