reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Andziu- wierze bo moj mlody juz tak robi od 3 tygodni :) to male mondrale :)

martuska- ja i tak go podtrzymuje bo tak to by polecial bo go wszystko wkolo za bardzo interesuje.
 
Hej Dziewczyny,
jesteśmy po spacerku i Marcin dosypia. Miniona nocka była z tych kiepskich:-(Mały chyba 3 razy budził się z płaczem...ale jakoś przetrwaliśmy:tak:nawet kaszki dziś trochę zjadł, do porcji jeszcze dużo brakuje ale to już coś;-)ogólnie coś mi maluch gorzej je, oczywiście inne jedzonko, bo cycuś jest the best:tak:
andziu brawo za nocniczek:-)my na razie nie próbujemy. Jak Marcin będzie już pewnie siedział, to wtedy.
Zabieram się za gotowanie obiadku, miłego dzionka!

Prosimy o głosiki, dziękujemy:
Marcin | Galeria dzieci | BoboVita - Zawsze z Tobą, Mamo!
 
agulek- mam ten sam problem maly ostatnio nie je tak chetnie jak kiedys. zamyka buzie i odpycha raczkami dopiero jak zaczne sie wyglupiac ...czyzby rosl maly niejadek??w sumie ja i moj maz bylismy strasznymi niejadkami moze
odziedziczyl??
 
Witajcie Dziewczyny
Przepraszam że tak egoistycznie, ale we wtorek mój szef (z dodatkowej pracy) mnie wkurzył, każde z nas napisało co myśli i jeden wieczór była cisza:) no bo zwalił wszystko na mnie że projekt nie skończony, a ja mu zrobiłam zestawienie tego co mi brakuję już na początku lutego, a on nic z tego mi nie policzył i dziwi się że projekt nieskończony, no ale w środę już mi przysłał część danych, więc teraz musze szybko na bieżąco uzupełniać zbrojenie na moich rysunkach:), więc nie mam czasu na nic... Jaś grzeczny, też od kilku dni jemy już kaszkę ryżowo mleczną na śniadanko i bardzo smakuje:) dziś już zjadł kaszkę zrobioną ze 120ml wody:) Dziś też bylismy na USG bioderek i pan doktor powiedział, że lepiej być nie może:) Buziaki dla Was i Maluszków, będę częściej jak uporam się z tą moją pracą, ale za 2 tyg zacznie się normalna praca na etacie, masakra...
Agulek wszystkiego najlepszego dla Marcinka z okazji pół roczku:)
Jenny a w której części Gdańska będziesz mieszkać?:)
 
Jenny - no to po sąsiedzku:-) ; dołączam się do pytania Madzi ;-) w której części Gdańska?
Agulek - lepszej nocki dzisiaj życzę
Madziu - powodzenia z projektem, na pewno szybko się uwiniesz; ja też odliczam do 14:confused2:i za szybko mi to leci jakoś:-(
Martuśka - my też musimy jeszcze poczekać na samodzielne siedzenie, już widać poprawę ale jeszcze zbyt chwiejnie, najlepiej młodemu wychodzi siedzenie w wanience, zwłaszcza jak się skubaniec boków złapie to siedzi i nie chce puścić:-D tak mu się podoba
Andzia - gratuluję nocnikowych sukcesów
Missi, Cosya - a dobra ta kaszka? szukam jakiejś fajnej dla Miłoszka ale nie chciałabym takiej mega słodkiej, możecie coś polecić? od poniedziałku chcę zacząć podawać
U nas dni ostatnio mijają spokojnie, po zakończonym skoku rozwojowym wrócił mój aniołek;-) Wczoraj ugotowałam gar ogórkowej (chodziła za mną od jakiegoś czasu;-)) wyszła taka pyszna kwaśniutka mniam:-p A dziś spędziliśmy cały dzień sami bo mąż z jednej pracy do drugiej pojechał, dobrze że na chwilę ciocia wpadła to zawsze raźniej. Najtrudniej zawsze wieczorem z kąpielą i całą resztą, chociaż daję radę to jednak we 2 to się wszystko łatwiej robi.
Dobra mamuśki, trzymajcie się ciepło i spokojnej nocki wszystkim. Zmykam poczytać skoro młody zasnął - mam w końcu czas dla siebie a że wciągnęła mnie ostatnio książka to czytam po nocach:sorry:
 
hejka :-)
Cosya ja tez szukalam bezmlecznej kaszki glutenowej i znalazlam z bobovity BoboVita Dla małego brzuszka kaszka 7 zbóż z jabłkami i śliwkami NOWOŚĆ! | Zobacz etykietę | Nasze produkty | BoboVita - Zawsze z Tobą, Mamo!
maja jeszcze podobno 2 takie,ale w zadnym sklepie nie moglam znalezc :crazy: udalo mi sie trafic tylko na ta 7 zboz. Tommy je jeszcze sliwki i brzuszek sie polepszyl :-)
Z dnia na dzien Tomcio jest bardziej aktywny.. wierci sie,kreci,juz nie polezy sobie sam spokojnie z zabawka :-p i nauczyl sie pluc jedzeniem,piciem, zauwazyl ze to fajna zabawa wiec jak juz sie naje,to pluje a rozrzut ma niezly:-D
Ja juz w domku, po "urlopie" u rodzicow, zabieram sie zaraz za nauke...w niedziele kolokwium ... a jutro 12 h na uczelni... :eek:
milego wieczorku ! buziaki
 
Pati,Madzia Gdansk Poludnie ale mam wrazenie,ze najstraszliwsza wies,nowe osiedle,zero infrastruktury szkoda gadac...No atak wogole to sobiewas podczytuje,kurde Miłosz robil pisiu pisiu i spacja mi nie łapie!!!Nie mam za bardzo czasu na intensywne uczesnictwo w zyciu forum bo moje dziecko jest bardzo absorbujace hehe czytaj jak mowi maz rozpieszczony:-Dwie jak sie rzadzi...ja jestem powiem szczerze w szoku dopiero pisalysmy o rozterkach ciazowych,przezywalysmy,ktora nastepna a maluchy juz siedza ...:tak:normalnie czas leci.Miłosz byl taki malutki a juz prawie9 kg szczescia.Wszystkie maluchy podgladam i sa super.Bede starala sie tu czesciej zagladac bo naprawde razem raźniej;-)
 
reklama
Pati mi też jakoś teraz szybko mija każdy dzień.. ehh, ja Jasiowi daje kaszke od jakiegoś tygodnia, jemy mleczno-ryżową z nestle o smaku morelowym i Jasiowi smakuje zaczynaliśmy od kilku łyżeczek a teraz mały już prawie całą porcję zjada:) i też najlepiej siedzi mu się w wanience:) dziś nawet odważył się puścić i chlapał obiema rączkami:)
Jenny ja mieszkam na Wiszących Ogrodach:) więc to chyba też Gdańsk Południe:)
Agness hehe Tomcio znalazł sobie niezłą zabawę:) Powodzenia w niedziele na kolokwium:)
 
Do góry