reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

witamy po woizycie:)
byłam w pracy każdy chciał schrupać małego :p
zaliczyłam wizytę u dentysty mamo znowu mam ładnie ząbka zrobionego JUPIII:)

Ciamajdko mój Sebus ma takie akcje codziennie najedzony pielucha czysta a marudzi jak go przytule to siedzi cicho - czasami maluszek potrzebuje naszej bliskości ;)

Milusiu ja mam własnie te same bóle na dodatek muszę Wam powiedzieć, ze po tym moim porodzie nie do końca doszła do siebie moja kiszka :( oj i obawiam się, ze będę miała problem :(

Magda.Wu i Bombusia z tymi Sab Simplex trzeba uważać te Czeskie tak jak Magda pisała są gorszej jakości niestety.

Mysmy nie dostali jeszcze skierowania na bioderka bo nie mamy peselu małego :(
No i dzisiaj weszłam na magiczną wagę i już zrzuciłam wszystkie kg, które prybrałam w czasie ciąży teraz leci waga ta co powinna:p

Czy używacie już pasów poporodowych??
 
reklama
Ciamajdko- oj współczuję samotnego wieczoru. Ale jest Edytka :) Ale rozumiem Cię bo ja wprost nie znoszę być sama, zawsze obawiam się , że jak coś by się stało Marcinkowi to sobie sama nie poradzę. I powiem Ci Ciamajdko, że dopiero teraz rozumiem jaką Ty masz dużą córcię, bo mój synek teraz ma podobny przedział wagowy jak Twoja Edytka na początku.

My bylismy dzis na szczepieniach, Marcinek waży już uwaga 5400, a urodził się z masą 3kg. Więc wychodzi na to, że do końca drugiego miesiąca podwoi swoją wagę urodzeniową, którą powinien podwoić w 5 miesiącu :szok: Rośnie nam gigant. Dodatkowo mały ma przepuklinę pępkową od płaczu ale sama ma się wchłonąć.
 
pajkaa moja mala tez nie ma peselu jeszce wiec pediatra w mojej ksiazeczce wypisala skirowanie- na gorze tylko wpisala imie malej i date urodzenia i takie skierowanie lekarz mi uznal.
ja pasa nie nosze ale moze powinnam zaczac:)))))
a kropelki sab simplex tez mam niemieckie ale jeszce nie stosowalam bo mala puki co nie potrzebuje.

dzieki dziewczyny za rady. zaczelam puki co przemywac rumiankiem i zobaczymy jak bedzie.

bylam dzis u fryzjera i znowu jestem blondynka- wlosy pofarbowane, ladnie ulozone i od razu buzia sie smieje sama:)))))
 
Oj jak cudownie dzieciaczki śpią po kapieli i jedzonku. Mój M stwierdził że skoro mały sypia tak długo po kąpieli to będziemy kąpać 2 razy dziennie ;)

Mrianna rónież polecam książkę "Język niemowląt" Rewelacyjnie napisana i duzo super rzeczy!

No to spadam bo tak wpadłam tylko między usypianiem a kolacją i prasowaniem.

P.S. Możecie podesłać jakieś linki do tych pasów ciązowych? Bo ja nawet nie wiem że coś takiego istnieje!

Dobrej nocki
 
Widzę dziewczyny zaczynamy wracać do normalności fryzjer, zakupy etc. :-p

Pajkaa jak Ci się udało do dentysty wybrać? Ja też muszę ale jak tu małą zostawić jak to cycolina :-p

Ciamajdka ja całymi tygodniami sama w weekendy dopiero mój się zjawia, więc Ty masz o wiele lepiej

weroneczka u mnie też prasowanie czeka, ale dziś już nie mam siły


Byłam u rodzinnego lekarza, bo pediatry nie było - uroki NFZ. I dała mi właśnie ten Espumisan ale mam go dać dopiero gdy maleństwo będzie ponad godzine płakać. Kikutka nam oderwała -został mały kawalontek. Wasze maluszki też najbardziej lubią u Was na brzuszku spać? bo moja uwielbia i obawiam się skutków :-p
 
reklama
a zapomnialam wam napisac ze dzis wreszcie odpadl kikut!!!!!!!!!!!!!!!!! po ponad miesiacu i moich nerwach ale nareszcie juz go nie ma!!!!!!!!!!
 
Do góry