reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

navijka bedzie dobrze,trzymam kciuki.Synek mój urodził sie na początku 37 tygodnia i zero oznak wcześniactwa,wprawdzie był malutki,ale teraz duzy ,zdrowy trzylatek,wiec spokojnie.Teraz juz nasze maluszki prawie donoszone.Oszczędzaj sie.Możesz isc prywatnie na USG,jak Ci nie zrobia,ale myslę,że powinni.
GSCzekolada mi opuchlizna zeszła.Koniecznie zgłos lekarzowi.Nam położna mówiła,że jak ktos obudzi sie rano nagle opuchniety,to ma biec z moczem do badania...
starlet ajc,ajc...ach jak ja Cie rozumiem,mam takie kłucia w dole brzucha,ewidentnie mała sie pcha na szyjke i kłuje.
 
reklama
Właśnie wróciłam z badań raz dwa i już hehe:-) Dobrze że mój T mnie zawiózł jest koochany :-)

Rozalka - nom dziś akurat oddałam na badanie mocz więc zobaczymy czy wszystko wporządku jest bo już ta opuchlizna mnie denerwuje...podobno po nocy schodzi a mi nic a nic... ani po odpoczynku ani rano.

Dziś na obiadek filety z kurczaka ziemniaczki i buraczki hehe a później lenistwo w ogródku :-) u teściów hehe... a T samochód będzie pucykował niestety na noc idzie znowu do pracy :-( Ale zapowiada się ok.

Starlet tez cie rozumiem tez mam takie kłucia! To jest straszne .. ani ułożyć się do spania nie moge ani nic... No ale nie martwmy sie jeszze troszke pocierpimy i pozniej malenstwa beda z nami :-)
 
witam sie
Nektarynko dzięki bardzo za info co do pasa bo własnie sie siostra tez zastanawiała nad nim, ale ja sie bałam czy bede mogła swobodnie schylać sie do maluszka.
Black opal ta zasada co do terminu to jest na takiej zasadzie, ze jak usg Ci pokazuje 2 tygodnie w tył to oni liczą Ci te 37 tyg od terminu usg a nie od OM czyli tak jakbys miała CC w 39 tc a nie 37 tc ;-)tak jak jest u mnie, ze jeden suwak pokazuje prawie koniec 35 tc a drugi dopiero co się zaczyna 35tc to biorą datę tego pierwszego, ze moge urodzić te 4 dni wcześniej a w takiej sytuacji przyjmują, ze mozesz urodzić dwa tygodnie później niż termin OM ;-) maluszka wcześniej absolutnie nie wyciągaliby.
Mama Aneta gratuluję udanej wizyty
Milusia co do zastrzyków to trzymam kciuki, zeby jak najmniej bolały.

ja dziewczynki zmykam do kosmetyczki ;-)bede wieczorkiem wiec przesyłam gorące buziaki
 
Hej Mamcie!!!!!!
Znów upał na dziś, obudziłam sie i leże z lapkiem w łóżku, bo mi sie nic nie chce.
To troszę popiszę:)

Lea gratuluje udanej wizyty, aaaa marudz sobie Mamuśka ile wlezie, przecież skąd my znamy te humorki i skaczące hormony, wytrzymaj jeszcze troszę,a będzie wynagrodzone:happy2:
MamaAneta gratuluje udanej wizyty, a z tymi lekami to hmmm poobseerwowałabym jeszcze siebie ze 2 dni i jeśli byłyby skurcze to poszłabym do tego szpitala, a póki co wróciłabym do nospy, moze w podwójnej dawce?:happy2:
Milusiu a na co bierzesz antybiotyk???? Na te złe wyniki??? I bądź dzielna na zastrzykach, wszystko będzie dobrze:tak:
Madziujka też słyszałam o tej foli spożywczej,:szok: aby się obwiązywać, ze pomaga hmmm ciekawe
Cayra spaceruj,a potem wypoczywaj na kanapie, jeszcze troszkuuu:-)
Bogusiu86 gratuluje udanej wizyty, dzidzia ładnie waży, akuracik,a mój lekarz też mi powiedział, że wymaz w 37 tyg. zrobi:tak:
Cosya, ale masz fajnie z tą położną w szpitalu, w mnie niestety na miejscu dopiero mogę dać kasiorkę, aby sie mną zajęła, ale zobacze czy będzie taka potrzeba, przy pierwszym porodzie nie dawałam, dałam "pare groszy" pani salowej, bo była kochana i baaardzo mi pomogła:-)
BlackOpal dzięki, mnie te buraki b. dużo pomogły pite regularnie właśnie działają cuda, bo z jedzeniem produktów z żelazem jest różnie i nie je sie systematycznie,a sok pity codziennie działa b. dobrze:happy2:
Wuzelku Ty nasza bidulko alergiczko, tulam Cie mocno, czy na jesieni też masz alergię, czy przy maluszku już powinno być lepiej??? Przepis na ciasto znajduje się na specjalnym wątku;-)
Monisiu przykro mi,ze również załapałaś tego robala-gronkowca, ale dobrze, ze wiesz, leki podadzą i będzie dobrze....a M niedługo wróci na weekend i go wymiziasz za wszystkie czasy:cool2:
Koralowa to czekam na info dnośnie echo serca, na kiedy wyznaczą Ci termin, dobrze, ze dostaniesz to skierowanie:tak:
navijka Ty nocny Marku, ja to już daaaawno spłam o godz.00.22 he he:-D
Sarlet to wypoczywaj dziś jak nawięcej,aby brzunio nie bolał:tak:
Czekoladka no ciekawe co pokażą wynki moczu, bo rano opuchlizna niedobrze, ale wyleguj sie w tym ogródku ile wlezie i klikaj czasami:-)
Marulka co tam u Ciebie hallo????;-)
Ciamajdko no ja tam panele, w większości położone???:cool2:

A ja mam dziś zebranie w nowej szkole Adriana, na szczęscie o 17.00 więc moze już nie będzie słońce tak w "czajnik" waliło.
 
Bogusiu86 - gratuluje udanej wizyty :-):-):-) wow juz prawie 3 kg -super:tak:
Pajkaa - ja kupilam pas Pani Teresy - rozmiar M. mam nadzieje, ze bedzie dobry, a kupilam juz daktego ze mam cc i ponoc pomaga potem w chodzeniu.
Ewelinko - firma babydream - bardzo znana w niemczech -to firma rossmanowa. w testach jej produkty wypadaja na tym samym poziomie co np Weleda - bardzo droga eko firma, tylko skladniki naturalne. krem na wiatr czy mroz, zel do mycia i chusteczki nawilzajace wypadaja lepiej niz te z pampers, hipp, penaten, nivea, bübchen itp. ogolnie ma ocene bardzo dobra - to mowia testy, czy Ci podejdzie, a przede wszystkim czy podejdzie maluszkowi?? nie wiem.
monika8112 - nie przejmuj sie tymi wynikami, dostaniesz jakis antybiotyk i bedzie dobrze, zobaczysz :tak::tak::tak:, a M jak wroci wynagrodzi Ci wszytsko:-):-)
koralowa - mnie kochana nikt nie przepuszcza w kolejce, zawsze stoje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: w niemczech (przynajmniej tu na polnocy) nie ma tego zwyczaju. ciezarna? starsza? nie wazne.

Bombusia - ja tez pisze lezac w lozku;-);-);-) bede dzisiaj smietanowca robic :-):-):-) dam znac jak wypadl:tak: - aa i na kulinarnym wstawilam wczoraj przepis na salatke - to jak ktos by chcial:-)


a u nas chyba koniec zimna :-D:-D jeden dzien bylo lepiej, a od dzisiaj dalej upaly:szok::szok: noc straszna, maly jak nie wariuje w brzuchu, kopie, rozpycha sie to ma czkawke. i tak na zmiane. no i znowu, od kilku dni meczy mnie swedzenie. dostaje jakies wysypki, ktore znikaja po kilkunastu minutach. nie wiem, chyba przesadzalam z owocami. ogolnie, powoli tez mam juz dosc. jeszcze 3 tyg.....
 
Uff.... od 5 jestem na nogach, o 7.30 pojechałam z T. do Mrówki (sklep budowlany-jakby ktoś nie wiedział:p), kupic kołki rozporowe, wiertła do wiertarki, roletę bambusową na okno do małego (okno mam 85 cm a roleta 90 cm, ale może wystawac nie?), i ochronke pod włącznik światła... a później odwiozłam go na pociąg, sama pojechałam na przegląd samochodu. Uprzejmie poprosiłam faceta żeby mi sam wjechał na kanał ale on skwitował to słowami : otworzy Pani okno, ja będę kierował, blondynka przeciez Pani nie jest:-D

panele położone, ale pod nimi jest styropian podłogowy, i czuje "miekkość". Facet zna sie na rzeczy i mówi, że nic sie nie stanie (w końcu od lat remontuje mieszkania), więc jestem ciut uspokojona, no ale... a w ogóle wyglądają zajebiście!!!!

Później pojechałam na zakupy i wcinam pomidora z cebulka, mmmm....

a teraz sobie nadrobię co i jak:p
 
Witam,
I gdzie to ochłodzenie.. nastawiłam się na deszcz a tu 32 stopnie..yuk ...
Lea, MamaAneta, Bogusiu86 gratuluję udanych wizyt.:happy2:
Milusia mam nadzieję, że zastrzyki pomogą i będziesz je mogła szybko odstawić.:tak:
Wuzelek masz przerąbane z tą alergią, a od kiedy jesteś alergikiem? Moja córka ma zaczątki alergii, ale mam nadzieję, że to się nie rozwinie.
Monika podeślij trochę tego deszczu do mnie :)
Navijka Ty to masz kondycję, żeby jeszcze o tej porze na necie siedzieć :)
Ciamajdka jak tam prace remontowe.. piwo pomogło?
:cool2:
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.
 
witam sie slonecznie!!!

Poranek zapowiada sie znow upalnie , a ja zmila checia przyjme ochlodzenie . A tak troszke dluzej sobie poleniuszkowalam gdy wstalam to sie z lekka przerazilam po przescieradlo bylo mokre od siary teraz chyba zaczne spac w staniku i z wkladkami bo cos za moco leci. Mierzylam sie w pasie to mam 101 cm - niektorzt mowia ze mi tez brzuch juz opadl a nie ktorzy ze jeszcze nie w sumie niewiem dokladnie po czym poznac bo i tak nadal mi jest ciezko. Dzis zamierzam co nieco porobic w domku bo ostatnio gdzies wybywam , wczoraj kupilam ostatnie potrzebne rzeczy dla malej wiec mam wszystko... czasami mam wrazenie ze serio urodze wczesniej bo wieczorami strasznie sie mecze i wszytko mnie boli glownie pod brzusze tak jak w miesiacce i cala pochwa rwie tak jak by mi kosci rozrywalo ogolem ciagniecie w dol .

Bambusia - zaczyna nas straszyc tymi maluszkami ciekawe jak to bedzie heheh

trzymam kciuki za wszystkie wizyty w dzisiejszym dniu
 
reklama
czesc dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!
ma dzis padac- superrrrrrrrrrr w koncu bedzie czym oddychac!!!!!!!!!!
jutro moja wizyta i usg- juz sie nie moge doczekac- ciekawe co mi powie. wczoraj wieczorem mialam straszne bole podbrzusza- az chodzic nie moglam i takie dziwne wrazenie ze brzuch mi zaraz opadnie wiec go podtrzymywalam- dziwne uczucie mowie wam. ale dzis jest juz ok.
zabieram sie za sniadanko
 
Do góry