reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witam wszystkich po dość długiej przerwie. Byliśmy długi czas u teściów a tam z netem kiepsko, nie miałam jak poczytać i nie mam jka nadrobić, troszku poczytałam i widzę że dużo się pozmieniało od świąt u was :) przepraszam że nie odniosnę się do postów,ale od teraz postaram się być na bieżąco.
U nas też zaszło trochę zmian,razem z M szukamy mieszkanka, mały zamiast jednego mlecznego posiłku wcina już zupkę z marchewki,ziemniaka i zółtka, ładnie też je starte jabłko,od jakiegoś czasu podnosi się do siadania i czasami też chce się tak bawić na siedząco, polubił też leżenie na macie, ostatnio byliśmy na szczepieniu to tydzień marudzenia był i nie jedzenia jak zjadł jedna butelkę na dzień to było dobrze, ale naszczęście mamy to już za sobą, mały waży 7140 i ma 65 wzrostu, jest dokładnie pośrodku siatek centylowych, trochę mało gaworzy no i ząbkami u nas narazie ciasza. Co do pieluszek to ja używam papmpers sleep & play i jestem z nich bardzo zadowolona.
 
reklama
siostra nie przyjedzie , ale jestem zła , nie posłałam Oliwi do przedszkola czekała na nich od rana , mnie tez to bardzo pokrzyżowało plany, a siostra miała dość błachy powód więc tymbardziej mnie to wkurzyło ;
na dodatek babcia od naszej opiekunki jest w szpitalu i ta mi napisała że narazie przychodzic nie będzie nie może , ciekawe co ja mam w tej sytuacji zrobić , pal licho to że mieliśmy ochote wyskoczyć z M do kina przez weekednd troche się rozerwać ale od pon będe jej potrzebować , no nic mam nadzieje że sytuacja szybko się zmieni narazie się nie zamartwiam

weroneczka a jeszcze propo pieluch PAMPERS 5 jest od 11 kg a Gabyś ma już prawie 10kg więc sama widzisz

AGULEK i ja mam podobnie też mieszkam na wsi i nie mam zbyt wielu koncepcji na spacery i przez to nie przepadam za nimi w chwili obecnej tymbardziej że drogi wkoło mnie rozwalone bo jesienia robili kanalizacje więc błoto błoto i jeszcze raz błoto, jak Oliwka była mała mieszkaliśmy w mieście a tam miałam pole do popisu i parki , których jest mnóstwo i targi i inne skwery strasznie tęsknie za takimi spacerami
 
Hejka!!!!:happy:

koralowa sorki po 43,95 sa te pampki i to są niebieskie 70 szt., super są nic nie przemakają no git:-)
Lobelia oj głosny smiech naszych dzieci to miód na nasze serca, bo jak mi kaprysi to mam dosc, wstawiłam filmik jak mój skarb sie chichra:-)
weroniczko ryba jest po 5 m-cu Bobovity podałam słoiczek warzywka z rybka pyyycha, królika tez juz jedlismy i indyka:-p
Pajko dzieki to jak zakupie te pieluchy i wypróbuje:tak:
Lea no to niezłą nocke mieliscie współczuje:baffled::sorry:
riba super, ze Oli zdrowiutki:-)
agulek mnie tez łapią chandry itp. wiec wiem jaks ie czujesz, jeszcze te pogody masakra:wściekła/y::wściekła/y: buziam
Lilijanno no u nas idzie 5 i 6 ząb juz na dniach wyjdą, bo je widze tylko jeszcze sie nie przebiły, a mogłyby bo koszmar:angry::baffled:w domu.....zdrówka Wam zycze.....co do siadania to Alan nie chce leżec wcale, musze walczyc, bo on by tylko siedział, a jak mu sie teraz w nosidełku spodobało :szok:zero dziecka tata ma wesoło:-D ale wstawac nie wstaje, ale mam gorzej, bo on sie czołga i na macie jest 5 min. :sorry:a na kanapie to mała chwilka i znalazł sie na scianie:szok::szok:
agusia26 witaj:-)
natka oj to Was siostra "w karola"z robiła no:angry: to ile wazy Twój maluch??? goni mojego Alanka i Olivierka riby??? mój 9850g:baffled::rofl2:

A ja za równy miesiąc o tej porze to bede w pracy przy biurku siedziała:-:)-(iiiii piła kawke:-p:sorry:ojjj ciężko mi:crazy:
Alan dzis dosc spokojny, albo ja juz sie przyzwyczaiłam do jego marudzenia:baffled::eek: sniegu napadło:angry: koszmar:wściekła/y::wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Hejka!!!!:happy:

koralowa sorki po 43,95 sa te pampki i to są niebieskie 70 szt., super są nic nie przemakają no git:-)
Lobelia oj głosny smiech naszych dzieci to miód na nasze serca, bo jak mi kaprysi to mam dosc, wstawiłam filmik jak mój skarb sie chichra:-)
weroniczko ryba jest po 5 m-cu Bobovity podałam słoiczek warzywka z rybka pyyycha, królika tez juz jedlismy i indyka:-p
Pajko dzieki to jak zakupie te pieluchy i wypróbuje:tak:
Lea no to niezłą nocke mieliscie współczuje:baffled::sorry:
riba super, ze Oli zdrowiutki:-)
agulek mnie tez łapią chandry itp. wiec wiem jaks ie czujesz, jeszcze te pogody masakra:wściekła/y::wściekła/y: buziam
Lilijanno no u nas idzie 5 i 6 ząb juz na dniach wyjdą, bo je widze tylko jeszcze sie nie przebiły, a mogłyby bo koszmar:angry::baffled:w domu.....zdrówka Wam zycze.....co do siadania to Alan nie chce leżec wcale, musze walczyc, bo on by tylko siedział, a jak mu sie teraz w nosidełku spodobało :szok:zero dziecka tata ma wesoło:-D ale wstawac nie wstaje, ale mam gorzej, bo on sie czołga i na macie jest 5 min. :sorry:a na kanapie to mała chwilka i znalazł sie na scianie:szok::szok:
agusia26 witaj:-)
natka oj to Was siostra "w karola"z robiła no:angry: to ile wazy Twój maluch??? goni mojego Alanka i Olivierka riby??? mój 9850g:baffled::rofl2:

A ja za równy miesiąc o tej porze to bede w pracy przy biurku siedziała:-:)-(iiiii piła kawke:-p:sorry:ojjj ciężko mi:crazy:
Alan dzis dosc spokojny, albo ja juz sie przyzwyczaiłam do jego marudzenia:baffled::eek: sniegu napadło:angry: koszmar:wściekła/y::wściekła/y:

Bombusiu tam masz mozliwosc kupienia 2 szt za 2 zl i wypróbować ;0 jak tak zrobilam bo wiedzialam, ze jak dadzą rade na noc to bedzie ok ;0
 
ja czytam i tak szybciutko tylko odpiszę odnosnie pieluszek. my z jednorazówek mamy Dada ze stonki - biedronki ;) spoko są, ładnie trzymają, nie przeciekają. a poza tym wielorazówy :p właśnie czekamy na nowe pieluszki ze wzorkiem w krowę i żyrafkę ;)
 
bombusiu dolkładnie to napisze ile waży po szcepieniu 02/02 natomiast mnie na wadze wychodzi ok 9200 , a my dzisiaj mamy 6 miesięcy :-) i właśnie włożyłam do piekarnika ciasto na tą okazje , oczywiście szarlotka sypana z kasza manna ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Dziewczyny
Natka wszystkiego najlepszego dla Gabrysia z okazji 6 miesięcy:) u mnie w piekarniku właśnie też piecze się szarlotka wg Twojego przepisu:) zaraz będą ją wyciągąć wygląda smakowicie:)
Lilijanno u nas też ostatnio najfajniejszą zabawką jest opakowanie po chusteczkach:), wczoraj nawet Jaś sobie wziął do rączki takie opakowanie z chusteczkami i zaczął nim machać:) U nas mały też głównie leży, bo w nocy śpi 12 godzin z jedną przerwą na jedzenie. W dzień ma 3 drzemki po 30 min, a jak jest aktywny to też leży na pleckach, albo na brzuszku, albo leży w leżaczku no i tak z 1,5-2 godziny jest na rączkach albo siedzi sobie na kolankach:)
Dziś tak ogólnie napiszę, też mam jakiś gorszy dzień, chyba przez pogodę. My używamy pieluszek w rozmiarze 4, choć nasz maluch waży niecałe 6,5kg ale 3 jakieś małe były:). Ze spacerami też u nas kiepsko, bo w sumie można spacerować tylko po osiedlu, jak przejde wszystkie możliwe chodniki to mija jakieś 45min, więc potem powtarzamy runde:) no czasem w innej kolejności mijam bloki dla urozmaicenia. A dziś, rano z Jasiem zrobiliśmy obiad, potem zakupy i spacerek:), potem zabraliśmy się za robienie ciasta i jakoś dzień minął. Teraz jeszcze trochę musze popracować, a jutro jedziemy do moich rodziców i babci, więc sobie troche odpocznę. Życzę Wam miłego weekendu bo już chyba dziś nic więcej nie dam rady napisać:)
 
Hej

Ja tez ciagle zagladam ale coraz mniej czasu, przepraszam ze nie odpisze na wszystkie posty ale mam dosłownie chwilke zeby cos napisac. Jezeli chodzi o pieluszki my ciagle eksperymentujemy, ale najlepsze dla nas sa HAPPY- nigdy nie przeciekły i nie podrazniaja pupci Antosia(a po pampersach ma zaczerwieniona pupcie). Obecnie tez mamy Pampersy zołte ale 3 i sa juz za male i tez kilka razy przeciekaly(byc moze wlasnie ze sa za male).

My zmienilismy ostatnio troszke rytm dnia i Antek kładzie sie spac ok.21 i my rowniez. Rano pobudka o 6 na amciu i potem spimy do 9:30 i znowu amciu. W ciagu dnia drzemka na dworku od. 12-14, i druga drzemka ok 16, ale tylko 30-60 min. , poza tym cały czas ida zeby i Mały strasznie marudny nie chce sam polezec, cały czas wymaga zainteresowania. Jemy juz deserki, obiadki i pijemy soczki, ogólnie z brzuszkiem ok, oby tak dalej:-), w pon. wizyta u dzieci zdrowych a w piatek szczepionka 3(my tez nie szczepilismy rota)

Dla Gabrysia zdrówka z okazji 6 miesiecy:-), jak ten czas szybko leci..

A ja od poniedzialku na silownie wieczorami sie wybieram - musze inaczej nigdy nie schudne, a caly czas duzo do zrzucenia:-(.

Pogoda beznadziejna mnie tez denerwuje, mam juz dosc tej zimy:-(, oby do wiosny..
 
Hej Dziewczyny,
Marcin dziś pierwszy raz przekręcił się z pleców na brzuszek, od rana ćwiczył i denerwował się jak Mu nie wychodziło;-)ale w końcu się udało i już fikał się kilka razy:-D
Natka najlepszego dla Gabrysia z okazji pół roczku:-)Marcin jeszcze nie skończył 5 ale to już lada dzień:tak:
Gosiu spokojnie dasz radę z tymi kg:-)
Mały siedzi mi na kolanach ale już się znudził, więc kończę:-)
 
reklama
hejka :-)

nam sie szykuje weekend r rodzinka (tata przyjezdza), wiec wczoraj i dzisiaj troche sprzatalismy, gotowalismy, upieklam pyszne ciacho :-D:-D. jutro pewnie pojedziemy do jakiegos centrum, chcemy rowniez poogladac siedzonka, pwoli trzeba kupwoac nastepne, bo Olivkowi glowka juz zaczyna wystawac :sorry:
my juz ponad miesiac uzywamy 4 Pamperasa

agulek - mam nadzieje, ze deprecha minie;-) gratulacje dla Marcinka:-D:-D za obrocik
Lilijanna - my jeszcze nie probujemy sie podnosic - jestesmy leniwi ;-) wiekszosc czasu lezymy (w nocy, w wozku na spacerze, na macie) troche siedzimy w bujaczku lub lezaczku no i troche na brzuszku.

agusia - gratuluje postepow u maluszka i powodzenia w szukaniu mieszkania :-)
Natka - oj nieciekawie z ta niania wyszlo :no::wściekła/y: miejmy nadzieje, ze jednak jakos sie to rozwiaze :tak: wszystkiego najlpeszego z okazji pol roczku!!!!!!!!!!!!! my konczymy w srode :-):-):-)
Bombusiu - oj widze, ze powrot do pracy spedza Ci sen z powiek :wściekła/y: ale zobacvzysz minie miesiac i wszystko sie jakos pouklada, najgorsze wiadomo beda poczatki, ale dasz rade kochana :-):-):-) trzymam kciuki - w koncu prace rozpoczynasz w dniu moich urodzin :-D:-D:-D
Madziu - i u Ciebie gorszy dzien? :-(aby odwiedzinki u rodziny poprawily Ci humor :-):-)
 
Do góry