reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2010

kiniusia jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!! trzymajcie się ciepło!!! albo może lepiej chłodno :| byle do przodu :D

my już po wizycie - Franek w miesiąc przytył kilogram waży (usiądźcie) 2945 i nie ma szans, żeby waga porodowa była bliska wagi Olka - 3130... bo ona już jest bliska :p lekarz powiedział że jak młodzież utrzyma tą tendencję to w przypadku porodu w terminie czyli za 4 tygodnie to on nie wie jak ten poród będzie wyglądał a mały może ważyć ponad 4 kilo (sugerował cesarkę) ja mu na to że miałam sobie leniuchować a od początku sierpnia zatrudnić się w kamieniołomie ale skoro tak się sprawy mają to ja DZIŚ idę jeszcze urąbać i przenieść jakiegoś głaza :D

Poza tym młody jest zdrowiutki, duży, proporcjonalny i w ogóle och i ach... Wyniki też perfect - ogólnie ok. Siedzieliśmy ponad godzinę i tak się naśmialiśmy że aż mnie do tej pory chichra bierze jak sobie przypomnę :D:D:D:D
 
reklama
kasia2506 gratuluję wizyty. Teraz sezon urlopowy to każdy bierze wolne jak tylko morze. Moja już po ale i tak nie pracuje w szpitalu gdzie chce rodzić, więc mi bez różnicy, aby do porodu co tydzień mnie sprawdzała :-p choć dziś fryzjerka mi powiedziała, że 3 koleżanki jej rodziły tam gdzie ja chce i nie są zadowolone :baffled: No ale wiadomo co pacjentka to opinia.

monika no to dobrze, że maleństwo się ładnie ułożyło i wsio oki :-) za 2 tyg? kurcze dobrze, że moja co tydz chce mnie widzieć

marulka to super wieści, że z Frankiem wszystko dobrze i rośnie chłop jak dąb :-) no a na te głazy to może jeszcze się nie rzucaj :-p
 
marulka po pierwsza gratuluje tylu dobrych wieści:-) Po drugie cesarka:szok::szok::szok: Kiedy się potwierdzi ta informacja? I z takiem spokojem to przyjełaś:tak:

monika373 no cóż - bywają i tacy lekarze...mimo wszystko ważne że dziedzię dobrze ułożone...:tak:

ewelinko - KINIUSIA - NIE KINGUSIA:-p:-p
 
kasia 2506- gratuluje udanej wizyty wazne ze z maluszkiem ok.


dziewczyny jestem cala mokra wyszlam na dwor aby kupic co nieco do jedzenia i normalnie sie rozplywam teraz jest strasznie to co mosialo byc w poludnie? normalnie można sie usmazyc............ a mi sie dzis zachcialo piec kurczaka to sobie wyobrazcie jak jeszcze wali goraczka od piekarnika co mnie napadlo hehehe ale juz bede miala obiad na dwa dni :) ... dzis juz mykam zycze wam udanego chlodnego wieczorku buzka
 
Niuunia opiniami od fryzjerki się w ogóle nie przejmuj. Ile rodzących tyle opinii. Tak jak powiedział mi lekarz: "Jak z ciążą i porodem było wszystko ok, to pacjentka będzie chwaliła szpital, a jeśli były choć drobne komplikacje, nawet niezależne od szpitala, to już szpital będzie w oczach pacjentki skreślony".
A jak chcesz sobie polepszyć humor i poczytać też dobre opinie na temat swojego szpitala ( czy też każdego innego) to sprawdz tutaj:
http://www.rodzicpoludzku.pl/szukaj.php
 
widzę że wizyty mnie i bardziej udane
współczuje nie potrzebnych nerwów szczególnie na końcówce

Bogusiowa Wiktoria cudna kruszyna:-) jejus

ale i tak chłopcy przoduja jak widze..coś bardziej niecierpliwy jakby?;-)

meczy mnie te twardnienie brzucha..juz tak dluuuuuugo...tylko teraz ciagnie przy tym w dół i neiprzyjemne to

Kasia nie strasz mnie..moja w 35 i 4 maila 3 kg
 
reklama
Cosya dzięki też tak sądzę - co rodząca to inna opinia

ewelinka2106 wiesz co ja miałam co 2 tygodnie wizyty od 22 tygodnia chyba, a teraz mam już co tydzień. Nie wiem jak inne dziewczyny
 
Do góry