reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sałatki i inne lekkie przekąski:)

A ja w upały robie sobie czasem taki lekki obiadek. Mianowicie: gotowana soczewica polana maslem, a do tego salata. Pycha:tak:
 
reklama
robilam juz taka ale bez oliwek i z sosem wloskim. musze sprobowac ta twoja. bedzie w sam raz na upaly bo nie jest ciezka :-D.
 
A ja robię taka wersję: sałata lodowa, pomidory, ogórki zielone, czerwona cebulka, kukurydza konserwowa i feta. Wszytsko zalane sosem śmietanowo-majonezowo-czosnkowym. Do tego robie jeszcze masełko czosnkowe i smaruje min opieczone na grillu bagoetki albo chlebek. PYCHOTKA!!!! i znika w ekspresowym tempie.
 
kobietki po tych 100 dnaich na chorobowym brak mi pomysłów na zupy, zauważyłłam że ciąglesą takie same, może macie jakieś ulubine zupki typowo Polskie i takie zaczerpnięte z innych kuchni, albo jakieś przepisy jedno garnkowe z niedrogich składników
 
reklama
ja lubie ryż z truskawkami i z cukrem, dobre na deserek:) zwłaszcza jak te truskawki taki pyszny sok wypuszczą... mniam
 
Do góry