reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

samopoczucie przyszłych mam

ahoj Kobitki, no ja już sama nie wiem czy to jest puchnięcie, bo kostki nie zwiekszają swojej objetości, w ich wyglądzie nic się nie zmienia, chyba,że to jakaś taka wewnętrzna opuchlizna bez widocznych objawów
 
reklama
Amandla ja też tak nie mam, porozmawiaj z lekarzem ale jakoś mi się wydaje, że to chyba nic niepokojącego
 
Amandla - być moze te stopy tak dokuczają od ciężaru. Krew inaczej płynie, coraz więcej żył jest uciskanych... ja tak mam jak dluzej pochodze, albo postoje... stopy nie wytrzymują takiego ciężaru :) ja staram sie codziennie znalezc 15 -20 min na to by odpocząć z nogami uniesionymi powyzej serca zeby je odciążyć. Pogadaj z doktorkiem przy wizycie, ale to zapewne nic niepokojącego:)



ja za to sie zastanawiam czy mi czasami brzuch twardnieje czy to dzidzia sie tak juz wypina... nie moge wyczuc:) raz stwardnial mi brzuh i wiedzialam,z e to to...- lekarz o tym wie. Ale teraz? mam wrazenie ,z e to maluszek się tak obraca , ze napiera od srodka... trwa to 5-10 sekund...po czym dostaje małe kopki... Brzuch jest twardszy ...ale.... no nie wiem.... nie znam sie. :)
 
Ostatnia edycja:
ja mam też od czasu do czasu takie pieczenie, stopy pieką w trakcie brania prysznicu i też żadnych wizualnych zmian nie ma, a jak dłużej chodzę to pieką mnie ręce i robią się czerwone. Jednak wystarczy chwile poleżeć i już mi przechodzi:)
też wydaje mi się że to problemy z krążeniem krwi.
 
no dziewczyny...w koncu teraz nasze ciało pompuje niezłą ilość krwi;-)))
ja w dodatku mam jasną karnację i wszystko widac jak przez bibułkę u mnie. hehe
 
mnie wykańcza prawie codziennie... chociaż (tfu! tfu!)... od 3 dni jakby spokój...
za to pewnie się jutro pojawi taka, że zas zamienię się w wiedźme.
Jak zgaga to znaczy, że włosy dzidzi rosną - hahaah :-D
 
reklama
Ty się nie śmiej, bo i mój ojciec i Lubego mieli bujne czupryny typu afro itd... teraz teściu ma nawet burze włosów.
Ja to tam cienkie i blond, za to mój to czarny jak węgielek. Ciekawe co to za mieszankę ulepiliśmy wspólnymi siłami. ahaha:-D
ja teraz mandarynki kilogramami moge wcinać...a po cytrusach przeciez zgaga wlasnie sie nasila... no cóż:p
 
Do góry