reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Puchatko Starlet ;-) uściski

ja tez musze badania zrobic mialam w czwartek tydzien temu ale wyladowalam w szpitalu zrobie je za tydzien...150 zł do tego duphaston prawie 40 zł paczka i na tydzien mam ja..

Martuska sadze ze bedzie oki :-)


ojej, tez w szpitalu :/

no to dobrze, zwlasza, ze to juz i tak liczac z tygodniowym przesunieciem do przodu wzgledem OM
 
reklama
boje sie tylko ze babelek bedzie mial mniej niz 4 cm i wtedy do kitu cale badanie ale mysle ze w ciagu 12 dni uda mu sie urosnac przynajmniej 1 cm:-(
 
tez sie troche tego obawiam, ale chyba urosnie w ciagu 6 tygodni te niecałe 3,5 cm. teoretycznie powinien 1cm/tydzien od 6tc.
a u Ciebie to na pewno :)
wszedzie pisza, ze juz w 11tc powinien miec co najmniej 42mm, a to bedzie u nas koniec 11
 
Ostatnia edycja:
Mam do Was pytanko: czy czujecie juz ruchy dziecka? Ja jestem w 12 tygodniu, wiem, że to jeszcze wczesnie, ale niektóre dziewczyny chyba cos niedawno pisaly o "motylkach w brzuchu"... Ja nie mam czegoś takiego... :-(
 
ja mam tylko czasem. ostatnio 3 dni temu, a teraz znowu nic. spokojnie, mamy czas, jeszcze co najmniej 4 tygodnie. niestety, bo ja juz bym chciala
 
reklama
Hej dziewczyny, :-)
na razie się przywitam tylko i zagłębiam się dalej w czytaniu. :tak:

Pajkoo, współczuję takiego lekarza...
cayra1984, u mnie też trochę minie zanim motylki poczuję, bo i ja do bardzo szczuplutkich nie należę. Jak na razie to czasem czuję takie jakby pobolewanie, ciągnięcie, ale to normalne, w końcu się macica rozciąga :tak:
madziujka, i ja witam serdecznie i gratuluję :-)

Idę nadrabiać dalej :tak:
 
Do góry