reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex analny

Mysle, ze musisz spytac lekarza, choc moim zdaniem jak ciaza nie jest zagrozona to nie ma przeciwskazan. Co do "centymetrow" to nie jest az tak istotne, uwazac trzeba i delikatnie robic, cokolwiek sie robi:)))))No i oczywiscie- higiena. Pozycje tez chyba lepiej takie wybierac, w ktorych sie za bardzo nie meczysz. Tak mysle.
Niektore kobitki w ciazy traca ochote na sex a widok faceta robi na nich wrazenie podobne do widoku...hamburgera, niektore za to robia sie bardziej "napalone" i maja ochote na duzo bardziej wyrafinowane rzeczy.
ja sie troche balam sexu na poczatku, ale w koncu nie wytrzymalam i jak maz wrocil z pracy to nie dalam mu nawet butow zdjac...:)))))))
 
reklama
Cytat: Mój to prawie zawsze jak sie kochamy wkłada mi palca a co innego to tylko czasami hi hi.

Ja terz lubiem jak mój mąż podczas sexu wkłada mi palca:-p wtedy dostajem orgazm.Sex analny to taka przyjemność kto nie próbował niech się przełamie a zyska nieziemską roskosz.Na początku też nie chciałam bo wydawało mi się to wstrętne, dziwne a jak spróbowałam to niemoge przestać.:happy:

sory ze sie zapytam ale czytam rozne Twoje wypowiedzi...Ty tak specjalne piszesz czy masz dysleksje? nie odbierz tego zle, ale czasem musze kilka razy przeczytac zeby zrozumiec co napisalas..
 
Specjalnie,gdzie tam,po co. Dyslekcje pewnie mam już pare osób mi to mówiło ale nie mam na to papierów
 
Po porodzie pojawiły mi się guzki krwawnicze:szok: w kanale odbytu,przy końcu jelita grubego.Miałam Kolanoskopie i mówili że te guzki są 1 stopnia i nie trzeba ich usówać.Przepisali mi czopki na hemorojdy doodbytnicze:no:i nie moge uprawiać anala.Jaka szkoda bo tylko wtedy mam orgazm.:baffled:
 
Powiem Ci, ze gdzies czytalam nawet, ze seks analny na pozniejszych miesiacach dla niektorych jest jedynym wyjsciem bo nie moga np. uprawiac seksu zwyklego,wiec az sie sama zaczynam zastanawiac:)
 
reklama
Do góry