reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2010

hej mamusie

pozdrawiam wszystkie roczniaki i życzę wszystkiego najlepsiejszego :)

ja padam z nóg. jutro roczek na "tylko" 30 osób. robimy garden party ;) zrobiłam pietrowy tort i cupcakesy z lewkami, no bo w końcu Gabrys to zodiakalny mały lewek. mąż zrobił mięcho na grilla a ja jutro ogarnę sałatki. dobrze że mama mi pomoże chociaż trochę z przygotowaniem. zrobiła dwa ciacha i pyszny żurek.
 
reklama
Madzia_83-Natalka też ma 2 prababcie,jedna we wrześniu skończy 91 lat i dobrze się trzyma :-) a druga ma 78 lat.Mam nadzieję że nie będzie zazdrosna o rodzeństwo.Nie ma co się spieszyć z chodzeniem,ja Nati do niczego nie zmuszam,sama nauczyła się raczkować,wstawać i teraz się puszcza i sama stoi.My też idziemy we wrześniu na szczepienie,mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.
MiriannaK-wszystkiego najlepszego dla Lilianki! :-)
 
Witajcie,
ja dziś padam na twarz...Marcin szalał w nocy ;-) nawet wybrał się za Tatusiem do łazienki w nocy. Wstawał, siadał, wchodził na mnie i robił "patataj" (robi to przy każdej okazji, wchodzi na rękę, głowę, nogę, brzuch). M pojechał na chwilę do pracy, ponoć coś pracowicy wczoraj narozrabiali ;-) ma być o 9 i wtedy będziemy się zbierać na wycieczkę po lekarzach. Trochę się martwię o Marcina, żeby nie odziedziczył po mnie wady....może martwię się na zapas ale to jest silniejsze ode mnie....Marcin ma ulubione słowo "jep" ma ono chyba wiele znaczeń, bo często go używa;-)
andzia u mnie pewnie będzie też coś koło 30 gości tzn u Marcina :-) tylko ja nie mam pomocy, więc nie będę szaleć z potrawami ;-) dokładnej ilości osób jeszcze nie znam, bo muszę zapytać kto przyjdzie. Jakby się zjechała cała rodzinka M, to byłoby ok 50 :-) ale jest daleko i wybiera się chrzestny (4 osoby) no i może chrzestna (4 osoby), dojdzie moja Siostra (3 osoby) i trochę miejscowych.
Pajakaa udanej imprezki Sebusia i powodzenia w starankach.
Madziu wiesz tak się ostatnio zastanawiam, że może przenieść się do projektowania?! Tylko chyba już nieco za późno, w końcu już parę lat pracuję, no i pewnie będzie trudno coś znaleźć. A może macie filię w W-wie?;-) Fajnie, że Jasiowi podoba się w żłobku. A wiem jak to jest z autobusami. Ja też zawsze wolę na spokojnie pojechać wcześniej i np tak jak Ty wypić na spokojnie kawkę :-)
Kończę, bo Marcin mi robi porządki w szufladzie ;-)
Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych roczniaków!
 
dzis padnieta jestem najpierw maly wstal o 23 rzeski do zabawy lazil na mnie gryzl smial sie krzyczal ok 24 zasnal i co chwile budzil sie z histeriami nie wiadomoo co .masakra jakas....

agulek- trzymam kciuki zeby bylo ok!!!;)
 
Witam sobotnie u nas super pogoda ma byc dzisiaj 28 stopni i niebo blekitne :sorry: super tylko ze "kierownik" do 16tej w pracy:crazy: wiec pozostaje mi spacerowanie z Leo a tak na basen poszli bysmy wszyscy razem .... sama nie ide bo za duzo klamotow trzeba zabrac:no: ....nio to se pomarudzilam

Marianna hej hej mamuska!!!!;-) no wracaj szybciutko do zdrowia!!!! Lilianka sliczna:tak: do mamy podobna jak nic:-D Wszystkiego najlepszego dla niej z okazji urodzinek!!!

Luizka e no jak dla mnie to Pitrus wazy ok, my idziemy na szczepienie 30 sierpnia sama jestem ciekawa ile to moje dziecie teraz wazy. Teraz dpczytalam ze nocka byla kiepska a nasz wczoraj tez obudzil sie okolo 23 z takim placzem ze nie mozna bylo go uspokoic :eek:

Pajko no to mocno trzymamy kciuki za staranka, ja tez chce jak najszybciej ;-)
Udanej imprezki!!!!!!!!!!!!!! oj temat tesciowej..:wściekła/y::no: ja mam tu tylko tesciowa na miejscu ale mlodego u niej nie moge zostawic bo tez za nia nie przepada....:no:

Madziu ty pracusiu nasz :tak: milego weekendu z Jasiem.

Agulek mocno trzymam kciuki za Marcinka zeby z serduszkiem bylo wszytko ok. !!!!
daj znac jak juz bedziecie po badaniach.

Uciekam bo mlody juz piszczy:crazy: milego dnia dziewczyny!!!!!!!!! I Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych roczniakow!!!!!!!!°!!!!!!!!!!!
 
Dziękuję w imieniu Lilianki:)

fajnie macie z tymi starankami, ja na razie nie planuję trzeciego. dajemy sobie z M tak z 2 lata. jak sie w tym czasie nie zdecydujemy to chyba skończymy na dwójce.

Lilka dzisiaj wreszcie nie jadła w nocy, przebudziła się ok 2, M dał jej wodę i ululał spowrotem.
Dzięki temu że ja po operacji, to on ma szansę trochę się nia pozajmować , bo wcześniej to była moja działka. Ale widzę że najchętniej, to by sie zabunkrował w garażu a ja mam sobie jakoś radzić.. ehhh.
ja się czuję coraz lepiej, rana juz tak nie ciągnie, gorzej te szwy wewnatrz, więc się pilnuje i jak troche pochodzę to potem staram się tyle samo poleżeć.
jeszcze muszę jakiegoś torcika zrobić dla małej. Nie robimy dużej imprezy bo niedawno były chrzciny i całą rodzina do nas się zjechała, to juz nie będziemy ich ciągać na roczek przez całą Polskę,bo my sie wynieśliśmy pod Gdańsk a reszta rodziny w górach i na dolnym śląsku

Wasze Roczniaki też już są takie fajne, wszystkie takie wesołki.
 
hej babeczki! póki co sie tylko witam i zmykam lepić z eMkiem pierogi :-D

a nocka miodzio, cała przespana bez ani jednej najmniejszej pobudki!!!!! o 6 mleczko i spalismy dalej do 8.30 :-D miodzio!!!!!!!!!!
 
reklama
Witam się ponownie wieczorkiem.
Z Marcina serduszkiem jest wszystko w porządku :-) nawet sobie nie wyobrażacie jak mi ulżyło, jak pani kardiolog powiedziała, że wsio ok :-) teraz już mogę spać spokojnie uffff
Pajkaa świetny torcik, sama robiłaś? Ja się na to nie porywam, w pn jadę zamówić na sobotę ale jeszcze nie mam pomysłu jaki.
Anecia zazdroszczę przespanej nocki:tak:
Jestem już zmęczona, chyba emocje ze mnie wychodzą, no i nocne baraszkowanie Marcina ;-)
Miłego wieczorku i spokojnej nocki!
 
Do góry