reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

samopoczucie przyszłych mam

To tk samo jak moj tato mial burze wlosow i do tego krecone:-)ja mam 5 wlosow na krzyz za to moj ma geste wiec tez nie wiem co wyjdzie z tej mieszanki:-)
 
reklama
jeśli występowanie zgagi ma zwiastować rośnięcie włosów to moje dzieciaczki też będą kudłate:p hehe.
Czasami po nocach aż się budzę, bo taka zgaga mnie pali, że treść żołądka próbuje wyjść na wolność:p
MantaZG - moja kuzynka jest jasną blondynką a jej mąż brunet to pierwszy syn urodził się rudy, a drugi szatyn:p
ale może ta zgaga zwiastuje, że mały brunecik/brunetka z bujną czupryną rośnie:p
 
jeśli występowanie zgagi ma zwiastować rośnięcie włosów to moje dzieciaczki też będą kudłate:p hehe.
Czasami po nocach aż się budzę, bo taka zgaga mnie pali, że treść żołądka próbuje wyjść na wolność:p
MantaZG - moja kuzynka jest jasną blondynką a jej mąż brunet to pierwszy syn urodził się rudy, a drugi szatyn:p
ale może ta zgaga zwiastuje, że mały brunecik/brunetka z bujną czupryną rośnie:p
moje w takim razie bedzie lyse jak kolano :-)
 
dziewczyny ciaza to pieky okres tak mowia a ja mam duze problemy z opuchnietymi nogami nie mieszcze sie w zadne buty:( dlonie mam tez opuchniete wygladaja jak nadmuchana rekawiczka,w nocy budza mnie skurcze tak od lokcia do czubkow palcy i w sumie caly dzien mam te dziwne uczucie odretwienia mrowiena, oddech mam taaki ciezki, bola mnie kolana jak kucne to juz ciezko wstac i krwotoki z nosa ech a ile jeszcze mi zostalo?chyba na koniec bede lerzec i sie nie ruszac .
 
Moje nogi, dokładniej mówiąc kostki wyglądają jak piłki tenisowe albo gorzej. Prawa noga jestw miarę o, ale lewa to okropnie wyglada tak spuchnięta. Mój maż dziś do mnie mówi : " niech te twoje goloneczki troszke odpoczną". no ale co się dziwić, 7-8 godzn dziennie stoję w pracy:/ po pracy biorę nogi do góry. smaruje żelem bodajże perfecta dla kobieta w ciązy do zmeczonych i opuchnietych nów, ale nie widze poprwy:-/ w pitek idę do lekarza no mu powiem, a za tydzien w poniedzielk mam wizytę w Polsce to moze bardziej sie zainetresuje tymi moimi nogami. Bo ręce mi nie puchną.............
 
nusia no ja tez po 9 h na nogach a moj gp twierdzi ze to normalne , dobrze ze cisnieniem sie zainteresowali i 5 grudnia bede miec ten holter. Tutaj pewnie doktorka bedzie mowic ze na zwolnienie idz.... a kiedy planujesz na macierzyński isc?
 
Podziwiam Was dziewczynki bardzo.. troche przejde sie po sklepach czy na spacerze i pleci mi zaczynają dokuczac masakrycznie :( Nie jest to permanentne, usiade odrazu ok.. Ale jednak nie wyobrazam sobie stac 8-9 godzin jeju..
 
ja przejdę 400 m i mam nockę z głowy, bo z boku na bok nie mogę się przekręcić z powodu bólu pleców
a zgaga to już w ogóle - po wszystkim... różne bóle, dolegliwości, szpital, od początku zagrożona ciąża ale i tak uważam, że ciąża to najpiękniejszy okres w moim życiu
 
reklama
oj u mnie strasznie dokucza kręgosłup nie dość że mam w ogóle problemy to i teraz w ciąży jest obciążony i spacer na miasto to już wielki wysiłek i jak wracam do domu to zero siły na cokolwiek
co do zgagi i włosków dziecka to powiem,że ja z synem miałam okropną zgage nić nie pomagało paliła mnie okropnie,a syn urodził się łysy jak kolano :-D
 
Do góry