reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

No to teraz wszystko rozumiem:)
Czyli trzeba zrobić posiew z pochwy:) 18 stycznia mam wizytę, więc będę molestować swojego ginekologa, dzwoniłam do laboratorium, koszt posiewu 35 zł...
 
reklama
poza tym od samego poczatku jakies problemy! niestety nie mam wyboru i musze chodzic do tego lekarza! mieszkam na malej wyspie (thnos cyklady) i mamy tu tylko jednego ginekologa szpitala oczwiscie tez nie ma jest tylko centrum zdrowia. Szpital znajduje sie na drugiej wyspie (jedna h drogi promem) prom tam i z powrotem mam tylko w czwartki , poza tym kobiety rodza w Atenach koszt porodu to 5.000e malo ktora decyduje sie rodzic tylko z ubezpieczenia ktore ma. Od 4 grudnia moj p.t.p zmienia sie jak w kalejdoskopie,o.m.-2sierpien usg: 6.08, 7.08, 9.08, 10.08, 12.08 i 14.08:confused:
 
Milusia, pewnie trochę źle mnie zrozumiałaś- to ja sobie najchętniej wmawiam wszystkie choroby świata ;) Nie ważne już. :)
Od dwóch ginkologów usłyszałam,że wynik 2 w cytologii mają poprostu osoby współżyjące. Odkąd robię cytologię mam "dwójkę" + nadżerka niestety :/ (pewnie częściowo "dziedziczna". Mama miała kilka razy wypalaną i ciągle wracała).

Jakoś na dniach muszę iść wreszcie do laboratorium zrobić wszystkie zalecone badania. Ogólne moczu, krwi, tsh, toxoplazmoze, wasserman i żółtaczka. Na szczęście grupę krwi oznaczałam w poprzedniej ciąży. Zawsze to o kilkadziesiąt złotych mniej :)
 
Milusia, pewnie trochę źle mnie zrozumiałaś- to ja sobie najchętniej wmawiam wszystkie choroby świata ;) Nie ważne już. :)
Od dwóch ginkologów usłyszałam,że wynik 2 w cytologii mają poprostu osoby współżyjące. Odkąd robię cytologię mam "dwójkę" + nadżerka niestety :/ (pewnie częściowo "dziedziczna". Mama miała kilka razy wypalaną i ciągle wracała).

Jakoś na dniach muszę iść wreszcie do laboratorium zrobić wszystkie zalecone badania. Ogólne moczu, krwi, tsh, toxoplazmoze, wasserman i żółtaczka. Na szczęście grupę krwi oznaczałam w poprzedniej ciąży. Zawsze to o kilkadziesiąt złotych mniej :)
No to trzymam kciuki za wyniki, echh te badania prywatnie, normalnie pod koniec ciąży chyba w trampkach będę biegała:-D
ja też dwójka w cytologii, ale też słyszałam, że tylko kobiety, które nie współżyją mają jedyneczkę..
Moja mama niestety zmarła z takiej niewyleczonej nadżerki,,,,
 
Mi lekarz mowil, ze jezeli chodzi o nadżerkę to trzeba ją obserwowac jak rosnie to trza usunąc jak sie nic nie dzieje moze zostac. Ja miałam nadzerke kiedys i ziknęła a cytologie mam I
 
Dziewczyny napiszcie jak wasze brzuszki, w galerii cisza, ale podejrzewam, że część z nas już ma krągłości:)
Ja nie mam na razie czym się pochwalić, na początku miałam kuleczkę (ale doszłam do wniosku, że to chyba były wzdęcia:-D) bo teraz to taki brzuszek nijaki, guzik odpięty, spodnie uwierają, ale nic nie widać.
Dlatego apeluję już do kobietek, które mogą się pochwalić, wrzucajcie zdjątka:) Będziemy miale niezłe porównanie :)
 
Milusia Ty podawałas stronke gdzie był ranking szpitali. Pamietasz ja? ja ostatnio wylądowałam w Dąbrowie i powiedziałam NIGDY W ŻYCIU TU RODZIĆ NIE BEDE!!
 
reklama
Rozmawiacie o posiewach-ja też muszę taki zrobić, bo w poprzedniej ciąży wyszedł mi gronkowiec, który niestety został-lekarz mówił, że jeżeli nie powoduje żadnej choroby to jest ok:sorry2: Rodziłam przez cc więc nie było problemu z dzieckiem, ale w razie porodu naturalnego trzeba sprawdzać czy dziecko się nie zaraziło... Ja z niczym nie latałam do laboratorium-gin pobrał i on się tym już zajął:tak:
Poprzednio miałam I grupę cytologii, teraz czekam na wynik, ale jako 19-latka miałam likwidowaną nadżerkę-na szczęście skutecznie:happy2: Ale też szyjka stała się mało elastyczna i poród w ogóle nie postępował...
Milusia-ja brzuszka jeszcze nie mam:blink: Spodnie w pasie pasują, ale to dopiero 9 tydzień, więc do 12 powinno się już chyba coś zmienić:tak:
 
Do góry