reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witam .weekend jakos minal szkola byla....Maly rosnie jest straszny smieszek ciagle usmiech na jego twarzy my we wtorek mamy kontrole glowki trzymajcie kciuki zeby bylo ok to nasz czas miedzy kontrolami sie wydluzy:)Nie moge was nadrobic niestety :(

buzka;*
 
reklama
Hej, ściełam sobie włosy i choć mi szkoda było, to sie o niebo lepiej czuje, bo co z tego ze miałąm piękne włosy do połowy pleców, jak non stop nosiłam tłustą kitkę... Raz w tygodniu może je rozpuściłam jak sie z kims widziałam, ale przy dziecku nic z takim welonem sie nie zrobi, nie dość tego Baśka mi włosy wyrywała i nie raz jej z paszczy wyjmowałam. Tak wiec skróciłam tak kawałek za brode. Zapuszcze jak mała podrośnie, bo lubie długie włosy. A mojen fryzjerki dziecko ma ospe. mam nadzieje, ze cholerstwa do domu nie przywlokłam. Maluszek ma 1,5 roku - przyniósł ze żłobka... Myślałam ze na ospe to kilkulatki chorują... Dobra musze kończyć. Ja tez wyglądam wiosny jak głupia. Chce ciepło i bez wiatru. Aha, zamówiłąm sobie terenową spacerówę na allegro na wilekich, dmuchanych kołach ( u mnie mega wertepy) i czekam az przyjdzie, bo gondola przymała sie robi.

Pajkaa, zdrówka zycze :-D

Dobrej nocki Wszystkim, pa
 
Witajcie Dziewczyny
Bombusiu sper że sobie tak dobrze radzicie i że Alanek tak pięknie się rozwija:) mój leniuch nie chce zbytnio na brzuchu leżeć i się złości ale dziś jak się wkurzał to trochę go przetrzymałam no i próbował się przemieszczać tylko że stał w miejscu:-D. Ja za tydzień do pracy i już się boję, ale myślę że w firmie nadal jest zastuj więc przepracowywać się nie będę, jak będzie luz to będę robić sowje fuchy przynajmniej sobie dorobie:)
Pajka dużo zdrówka
Lobelia ja ściełam włosy w zeszłym roku a miałam takie za tyłek i pani fryzjerka stała nademną 10 min i się bała mi te włosy obciąć:) a ja jej śmiało mówiłam żeby cieła:-D ostatni raz miałam krótkie włosy jak miałam 11 lat potem przez prawie 16 lat sobie rosły i rosły, aż rok temu ściełam sobie do takiej długości jak mam w avatarze, teraz mam takie do ramion:) myślę że z powrotem sobie zapuszczę włosy ale teraz tak żeby były do połowy pleców:) nie będą sie tak niszczyć:)

Przepraszam że na więcej postów nie odpiszę ale ostatnio miałam młyn, na kilka dni zostałam sama z Jasiem no a jeszcze miałam swoja prace do robienia, więc w dzień jak mały spał, albo sam się bawił to ja siedziałam przed komputerem i potem jak poszedł spać to siedziałam do 3 rano i dziś już kiepsko się czuję, ale mój mąż dziś wrócił, więc popołudniami już się zajmie Jasiem:)
 
dziekuję dziewczyny :*
mąż rozłozony, ale twardo idzie jutro do prayc ciekawe jak to bedzie, Sebus wychodzą mu dwójeczki dolne i masakra juz je widac, ale sie nie przebiły jednak mam nadzieje,z e na dniach sie to stanie

byziam Was nadrobie jutro bo padam na pyszczek :*
 
Pajka - zdrówka życzę i aby ząbki się szybciutko przebiły :)
Luzika4don - trzymam kciuki :)
Madzia_83 - no kolejna do pracy wraca, oby faktycznie spokój był :)

A ja jutro idę na rozmowę z szefostwem na temat mojego powrotu do pracy, urlop mam do 7.04, ale chcę wrócić po weekendzie majowym a te 3 tygodnie wziąć opiekę na Adę, nie mam kompletnie z kim Jej zostawić, a po weekendzie majowym będzie już moja mama i siostra. Także martwię się by zareagowali pozytywnie. Chcę pogadać już, żeby nie było że ich wystawiam.
 
Hej Dziewczyny,
coraz ciszej się robi na naszym forum :-( no cóż...część wraca do pracy, dzieciaczki są coraz bardziej zajmujące..no i idzie wsiosna:-) jak się zrobi ciepło, to więcej czasu będziemy spędzać na dworze.
Pajkaa jesteśmy prawie na tym samym etapie z ząbkami...Marcinowi idą jedyneczki dolne już są dołeczki...może na Dzień Kobiet będziemy miały prezencik ;-)
Ok zmykam, bo Marcin woła...miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
witam sie

dzisiejsza nocka nieco lepsza :D

Pajka - zdrówka życzę i aby ząbki się szybciutko przebiły :)
Luzika4don - trzymam kciuki :)
Madzia_83 - no kolejna do pracy wraca, oby faktycznie spokój był :)

A ja jutro idę na rozmowę z szefostwem na temat mojego powrotu do pracy, urlop mam do 7.04, ale chcę wrócić po weekendzie majowym a te 3 tygodnie wziąć opiekę na Adę, nie mam kompletnie z kim Jej zostawić, a po weekendzie majowym będzie już moja mama i siostra. Także martwię się by zareagowali pozytywnie. Chcę pogadać już, żeby nie było że ich wystawiam.

dziękuję i trzymam kciuki za rozmowę w pracy ja się byczę do sierpnia 2012 na wychowawczym :D

Hej Dziewczyny,
coraz ciszej się robi na naszym forum :-( no cóż...część wraca do pracy, dzieciaczki są coraz bardziej zajmujące..no i idzie wsiosna:-) jak się zrobi ciepło, to więcej czasu będziemy spędzać na dworze.
Pajkaa jesteśmy prawie na tym samym etapie z ząbkami...Marcinowi idą jedyneczki dolne już są dołeczki...może na Dzień Kobiet będziemy miały prezencik ;-)
Ok zmykam, bo Marcin woła...miłego dnia!

oj moze moze:) bedzie to taki malutki prezencik :) macąłam dzisiaj dziąsełka, ale nic sie nie przebiło :D
 
Dziewczyny bardzo Was proszę, jeśli zobaczycie coś niepokojącego, niedozwolonego (spam, ogłoszenia reklamowe, wątki nie na temat, osoby nowe) dajcie mi znać na PW. Niestety nie zawsze mam czas by być tu na bieżąco... i czasami mi cos umknie...


cokolwiek związane z forum prosze zgłaszac do mnie na PW!
 
Hej Dziewczyny,
coraz ciszej się robi na naszym forum :-( no cóż...część wraca do pracy, dzieciaczki są coraz bardziej zajmujące..no i idzie wsiosna:-) jak się zrobi ciepło, to więcej czasu będziemy spędzać na dworze.
Pajkaa jesteśmy prawie na tym samym etapie z ząbkami...Marcinowi idą jedyneczki dolne już są dołeczki...może na Dzień Kobiet będziemy miały prezencik ;-)
Ok zmykam, bo Marcin woła...miłego dnia!
My tez juz mamy dolne jedyneczki-dzisaj przebil sie drugi zabek a 2 tygodnie temu pierwszy.
Trzeba juz uwazac przy karmieniu piersia:-)
 
reklama
Do góry