reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpien 2008 - otwarty

Witam wieczorkiem :)
Miłosz zasnął choć trochę mu to zajęło i nie obyło się bez płaczu. Ja też pewnie zaraz padnę. Dziś byłam pierwszy raz w pracy od maja tamtego roku no i jestem troszkę zmęczona, ale nie było tak źle. Najgorzej było wyjść z domu i zostawić synka łezka mi się w oku zakręciła, ale godziny w pracy szybko mijały. Tylko 2 razy zadzwoniłam do niani spytać czy wszystko ok. Jak wróciłam to wycałowałam i wyprzytulałam Miłoszka. Szkoda tylko ze mój skarb nie zmienia zwyczajów nocnych i nadal co 2 godz jest pobódka i czasem nawet pół godz na cycu taki z niego ssak.

Kunek no to z Emilki smakoszka już jest tyle nowości poznała. Grunt że odkryłaś czym ci się dziecko denerwuje i zmieniłaś czapeczke :-)

Domanska86 oj ciężkei żcie z alergikami nas to na szczęście omija. Życzyę Wojtusiowi dużo zdrówka a tobie sił.

Nikaa gratuluje przewrotów Oliwki i coraz bogatszego słownictwa:-). Miłoszek też coraz to nowe dzwięki wydaje krzyczy aaaa namietnie łuuuuuuuu prrrrrrr albo strzela jezykiem tak jak się konika naśladuje a dzis jakieś nowe dzwięki wymyslił których nie jestem w stanie oddać pisząc coś w stylu łouł. No i z ciąhgnięciem za włosy to mam koszmr normalnie garściami mi wyrywa raz się prawie rozpłakałam tak mnie szarpną że miał pełną garśc włosów. nie jestem w stanie ich spiąć bo mam takiej długości za uszy.

życzę miłej nocy i zmykam
 
reklama
Witam :)
Oliwka spi wiec ja szybciutko do komputera.
Ostatnie 2 noce byly takie sobie. Corcia sie ciagle budzila-czyba przez zeby, bo oprocz lewej dolnej jedyneczki widac, ze prawa zaczyna sie przebijac. Jejku kiedy wreszcie sie wyspimy? :)
KUNEK i ja sie przylaczam do Ciebie. Mamusie piszcie bo coraz ciszej na forum,:-( caly weekend zagladalam a tu nawet 1 posta nie bylo.
Gratuluje apetytu Emilce, moja mala tez powolutku zaczyna sie przekonywac do mieska. Oliwka tez czasami denerwuje sie na spacerach a to dlatego, ze chcialaby usiasc w wozku a tu jeszcze za wczesnie, wiec smiesznie podnosi glowe do mostka i zlosci sie z wysilku.
JOASIA jak to obrze, ze ja jeszcze nie musze isc do pracy:sorry2: Pewnie juz niedlugo Milosz przestanie sie tak czesto budzic i da sie wyspac mamusi:tak:

Dobrej nocy
 
Witajcie dziewczyny !
U mnie cały czas choroby, bez wytchnienia:-(, mały, to znowu córcia, która więcej jest w domu niż w zerówce. Chociaż tym się nie martwię, bo z materiałem jest dużo do przodu. Synuś tydzień temu skończył antybiotyk i znowu katar i w nocy zagorączkował w sumie po raz pierwszy. Momentami nie mam siły i płacze z bezsilności. Na dodatek nikogo z rodziny do pomocy właśnie w takich sytuacjach kryzysowych. Moja najbliższa rodzina za granicą, a teściowie to dobrzy, ale najlepiej z daleka. Żal mi dzieci, ale nie na wszystko mamy wpływ. Przepraszam, że tak się wyżalam, ale nawet nie ma z kim porozmawiac.
całuję Was mocno życzę zdrowia :tak:
OLICH jak widzę to Ty z Koszalina. Może wiosną uda się nam zobaczyc?
 
Witam,
dziewczyny przepraszam, ze ostatnio zaniedbuje forum, ale u mnie w domu istne wariactwo z tym pakowaniem!:szok::no: Nie mam czasu na nic, ciagle ktos cos przywozi, wywozi, wszedzie pudla, przejsc nie mozna a synek oczywiscie niczego nie ulatwia:no:. Jedna reka pakuje a druga zabawiam, bo inaczej krzyk.
Dobrze, ze nocki ladnie przesypia /jedno karmienie na spiocha o 1/, bo chyba bym padla... Ale i tak zwykle moj dzien wyglada tak, ze Wikotrek krzyczy, pralka halasuje, wlasnych mysli nie slysze, 10 tysiecy innych rzeczy i do tego z podniesionym cisnieniem miedzy kartonami siedze :wściekła/y:Do wariatkowa mnie wysla niedlugo...:-D
Tak to jest jak sie nie ma nikogo do pomocy. Najgorsze , ze jeszcze tydzien to potrwa...
No ale juz niedlugo bedziemy w Polsce:-D

mama_Adrianka o ile dobrze kojarze - to teraz macie z synkiem turnus rehabilitacyjny? Powodzenia :tak:
olich ja juz sie wycwanilam /choc pewnie Ameryki nie odkrylam :-p/ i zawsze jak pisze posta, to kopiuje :tak: Bo tez mi sie zdarzylo, ze posta wcielo, zwlaszcza jak wciskalam zatwierdz :baffled:
Nikaa brawo dla Oliwki, ze juz sie obraca :-) A za wlosy synek tez ciagnie i nie ma znaczenia czy zwiaze, czy nie, bo nawet jak mam spiete wlosy, to wcisnie te swoje paluszki we wlosy i szarpie:wściekła/y: Zaraz lysa bede , bo zawsze w raczce mu cos zostaje ;-)
Domanska86, Nastoria zycze duzo zdrowka Waszym dzieciom :tak:
Kunek moj synek tez mial problem z czapka, zwlaszcza z tymi zimowymi, grubszymi. Teraz jak juz jest cieplej na dworzu, to zamiast czapki zakladam mu kaptur i jest duzo lepiej. W ogole teraz to spacerujemy tylko w bluzie polarkowej :tak:
Jo_asia oby synek zaczal przesypiac nocki! Na pewno ciezko jest zostawic synka w domu i isc do pracy, ale pewnie z czasem przyzwyczaisz sie i synek rowniez:tak:

Pozdrawiam wszystkie mamusie!
 
Nikaa super że mała się przewraca my czekamy
Oj Cypis też uwielbia moje włosy, mimo że mam związane on zawsze znajdzie coś żeby sobie pociągnąć

Kunek czasami dzieciom tak mało do szczęścia:tak: trzeba tylko weź się matko domyśl o co dziecięciu chodzi;-)
No nie chciało się pisać:-p

Jo Asia dobrze ze powrót do pracy bezproblemowy:tak:

Nastoria może się uda niech tylko ta wiosna przyjdzie:-D

Madlen najważniejsze ze już niedługo po wszystkim
Ja tez zazwyczaj kopiuje ale teraz jakoś dziwnie wyszło że dopiero później zauważyłam ze zamiast posta mam tekst -Kliknij jedną z ikon szybkiej odpowiedzi w postach powyżej w celu aktywacji tego okna.:baffled:
 
witam:-)
My byłyśmy wczoraj na szczepieniu - Emilka nawet nie jęknęła (bo wprawiona jest po zastrzykach):tak:miło było bo panie pielęgniarki nas pamietają, pani doktor też;-)

A wiecie co się okazało:zawstydzona/y: Emiś od jakiegoś tygodnia miała taką suchą skórę na nóżkach a przez ostatnie kilka dni zaczęły jej sie z tego robić takie chropowate placki:-( więc pokazałam to na szczepieniu i pani dr mówi że to skaza:zawstydzona/y::-(jeszcze tego nam brakowało... a najśmieszniejsze jest to że Emi ma to tylko na udach, nigdzie indziej, za uszkami również czysto:sorry2:
No więc dostałyśmy narazie maść, która się przygotowywuje w aptece i mam ją dziś do odebrania. Mam smarować Emilke przez tydzień 2 razy dziennie, a później już tylko raz dziennie-i to całe ciało, a nie tam gdzie ma ta wysypke:dry: jak nie będzie poprawy to będziemy się zastanawiać nad zmianą mleka, bo narazie pani doktor chce nam zaoszczedzic kłopotu i może ta maść podziała:tak:

Dziś za to na 12.30 idziemy do nefrologa, oby przynajmniej tam było wszystko w porządku:tak:;-)

Joasia trzymam kciuki aby Miłoszek dal sie wyspac mamie w nocy, zwłaszcza że pracujesz i na pewno jest Ci odpoczynek potrzebny:tak:

Nika jak tam ząbki? przebiła się druga jedyneczka?;-)Kiedyś na pewno się wyśpicie;-)

Nastoria przykro mi że dzieciaczki tak często chorują:-( życzę dużo DUŻO zdrówka:tak:może wraz z przyjściem wiosny wasze problemy znikną;-)

Madlen jakoś sobie muszisz poradzić z pakowaniem, bo z rozpakowywaniem to pewnie w Polsce Ci rodzinka albo przyjaciele pomogą:-);-)kurcze zazdroszcze że już możecie spacerować w polarku:-pale do nas tez wkoncu musi zawitac wiosna:tak:

olich no z tym domyślaniem to różnie bywa, ale jak sie wpadnie na to o co chodzi to radości co nie miara:-D

novelka witaj! pewnie ze mozesz do nas dołączyć:tak:napisz cos wiecej o sobie i swoim dzieciaczku:-);-):tak:

trzymajcie za nas kciuki, poźniej zdam relację

pozdrawiam:-p
 
Dzisiaj moja corcia obchodzi 1 imieninki w zyciu i postanowila sprawic rodzicom prezent i po zasnieciu wczoraj o 21 obudzila sie dopiero o 7:30. Super nocka, szkoda tylko, ze ja caly dzien cierpie z powodu bolacego karku, musialam zle polozyc glowe na poduszkach.

NASTORIA zycze duzo zdrowka dla dzieciaczkow i duzo sily dla Ciebie. Ja mam ten komfort, ze moi rodzice mieszkaja dwa bloki dalej, sa na emeryturze i caly czas sluza mi pomoca. Nie wyobrazam sobie siebie na Twoim miejscu, trzymaj sie dzielna mamo:-)
MADLEN80 pomysl sobie, ze juz niedlugo bedziesz w Polsce. Majac takie doswiadczenie w pakowaniu, rozpakujesz sie w tempie ekspresowym i bedziesz mogla cieszyc sie wiosna w kraju. Duzo sil.;-)
NOVELKA dolacz do nas bez zadnego skrepowania. Pisz o sobie i swoim szkrabie
KUNEK czy diagnoza pediatry jest ostateczna? Bardzo sie zdziwilam czytajac o skazie u Emilki, tym bardziej, ze ma tyllko zmiany na nozkach. Myslalam, ze skoro byla caly czas na NAN1 i super tolerowala to mleczko to przejscie na 2 bedzie tylko formalnoscia. Ja jutro koncze przechodzenie na NAN2 i jak na razie wszystko z Oliwka jest ok.
Jak idzie picie Emilce z kubka niekapka?
Czekam na relacje z wizyty u nefrologa
Druga jedynka przebije sie chyba lada dzien.
 
Witam,
u nas pakowania ciag dalszy. Synek calymi dniami marudzi niestety, ale przynajmniej nocki sa fajne. I tyle wlasciwie u nas, dzien po dniu to samo ;-)
Kunek mam nadzieje , ze masc podziala i nie bedziecie musialy zmieniac mleczka :tak:Daj znac jak wizyta u nefrologa?
Nikaa gratuluje super nocki! Oby tak dalej :tak:szkoda tylko , ze Ciebie szyja boli... My tez juz przeszlismy na mleko nastepne i poki co nic sie nie dzieje :-) Zycze bezbolesnego zabkowania :tak:
novelka witaj
olich milo, ze do nas regularnie zagladasz :tak:
Jakos tak mi smutno, ze tak malo mamus sie udziela na naszym watku :-(Niewiele nas tu zostalo, zagladalam przed chwila na poczatek tego watku i duzo osob sie udzielalo, a teraz... Jak tak dalej bedzie, to nie wiem czy watek przetrwa...ehhh...
pomarudzilam, wiec uciekam, zeby juz wiecej nie smecic:zawstydzona/y:
Milego dnia zycze wszystkim mamusiom!
 
reklama
Kunek oby maść pomogła i się okazała że to nie skaza:tak:


Nikaa my imieninki mieliśmy szybciutko we wrześniu;-)
Gratuluje super nocki:-)

Madlen- staram się staram:-p



A ja dzisiaj wycięłam numer- moja robota polega na przepisywaniu danych firm które mi zlecą. Napisałam do pani maila o zlecenia a ona mi odpisała że NA RAZIE dała mi 100- ja czytając zrobiła takie oczy bo chciałam tylko 30 :szok:( mam dwa tygodnie na zrealizowanie a jeszcze kilka starych mi zostało) więc sprawdzam wysłanego maila a tam „poproszę o 320 firm” normalnie myślałam że padnę, ale tak to jest jak się człowiek śpieszy. Więc napisałam drugiego maila ze za pozostałe 220 dziękuję bardzo:-p:-)
 
Do góry