reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Apropo jedzenie i picia. A co jecie bo jeść też za bardzo nic nie mogę. Nic mi nie smakuje.A nie które rzeczy po prostu jako nich pomyślę to mi nie dobrze
 
reklama
Kasiu ja też tak jeszcze do niedawna miałam, nawet woda odpadała, odwodniłam się niesamowicie, piłam taki biedny rosołek, to był mój jedyny płyn, prawie nie siusiałam i myslałam, że zwiędnę, ale spokojnie to na pewno minie, już piję herbatkę:) i oczywiście mleczko:) Pamiętajcie 4 chude szklanki mleka dziennie:) żeby ząbki nie psuły się:)


Jak ja bym chciała przyspieszyć czas, jeszcze tyle miesięcy wyczekiwań, niepewności......

Mleka bym teraz nie przeżyła:no: A co do zębów to mi się strasznie psuły w pierwszej ciąży-cały czas siedziałam u dentysty, ciągle coś nowego:sorry2:
 
Kasiu ja jeszcze niedawno jadłam takie zupki, raz krupnik, raz rosół, oczywiście po kilka łyżek, ale dało radę, ogóry odpadały...
No i piłam mleko, cieszę się strasznie, że mi smakuje, piję takie z o,5 % tłuszczu, bo jakbym miała codziennie pić litr mleka 2% to sobie wyobrażam siebie za dwa miesiące:D:D:D:D
 
ja dzisiaj od rana czulam sie nieciekawie, w koncu wypilam troche coli i zaczelo byc lepiej.
Wieczory i spanie jak narazie o.k.
I wcale nie urosl mi biust ale ma jeszcze czas.
Nie odrzuca mnie od zadnych zapachowych kosmetykow, nie musze zmieniac mydla w plynie itd.
 
ja dzisiaj od rana czulam sie nieciekawie, w koncu wypilam troche coli i zaczelo byc lepiej.
Wieczory i spanie jak narazie o.k.
I wcale nie urosl mi biust ale ma jeszcze czas.
Nie odrzuca mnie od zadnych zapachowych kosmetykow, nie musze zmieniac mydla w plynie itd.
Ana, a gdzie Twój suwaczek?:)
 
Apropo jedzenie i picia. A co jecie bo jeść też za bardzo nic nie mogę. Nic mi nie smakuje.A nie które rzeczy po prostu jako nich pomyślę to mi nie dobrze

ja jem duzo jajek :szok: ale to był tez syndrom , ze jestem w ciaży, dodatkowo zapiekane ziemniaki, sagetti, schab, ogólnie mięso oprócz wołowiny.
Pije duzo kompotów najczesciej truskawkowy po wisniowym mnie mdli i dodatkowo sok z czarnej porzeczki jak dla mnie rewelacja na mdłosci.
Wczesniej piłam tylko kartote a teraz na sama mysl mnie mdli.
 
ja dzisiaj od rana czulam sie nieciekawie, w koncu wypilam troche coli i zaczelo byc lepiej.
Wieczory i spanie jak narazie o.k.
I wcale nie urosl mi biust ale ma jeszcze czas.
Nie odrzuca mnie od zadnych zapachowych kosmetykow, nie musze zmieniac mydla w plynie itd.

a w którym jestes tc??
 
Apropo jedzenie i picia. A co jecie bo jeść też za bardzo nic nie mogę. Nic mi nie smakuje.A nie które rzeczy po prostu jako nich pomyślę to mi nie dobrze
No dokładnie... ja jednego dnia miałam chcicę na kapuśniak, a już dwie godz. później wyszedł mi "bokiem":no: jak teraz o nim pomyślę to ....:baffled: ja czuję, że będzie "chłopcyk" a wolałabym dziewczynkę, jem tylko kwaśne i słone... teraz mam fazę na tic-taki pomarańczowe, jedyna słodka rzecz, na którą mam naprawde ochotę...:sorry2: co do imienia- to do większości mam uprzedzenia:szok:;-)
 
reklama
to spróbuję jutro jakiś krupnik.:-)Rosół mi kompletnie nie smakował, wręcz śmierdział . Ale to wszystko dziwne.
Milusia a teraz jak, troche ci przeszło?
 
Do góry