reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Ciamajdko - bardzo się cieszę, że T. znalazł pracę. Zobaczysz, jak będzie wracał zmęczony do domu to zapomni o dąsaniu ;) Trzymam kciuki!

Oj! ja miałam ciężką noc. bolał mnie chyba każdy mięsień brzucha, ale brzunio nie był w ogóle twardy, więc nie mam pojęcia co to było :( a dzisiaj koniecznie muszę ogarnąć mieszkanko, bo w syfie utoniemy :/ powolutku, powolutku i damo radę. A teraz na spacer z psem.
Trzymajcie się cieplutko!
 
reklama
saudades rozumiem... byłam jedną z osób, które źle wypowiedziały się na temat Turków...
każdy ma swoje doświadczenia, to fakt... tylko, że ja naprawdę znam wielu Turków, którzy pracują czy mieszkają w okolicy moich rodziców.. da się z nimi żyć, jednak na dłuższą metę ich podejście do życia jest niepasujące do mojego.. delikatnie mówiąc... dlatego nie lubię ich mentalności i ich charakterów.. nie neguję że to są dobrzy ludzie, gościnni itd. co do samych Polaków my też jesteśmy mili, gościnni i uprzejmi, jak również tandetni, zacofani, i mamy opinię pijaków i złodziei... i ludzie nie negują Polaków za brak uprzejmości ale niestety za to zacofanie i charakter większości z nas... nie mówimy o rzeczach, które są dobre, mówimy o tym co nam przeszkadza...
no nic, ja zdania nie zmienię... zresztą nawet w Holandii Turcy są na tzw."wykopie" bo są wykorzystywaczami i olewaczami... tak jak u nas cyganie...


Pajka filmik niezły... miał pecha:-)
 
dzieki starlet :))
bez sensu, wychodzi na to, ze trzeba sie z meżem rozstac, zeby sie dziecko do przedszkola dostalo..eh :/
mam nadzieje, ze w Wawie to nie jest az taki problem, bo przedszkoli wkolo jak kiosków..

w zeszłym roku była straszna afera, bo rodzice koczowali przez weekend pod przedszkolami,robili listy, które były potem odczytywane... a w pn rano okazalo sie i tak, ze tylko nieliczni moga wpisac sie na liste oczekujacych....


http://www.forumrodzicow.pl/brakuje-900-miejsc-w-gdansku/
 
Kasia to chyba się zastanowię nad żłobkiem :) dla mojego malucha a do jakiego wieku jest żłobek?? bo ja jestem w tym temacie zielona :-p
Bombusiu niestety po moim roczniku rodziło się coraz mniej dzieci i coraz mniej przedszkoli potrzebowano więc zaczęto je likwidować tylko nikt nie pomyślał o tym, ze kiedyś rodznic 80-83 bedą rodziły dzieci i tych dzieci będzie przybywało!
Ciamajdko no biedak myslał, ze juz wygrał :-D
kasia2506 czyli nie tak jak mls pisała, ze 85 B odpowiada 80 D bo cos mi to dziwne było.
No mam nadzieje, ze nie bede musiała zatem zakupić 80 A bo chyba nawet takich w alles na allegro nie widziałam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kasia to chyba się zastanowię nad żłobkiem :) dla mojego malucha a do jakiego wieku jest żłobek?? bo ja jestem w tym temacie zielona :-p
Bombusiu niestety po moim roczniku rodziło się coraz mniej dzieci i coraz mniej przedszkoli potrzebowano więc zaczęto je likwidować tylko nikt nie pomyślał o tym, ze kiedyś rodznic 80-83 bedą rodziły dzieci i tych dzieci będzie przybywało!
Ciamajdko no biedak myslał, ze juz wygrał :-D
kasia2506 czyli nie tak jak mls pisała, ze 85 B odpowiada 80 D bo cos mi to dziwne było.
No mam nadzieje, ze nie bede musiała zatem zakupić 80 A bo chyba nawet takich w alles na allegro nie widziałam

chyba jakos do 2,5 - 3 lat. tak mi sie wydaje i wtedy do przedszkola.
ja zastanawialam sie nad zlobkiem ale dziecko u nas trzeba zapisac jak sie zajdzie w ciaze- chyba ze do prywatnego ale to koszt jak dla mnie zbyt duzy. poza tym zlobek kojarzy mi sie z chorobami a niestety nie bede mogla brac zbyt czesto brac zwolnienia bo zamierzam isc na wlasna dzialalnosc. wole wziasc nianie a potem puscic mala do przedszkola.
 
Ostatnia edycja:
chyba jakos do 2,5 - 3 lat. tak mi sie wydaje i wtedy do przedszkola.
ja zastanawialam sie nad zlobkiem ale dziecko u nas trzeba zapisac jak sie zajdzie w ciaze- chyba ze do prywatnego ale to koszt jak dla mnie zbyt duzy. poza tym zlobek kojarzy mi sie z chorobami a niestety nie bede mogla brac zbyt czesto brac zwolnienia bo zamierzam isc na wlasna dzialalnosc. wole wziasc nianie a potem puscic mala do przedszkola.

ja tak pomyslałam o żłobku bo ja na wychowawczym zostane do momentu jak mały bedzie miał gdzies koło 1,5 roku a potem chcę wrócić do pracy. No i będzie problem z małym.
 
Pajkaa-myśle, że podczas karmienia piersi powinny Ci urosnąć o jeden rozmiar i wtedy B będzie dobry:tak: Ja w poprzedniej ciąży nie miałam dużego biustu-właśnie 80B, a później powiększyły się do C, ale tak jak pisałam Alles kupowałam B, bo w C się "topiłam";-) Co do żłobka, to uważam, ze 1,5 roczne dzieci bez problemu powinny się tak zaaklimatyzować-młodszego bym nie dała:sorry2:
 
bylismy dzisiaj z bąblem na kontrolnej wizycie. Ostatnio okazało się, że maluch jest ciut za nisko ułożony ale poza tym wszystko w normie. Dzisiaj okazało się, że napiera jeszcze niżej :/ na szczęście szyjka nie skróciła się i jest ładnie domknięta...no ale tak na wszelki wypadek...skierowanie do szpitala. właśnie pakuję torbę. może to i lepiej. zrobią wszystkie niezbędne badania. lekarz powiedział, że lepiej dmuchać na zimne. z szyjką na razie jest ok, ale niech lepiej to dokładnie sprawdzą. maluch napiera dość mocno, więc nagle może coś się zacząć dziać :/
 
reklama
Pajka, no właśnie chciałabym, aby te posty odnosiły się niektórych Turków z Niemiec, ale komentarze typu: "turcy są stworzeni do życia w buszu", "turasy jedne wrrrrr też ich nie lubię" czy "najgorszy naród świata" według mnie odnoszą się do ogółu i to ewidentny rasizm. :no:
Ciamajdka, tak wiem jacy są turcy w Niemczech, bo też miałam z nimi styczność i to samo wiedzą Turcy z Turcji i im też jest głupio za swoich zacofanych i niereformowalnych rodaków na emigracji. Chodzi mi o to, że nie mamy prawa oczerniać CAŁEGO narodu za to co robią jednostki! Bo są ludzie i "ludzie".
Śmiejemy się z Turków, a sami mamy nie lepszą opinię w niektórych krajach.

Pamiętajmy, że we wszystkich w nas płynie krew tego samego koloru i mieszkamy pod jednym niebem.



Pozdrawiam ;-)
 
Do góry