reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Marianna no ja jestem w szoku,że tak dali ci cierpiec po CC.Ja miałam na bieżąco kroplówki z przeciwbólowymi,wstałam po 8 godzinach,potem leciałam na Apapie extra i naprawde nieżle to zniosłam.Pielegniarki same przychodziły sie pytac ,czy boli,jak daje radę.A mała mialam cały czas przy sobie.W nocy śmigałam juz do toalety jak sarenka.
AZ to,że lezałas na płasko,to tylko dziekuj,bo po znieczuleniu zewnątrzoponowym trzeba tak lezeć,by nie miec zespołu popunkcyjnego(miałam z synkiem-koszmar)i by cie glowa nie bolała.
 
reklama
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. W takim razie odstawiam. Co za lekarze nic nie powiedzą :wściekła/y: trzeba się samemu dowiadywać. Dobrze że zaczęłam sobie sama zmniejszać dawkę z 3 dziennie na 1. To muszę w takim razie szukać naturalnego magnezu, bo mi noga dalej cierpnie :-( Chyba dzidziuś mi gdzieś uciska...
Witaminy mi się dziś kończą i już kupować nie będę.
 
panienka naturalnym źródłem magnezu są m.in. pomidory :) jak prowadziłam bardziej aktywny tryb życia to sok pomidorowy spisywał się rewelacyjnie. Co do witamin i takich tam, to gin kazał mi jeść wątróbkę i kaszankę ze względu na dużą zawartość żelaza, bo maluch teraz bardzo go potrzebuje także z żelaza może nie rezygnuj? ;)
 
panienka naturalnym źródłem magnezu są m.in. pomidory :) jak prowadziłam bardziej aktywny tryb życia to sok pomidorowy spisywał się rewelacyjnie. Co do witamin i takich tam, to gin kazał mi jeść wątróbkę i kaszankę ze względu na dużą zawartość żelaza, bo maluch teraz bardzo go potrzebuje także z żelaza może nie rezygnuj? ;)

Potwierdzam, że dużo magnezu jest w pomidorkach:-) Aczkolwiek na moje ostatnie skurcze w łydkach nic nie pomaga:-( Lekarz mi powiedział, że to normalne i że żaden magnez mi nie pomoże, więc nic nie biorę. Najlepszym lekarstwem jest obudzenie męża jak złapie skurcz i masaż:-D:-D
 
No proszę, nawet nie wiedziałam, że pełnia była... Tak lało, że nie było widać:) W każdym razie Jasiek spał grzecznie, mimo, że po szczepieniu-pełnia szczęścia:) Pierwsze koty za płoty.
Alaa karmię cały czas przez nakładki i tak zamierzam do końca, mimo, że synek wyciągnął co trzeba i potrafi zassać bez, bo sprawdzaliśmy, ale gryzoń z niego straszny:) W każdym razie tak ssie, że czasem nie nadąża z połykaniem... Najada się też na pewno.
Pozdrowienia dla wszystkich:)
 
wow ale Kawał Babeczki przyszedł na świat..łoł....Ciamajdko jesteś wielka...
teraz patyk z Ciebie będzie bo Mała wsio wyssie z Ciebie :-)
 
melduję że żyję ;)

miriannak mi nawet po SN proponowały piguły jakieś środki przeciwbólowe... urodziłam o 18, ok 20 przewieźli mnie na salę i do północy pielęgniarka dwa razy pytała czy nie chcę nic przeciwbólowego (byłam nacięta).. adrenalina chyba mnie znieczuliła wówczas bo nic a nic mnie nie bolało :p
 
Koralowa U nas ma być chłopiec czyli tak jak u Ciebie ;)
Hehe, to sie "zgadalysmy". Jaja by byly, jakbysmy rodzily jeszcze tego samego dnia. ;)
koralowa różnie to bywa z tym popuszczaniem siuśków. W pewnej mądrej książce (którą wszystkie) znamy pisze, że trzeba odróżnić właśnie po zapachu. Ewentulanie jeśli bielizna wyschła i jest żółta plama to mocz, jeśli nie ma śladu to były to wody płodowe (ewentulanie zielona plama to też wody płodowe). To tyle co ja wiem w temacie. Test na wody chyba będzie Ci ciężko znaleźć, bo ja kiedyś szukałam i nie dostałam nigdzie. Ale szukaj!
Ech, chyba sobie daruje, bo ledwo laze. Jutro ide do ginki to wszystko powiem. Chociaz i tak od tych "siuskow" badziej martwie sie o swoje nogi, ktore ciagle sa spuchiniete, smarowanie mazidlami nic nie daje, tak samo ich unoszenie. A tak puchna, ze az mrowienie w nich czuje... Do tego mam wrazenie, ze skora mi na stopach peknie. Normalne to to raczej nie jest. :/ Brzuch juz mega ciazy, krzyz pobolewa. Ech, powoli marze o rozpakowaniu sie...
Na 17 na ktg, ale raczej skurczy bedzie zero.

U mnie na wariackich papierach. Reszta rodzinki sie zjechala. Sajgon totalny. :p Takze moge miec ograniczony dostep do kompa.

CIAMAJDKO, gratuluje!!! Alez klucha z tej twojej niunki. Szok! Ale dobrze, ze cc zrobili. :)
 
melduję że żyję ;)

miriannak mi nawet po SN proponowały piguły jakieś środki przeciwbólowe... urodziłam o 18, ok 20 przewieźli mnie na salę i do północy pielęgniarka dwa razy pytała czy nie chcę nic przeciwbólowego (byłam nacięta).. adrenalina chyba mnie znieczuliła wówczas bo nic a nic mnie nie bolało :p

Marulka moj mąż mowi, ze jak mi połozyli Sebka na piersi miałam takiego banana, ze zapomniałam o tym bólu i siły miałam tyle, ze szok :) chyba faktycznie adrenalina bo mnie tez nic po nie bolało.Nawet łyżeczkowanie nie bolało.
 
reklama
No dotarłam po spacerze do domu. Mały najedzony, wyspany, fika na kanapie nózkami, zobaczymy ile wyleży bez mojego pytolenia i spiewania do niego he he:)))

Aneciu dziękuje Ci, ze przekazałaś wiadomość:)
Ciamajdka pobiła REKORD w wadze dzidziolka na sierpniówkach, cuuuudowne wieści, dobrze, ze jej zrobili to CC, przeciez ona ma chore biodra!!!
MiriannaK no to strasznie Cię potraktowali po tym CC, a bym sie darła o leki!!!!! mnie po SN też proponowali czopki przeciwbólowe wzięłam jeden i wszystko przeszło.

No to Ciamajdka przerwała ten zastój więc do boju Mamuski, oby i Was juz ruszyło, bo za niedługo wrzesień będzie , życzę Wam sierpniowych dzieiciaczków:))))
 
Do góry