reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Pajkaa Ja mam dokładnie taki jak wstawiłaś zdjęcie, Nim się pryska na pepuszek 2-3 razy dziennie, a później przejeżdża się patyczkiem do uszu żeby dokładnie wysuszyć. Próbowaliśmy to robić na lalce :-) Ale Nas uczyli, żeby pępuszek suszyć samym patyczkiem tak 4-5 razy dziennie, czyli 2-3 razy bez pryskania, a pepuszek po takiej higienie odpada max do tygodnia :-)
 
reklama
riba no to swietnie, ze z maluszkiem wszystko dobrze, troszke pojeździsz na KTG, ale wiadomo to dla dobra dzidzi:)
kasikz Tobie również gratuluje udanej wizyty, a polip pewnie sie wchłonie, tak często bywa:)

U mnie brak tlenu nadal:(((((
 

Shyla-widzę, że Ty pojawiasz się i znikasz:blink: Witaj zatem z powrotem:tak:

Shyla pojawiasz się i znikasz :p ale witamy ponownie. 16 sierpnia to także mój termin :-) ale coś czuję, że wcześniej się rozpakuję i nie mam nic przeciwko jeśli to nastąpi byle lipiec przechodzić a w sierpniu niech się dzieje wola Boża :-)

Witajcie :-)
Ja lubię pojawiać się i znikać :-)
A tak naprawdę obowiązki mnie wchłonęły do tego domowy komputer wysiadł (dysk) a ze na gwarancji jest to musiałam czekać 4 tygodnie na naprawę :/
Niunia życzę Ci żebyś się szybko rozpakowała:tak: ja mam już dość :/ pogoda wykańcza...

Shyla, szkoda że się dzidzia nie przekręciła :/ Przynajmniej wiesz,że do 16.08 ma siedzieć.A wlaściwie czemu tak późno robią to cc? Przecież wcześniej coś samo może sie zacząć,prawda?

Lekarz mi mówił ze nie ma szans u mnie przekręcenie się dzidzi ze względu na zwężenie miednicy:/ dziwna mam budowę :/
Sama nie wiem czemu tak późno robić będą CC ,normalnie mój termin ostateczny wypada na 24 sierpień a to jest już 41 t.c i ordynatorka w szpitalu mówiła ze CC robią tydzień przed terminem...
To prawda ze szybciej coś może się dziać, i dlatego lekarz prowadzący mnie co drugi dzień uświadamia (bo co 2 dzień mam KTG) ze jak coś się będzie działo to od razu do szpitala...

A i od miesiąca mam anemie...hemoglobina cały czas spada...
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Bogusiu :) to juz go sobie zakupiłam bo on chyba bedzie lepszy w użyciu niz spirytus :p

No cisnienie 120/70 :) wracamy do żywych

ale nadal mi jakos słabo:( to od tej pogody :( jutro ide na wizyte a po wizycie ide na obiad z emkiem :p i sesje zdjęciową z brzusiem:p
 
Witam sie melduje że nadal w dwupaku chociaż po ostatnich nerwach nie wiem ile jeszcze wytrzymam ,nawet nie próbuje was nadrobić bo szans brak .U nas pojawiły sie spore problemy :-(nawet nie bede opisywać bo na samom myśl mi sie ryczeć chce :wściekła/y:
naszczeście pomalutku wracamy do normy mam nadzieje że przed porodem jeszcze wszystko sie ułoży do lekarza nie dzwoniłam zabardzo sie bałam ze mnie położy do szpitala a tego by jeszcze brakowało :-(bede czekać do wizyty którą mam 23 wiec już nie długo zawsze to kolejny tydzień do przodu ,z pozytywów to ze chociaż czas mi szybko leci :-):-)cały czas w biegu .
 
Witam sie melduje że nadal w dwupaku chociaż po ostatnich nerwach nie wiem ile jeszcze wytrzymam ,nawet nie próbuje was nadrobić bo szans brak .U nas pojawiły sie spore problemy :-(nawet nie bede opisywać bo na samom myśl mi sie ryczeć chce :wściekła/y:
naszczeście pomalutku wracamy do normy mam nadzieje że przed porodem jeszcze wszystko sie ułoży do lekarza nie dzwoniłam zabardzo sie bałam ze mnie położy do szpitala a tego by jeszcze brakowało :-(bede czekać do wizyty którą mam 23 wiec już nie długo zawsze to kolejny tydzień do przodu ,z pozytywów to ze chociaż czas mi szybko leci :-):-)cały czas w biegu .

to trzymaj nam sie ciepło i nie stresuj:(
 
Bogusiu86 - do szpitala mam jakies 20 km :-), w hh nic nie jest blisko. takze zawsze jak jakas wizyta lub inny termin - M musi z pracy przyjezdzac, chyba ze zostawi mi auto i sama pojade, ale wtedy on jedzie okolo godz u-bahnem do domu (jak dobrze i nie ma przesiadek)

Shyla - w niemczech chyba tak maja, ze tydz przed terminem robia cc. u mnie tez tak jest. tez troche zdziwiona bylam, bo przeciez duze prawdopodobienstwo, ze cos sie samemu zacznie.
 
Witam :tak:
ja juz po wizycie u dentysty...obyło sie bez znieczulenia, pobolało troszke ale jak siedziałam na fotelu to sobie pomyslałam tylko takie cos " na porodowce napewno bedzie bardzej bolało ;-)", zęba robiła mi około 2 godzinek :szok: i to nie zrobila do konca bo trzeba zrobic zdjęcie RTG...czyli po porodzie znow czeka mnie wizyta u dentysty...poza tym pospałam sobie od 12do 15 i obudzilam sie cała mokra :sorry2: yh te temperatury...

marii79- Wiatj :tak:

Ciamajdko - będzie dobrze, ale patrze ze ten Twoj braciszek czesto sklada Ci wizyty....a co do placzu tez dzis jestem jakas placzliwa...

Pajeczko- ja takze ostatnio zakupiłam sobie dwa staniki do karmienia, i to w rozmiarze 75 G :szok: z miseczki D do G mi urosły :szok:

Marulka- oczywiscie Wszytskiego Najlepszego Meżowi, i z okazji rocznicy Ślubu :tak:

Ola - ja bym poszła w sandałkach, są teraz bardzo modne :tak:

Bogusia007 - ja takze mam ostatnio powtarzające sie sny :baffled:, mam nadzieje ze dzis czujesz sie juz lepiej :tak:. zycze udanego wypoczynku :tak:

Kasia2506 - niedlugo czekają nas ogolnie nie przespane noce hehe:tak:

Pati1982- mam nadzieje ze wszytskie wyniki beda prawidłowe

Bogusia86 - ja takze ostatnio mam bole bioder :baffled:, ale to chyba normalnie pod koniec ciązy tak ?

Milusia83 - hehe to upieklo Ci sie z tym mandatem :tak:

plianna - moja doktor mowila ze ciąza donoszona jest od skonczonego 37 tygodnia...

różyczk@- wszytsko bedzie dobrze zobaczysz :tak:


Przeczytałam opowieść lipcówki

nie wiem czy to hormony - czy może ta właśnie opowieść uświadomiła mi wagę tego co ma się wydarzyć w moim życiu - monitor zlewam mi się w jedną plamę:-(

Będę matką, będę odpowiedzialna za sen mojego dziecka - małego, kruchego i całkowicie zdanego na mnie...
Będę odpowiedzialna za wychowanie go na człowieka - Boże doświadczamy największego cudu tego świata....:tak:

Bardzo ładnie to ujełas :tak: !

Monika8112- to moze Ty bedziesz następna :tak:

Panienka- powodzenia na wizycie :tak:

Puchatko- dbaj o siebie, a rozstepy takze i mnie nie omineły, mam je praktycznie na całym brzuchu...:sorry2:

Pajeczko- za to umnie cisnienie jest zawsze bardzo niskie...

Riba_1 - gratuluje dorodnego Bobaska

Kasikz - gratuluje wizyty:tak:

shyla - Witaj ! :tak:

Mama Aneta - mam nadzieje ze wszytsko sie ułozy ;-)

Uff nadrobiłam :-D
 
Shyla - w niemczech chyba tak maja, ze tydz przed terminem robia cc. u mnie tez tak jest. tez troche zdziwiona bylam, bo przeciez duze prawdopodobienstwo, ze cos sie samemu zacznie.
Mnie tez to zdziwilo nawet nie pytalam ,widocznie wola jak dzidzia dłużej posiedzi w brzuszku :-)
w razie jak coś się zacznie szybciej to trzeba lecieć do szpitala...
zanetka905 hallo :-)

ps- staram się nadrobić wszystkie posty od czerwca , ale chyba nie dam rady :sorry2:
teraz będę się starała być na bieżąco :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
zmykam dziewczynki się połozyc jak dam rade to sie jeszcze odezwe dzisiaj a jak nie to odezwe sie jutro poznym popołudniem.
Jutro wizyta na 11:20 potem ide z emkiem do parku na obiad a potem do tesciow i dopiero do domciu takze jak cos odezwe sie poznym popołudniem. Jakby mnie nie było juz dzisiaj to życzę deszczyku chłodku i spokojnego weekendu :)
 
Do góry