reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks po porodzie

Jestem 3 miesiące po porodzie. Z mężem kochaliśmy się po 4 tyg od porodu, również odczuwałam ból i dyskomfort ale z każdym kolejnym razem było coraz lepiej i przyjemniej;-)
 
reklama
mnie też boli...przy porodzie ponoć mała porozrywała mi pochwę, więc to raczej nie dziwne...
póki co były 4 razy (w tym 2 przerwane z powodu bólu), aż boję się następnego razu...
 
Cześć! Ja po poprzedniej ciąży też miałam problemy, choć byłam po cc, więc to nie tylko po porodzie naturalnym. Chociaż od razu stosowaliśmy środek nawilżający, to przez parę pierwszych razy się nie udawało wcale, ale byliśmy cierpliwi i było coraz lepiej, chociaż na prawdziwą przyjemność musiałam poczekać.
 
Czy sn czy cc chyba zawsze po porodzie boli. U nas pierwsze kilka razy bylo dziewicze a potem juz z górki-jestem po 2 cc ;-)
 
witam
jestem juz miesiac po porodzie i juz wspolzylam chociaz jeszcze krwawie powiedzcie czy ja mogle teraz zajsc w ciaze???i czy moge sobie zrobic test ciazowy?????

ojj tak, jak najbardziej mozna zajsc w ciaze, to nie prawda, ze jak kobieta karmi to jest bezplodna.. mozna, mozna w koncu skad te narodziny dzieci rok po roku..
a co do seksu, jesli po porodzie kazdej ze stron to odpowiada to mozna sie kochac zawsze :)
 
Chyba spowodowane jest to chaosem w gospodarce hormonalnej, pochwa nie nawilża się dostatecznie. Ja tez tak miałam, drżałam na myśl o następnym stosunku, a teraz samo minęło. Na pewno z czasem będzie coraz lepiej. Może to też kwestia psychiki, a potem im bardziej się boimy tym bardziej boli bo się blokujemy.
 
witajcie. 5 miesiecy temu zostałam szczesliwa mama. Maja wniosłas do mojego zycia naprawde duzo szczescia. poczulam sie w koncu spelniona, lecz jest problem. Mój narzeczony (tatus Mai) bardzo chce sie ze mna kochac. codziennie, kilka razy na dzien i najlepiej w kazdej wolnej chwlii. odmawiam mu ciagle i nie buntuje sie. lecz sama bym chciala nabrac na wspolzycie ochoty. mimo ze jestem juz 5 miesiecy po porodzie, nadal stosunek mnie boli. nie cały czas, a ty;lko napoczatku. ale nie to mnie przeraza, a to ze nie czuje potrzeby uprawiania seksu. co ze mna jest nie tak? nie chce ciagle mu odmawiac ale nie chce tez robic niczego wbrew sobie. dodam ze przed ciaza bylo nam naprawde dobrze w łóżku a teraz ja nie potrafie! ciagle tego unikam. udaje ze spie, ze mnie glowa boli, ze mam stan zapalny pochwy itp. a on rozumie to wszystko i nie naciska na szczescie. ale chcialabym zeby wszystko wrocilo do normy!...
 
evmimiałam podobnie, u mnie to było zmęczenie fizyczne jak i psychiczne do tego czułam się mało atrakcyjna . wziełam się w garsc, zadbałam o siebie i jakoś samo przyszło.;-)
 
reklama
evmi to normalne cały wolny czas zajmujesz się córeczką jesteś zmęczona i nie odczuwasz potrzeby, ból pojawia się bo pewnie jesteś przy tym spięta i tylko czekasz,żeby juz skończyć .Możliwe ,że też odczuwasz strach przed kolejnym zajściem w ciążę- ja tak miałam. Możliwe ,że Love też ma rację z tym brakiem pewności siebie ale jak widać można sobie z tym poradzić więc głowa do góry ;)
 
Do góry