reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witam Was Dziewczynki :) Jestem tutaj po raz pierwszy i chcę się podzielić swoim szczęściem :) Jestem według USG z 28.12. w 4 tyg ciąży (tzn od ostatniej miesiączki minęło już 6 tyg ale jak wiemy nie odrazu zachodzi się w ciąże :-)) Tzn teraz już jestem w 4 tyg 4 dniu :-) Terminu konkretnego nie mam jeszcze oczywiście ale wedłgu wstępnych obliczeń mojego ginekologa wychodzi 29 - 31.08.2010. Teraz tylko modlę się żeby wszystko było dobrze i żebyśmy za 9 miesięcy mogli cieszyć się naszym Skarbem. A tak w ogóle to słyszałyście już bicie swoich maluszków? Bo mi ginekolog powiedział że w tym tygodniu to jeszcze nie możliwe i że mam przyjść w połowie stycznia to wszystko powinno być już widać i słychać. Tzn na USG fasolka jest wyraźna, ale serduszka nie słyszałam. A jak to było u Was? Pozdrawiam

Ja myłam na usg w 4 tyg i 6 dc i było widac sam pęcherzyk ciążowy a tydzien pozniej słysząłam juz serduszko :tak: to wszystko zależy od fasolki inne dziewczyny słyszą dopiero w 7 tc więc się nie martw na zapas będzie dobrze - wiem, ze sie dobrze pisze, bo ja sama się denerwowałam, ale musi byc dobrze:tak:
 
reklama
To i ja sie witam noworocznie z Wami.
Wrocilismy z sylwestra przed 3. Spalam do 9 i zaraz chyba znowu ide spac. A maz obiecal dzis zrobic pizze wiec ja nawet do kuchni nie wchodze :tak::-D
 
Nam zostalo jeszcze troche chinszczyzny z wczoraj, nic nie gotuje i zamierzam leniuchowac caly dzien. Jutro wracam do pracy ,ale mi sie nei chce :no:
 
Witaaam!!
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!! Zdrowych Dzieciatek w sierpniu, zdrowia, sił witalnych i wielu radosnych dni!! Zycze wszystkim Sierpnioweczkom.
Nasz słodki synek wstal dzis o 6 rano, my spalismy od 3... najpierw maz sie nim zajal, a ja spalam, potem on spal a ja go bawilam. Zadnych szalenstw nie bylo, spedzilismy te noc z moimi rodzicami. Mnie szczerze mowiac "łozko wolalo" juz od 21, ale tylko podrzemywalam chwilami.
 
Witam noworocznie :-)
My jeszcze jesteśmy w Ustce, wracamy we wtorek dopiero, ale już mi się tęskni do domku :tak:
Dziewczynki chciałam Wam życzyć Szczęśliwego Nowego Roku!!! ten rok będzie dla nas niezwykły bo przyjdą na świat nasze dzieciaczki :tak: życzę Wam i sobie spokojnych pozostałych miesięcy ciąży aby nasze dzieciaczki zdrowo rosły i się rozwijały :tak: Dużo zdrówka i miłości dla wszystkich na ten 2010 rok :tak:

 
Witam w Nowym Roku 2010 !!!
Dziewczyny życzę Wam jak i sobie przede wszystkim spokojnych 9 miesięcy i zdrowych dzieciaczków oraz mniej dolegliwości przez te pierwsze 3 miesiące ;o)) !!!

***

Polianna gdzieś napisała że pomogły jej na mdłości krakersy zjedzone na czczo i faktycznie to działa !!! Dzisiaj co porawda nie miałam krakersów, ale zjadłam te małe różne słone ciasteczka, precelki itp. Taka mieszanka i przez cały dzień nie miałam mdłości !!! dopiero teraz mnie coś biorą ale to pikuś w porównaniu z poprzednimi dniami ;o))
 
Witam!
Na razie mdłości brak, ale zobaczymy co będzie dalej, bo łapią mnie w najmniej spodziewanym momencie:sorry2: Czytałam, ża któraś z Was ma ten sam problem co ja, nie wie co ma pić, bo mdli ją... Ja akceptuję tylko wodę niskogazowaną-odgazowaną i kompot ze śliwek, po reszcie jest "zwrotka":shocked2: Dzisiaj jedziemy na zakupki bieliznowe-wszystkie staniki są na mnie za małe;-)

 
Moje mdłości z lekka odpuściły.Herbatka z imbirem i jest OK.
Ale piersi to mi eksplodują chyba,nie pamietam,zeby aż tak mnie bolały,masakra jakaś.
A i po świątecznych dniach brzuszek urósł,trochę z przejedzenia(wieczorami tylko jadłam normalnie),a troszke kluseczka sie rozpycha już.
 
reklama
Najlepsze życzonka na Nowy Rok i zdrowiuśkich 9 miesięcy :D

u mnie dopiero początek , moja ginka na 1 usg (21 grudnia) powiedziała, że jest mniej niż 4 tyg i 6 dni, było widać tylko centymetrowy pęcherzyk, dziwi mnie że nie zapytała czy biorę kwas foliowy itp, po prostu nic. Wy dokładnie wiecie który dzień macie hmmmm czemu mi nie powiedziała??? to się określa z wielkości fasolki? a dziewczyny i co to jest OM? czuję się zupełnie ciemna w tym temacie :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry