reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Marcin wcale nie ogląda bajek. Czasami zerknie na jakąś reklamę ale ogólnie nie wykazyje zainteresowania tv...i w sumie dobrze, ma jeszcze na to czas :-)
Pogoda się coś poprawiła, nie pada i jest nieco cieplej niż rano. Pewnie niedługo się wybierzemy na trochę na dwór.
różyczk@ zazdroszczę powera, u mnie zupełny jego brak ;-) jedynie odkurzyłam w domu, wieczorem pozmywam podłogi, a na obiad coś na szybciocha zrobię ;-)
 
reklama
Ojjj jakie tu pustki :-( szkoda....
Ja jestem dziś jakaś taka nijaka...jakbym się położyła, to pewnie bym zasnęła....dziś robią u nas posadzki...teraz musimy kupić drzwi wejściowe, parapety wew.....i płytki, panele itd....koszmar :-(
 
to ja sie witam,
skrobne tyle ile mi sie uda i bedzie bardzo haotycnie wybaczcie....
nie pisalam bo mamy z maluszkiem troszke zmartwien :-( moj malutki to wczesniaczek wg mojej gin i moich obliczen urodzil sie w 37 t i 2 d a wg opini szpitala jest jeszcze mlodszy i mamy problem z jego temperatura cialka :-( nie moge z nim na razie na spacerek wyjsc , musi byc ciepluchno ubrany, w czapeczke, nie moge go na razie wyplumkac zeby nie doszlo do ochlodzenia tej kruszynki , mielismy juz kryzys ze prawie do szpitala jechalismy bo tak spadla mu temp. ale opanowalismy , spadl na wadze bo przez pierwsze dwa dni po porodzie nie chcial pic mleka ( a dodam ze melko mam, oczywiscie nawal melka taz juz mam za soba ale moja polozna bardzo pomogla mi go przejsc...) musielismy wprowadzic modyfikowane po ktorym temp byla w normie i maluszek jakos bardziej aktywny... a po moim cycku znowu temp niska i maly tylko spal to mnie zmartwilo bardzo wiec postanowilam ze bede odciagala mleko zeby wiedziec ile maly pije i co sie okazalo ze w jednym cycu mleko jest a w drugim prawie nic znowu nerwy wiec oboje z M postanowilismy ze dopoki maluch nie bedzie mial temp. ustabilizowanej to bede karmila modyfikowanym a moje sciagam i zamrazam.
Leo od wczoraj lepiej ale pierwsze 3 dni to byl koszmar nie mam za bardzo czasu zeby napisac co i jak ale bylo ciezko. ja wiem ze on potrzebuje jeszcze czasu . do tego jeszcze zabki mu wyychodza piatki takze wszystko na raz. tak jak sie cieszylismy ze porod taki super to teraz mamy za to zmartiwienia ale damy rade.

na relacje z porodu i zdjecia moich chlopcow poczekajcie jeszcze plisss

ok to sie zameldowalam buziam was kochane
 
Ja się kochane u Was melduję, jak znajdę chwilkę to poodpisuję:) wiecznie jestem w rozjazdach i na nic czasu, nawet w niedzielę sprzątałam mieszkanie, no bo kiedy znaleźć czas? Echhhh

Lea gratuluję Ci kochana, poród faktycznie ekspresik, ale czekam jak nawiedzona na relację:)

Poza tym ściskam Was wszystkie kochane i mam nadzieję, że uda mi się coś skrobnąć.....
 
Meldujemy sie i my ze u nas wszystko ok dalej na dzialce:) Codziennie jezdzimy na rechabilitacje i jakos czes leci....Z Mkiem hmmmm raz lepiej tzn ze juz nic nie gada ale i tak mi nie pomaga...lecz wole milczec i sie nie wkurzac....Świadectwo odebrane ale na razie musze sie wstrzymac z dalsza szkola bo od pazdziernika M idzie na studia zeby moc isc na oficerke . Wiec 3 lata nie moge isc bo on tez bedzie mial zaoczne wiec bylby problem z malym . No ale ja mam czas wiec moge poczekac wkoncu mlodziutka jestem;p;p Tyle co u nas;}


Lea- uuu no to szybkiego dojscia do ustabilizowania temperatury dzieciątka . Głowa do góry wszystko minie:) buziaki;*
 
Lea, ogromne gratulacje! Trzymam kciuki, żeby wszystko się szybciutko ułożyło i było sielankowo:)
agulek, super, że prace w domku postępują:)))
luizka, szkoła nie zając. Teraz odpoczniesz i za trzy lata będziesz bardziej chciała wrócic do ławki:)
milusia, dziękuję za gratki:)Ja również gratluję!Jak się czujesz? Pracujesz, tak?
Nie było mnie troszkę, bo wypadły mi i Majce spontaniczne wakacje:) P. ma całe lato full roboty i na pewno nigdzie byśmy się nie wyrwali, a zgadałam się z koleżanką i poleciałyśmy do Turcji. W niedzielę decyzja , a w środę wylot, więc na wariackich papierach. Było super, Majka zachwycona:)
 
Witam sie dziewczyny.
Wielkie GRTULACJE dla podwojnych mam i dla nowo zafasolkowanych.
W czwartek przylatuje K. Razem spedzimy miesiac w PL i 24.06 wracamy. W koncu troche odpoczne. A w poniedzialek lecimy na tydzien do Grecji :D juz nie moge sie doczekac. Pogoda u nas piekna, wiec cale dnie spedzamy na dworzu, a ze mala nie ma drzemki w dzien to ok 19:30 spi juz jak zabita :)

Pozdrawiamy :)
 
Lea28 - wielkie gratulacje, super, że poród ekspresowy, teraz trzymam kciuki za poukładanie tego wszystkiego powolutku :tak:
mls - super, że pogoda w PL Wam dopisuje i można jeździć, odwiedzać, a nie siedzieć w domu :tak:
roseann - kurczę podziwiam, mnie to w ciąży do samolotu by nikt nie wcisnął, za bardzo jestem strachliwa, ale za rok, mam nadzieję, że sobie odbijemy :tak:
Madzia83 - no to nieźle z tymi włosami, ja przy takich długich tracę na wyglądzie ;-)
Agulek80 - miłego rojbrowania w ogrodzie dzisiaj, a jak idzie dalej budowa domu? ;-)
Różyczk@ - ja póki co ograniczam Adriannie TV, ogląda Reksia, mamy ściągnięte wszystkie bajeczki, gonię nawet A., bo on od rana włącza TV zawsze w weekendy, a jej to w ogóle nie jest do szczęścia potrzebne ;-)

U mnie pracowita sobota w domu, ale domek lśni jak psu jajka :-p Za to niedziela cała w ogrodzie, nawet piknik zrobiliśmy tam i grilla, a poniedziałek też byłam w domu i również na dworze prawie cały czas ;-)
 
ratuluje wszystkim nowym mamom i tym zafasolkowanym. :)

Agulek, jak czytam o Twoim malym to normalnie jakbym o swoim czytala. Moj tez fika koziolki i nie jest wogole zainteresowany bajkami. Jedynie teraz oglada Spongeboba kanciastoportego, ale tez nie tak, ze siadzie i obejzy calkosc. Raczej skupi sie na 10-15 minut i leci uganiac sie za psem. ;)
 
reklama
Witajcie,
Lea życzę żeby wszystko się szybko ułożyło. Początki zawsze są trudne ale z czasem będzie coraz lepiej :-)
luizka przykro mi, że z Mężem trochę lipa ale mam nadzieję, że wkrótce się poprawi. Gratki za koniec szkoły :-) a dalsza edukacja, jak musi to trochę poczeka ;-) odpoczniesz troszkę od książek, a potem zabierzesz się do nich z wielkim powerem ;-)
roseann super, że miałaś udany wypad. Ja na razie muszę o tym zapomnieć.
Lilijanna u nas prace na razie zwolniły tzn mamy zamówione wew. parapety, musimy szybko zamówić drzwi wejściowe, trwają załatwiania papierów związanych z przyłączami tzn podłączenia już mamy ale to nie wszystko ;-) zazdroszczę posprzątanego domku, u mnie zero chęci do porządków ;-)
koralowa każde dziecko ma inne zainteresowania..ja nawet nie mam pojęcia o jakiej bajce piszesz ;-) Marcin ostatnio do swojej gimnastyki dorzucił podskoki i bęc na tyłek ;-) ogólnie jest wszędzie i to bardzo szybko ;-)
Spokojnych nocek Kobietki!
 
Do góry