reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
hej dziewczyny, a co sadzicie o imieniu Marika? zastanawiamy sie rowniez nad Nadia lub Lenka... a Waszym zdaniem, ktore z tych 3 jest najladniejsze? :)


Kiedys juz o Marice bylo. To czy mi sie podoba, to zupelnie bez znaczenia. Natomiast lepiej gdyby osoba o takim imieniu nie wyjezdzala do krajow hiszpanskojezycznych, gdyz bedzie przedmiotem niewybrednych zartow. Marica (czyt. marika) to pogardliwie o osobie homoseksualnej.
 
znam sporo mało spotykanych imion np
Nadzieja-moja chrześnica
Odyseusz i Oktawian- synowie mojego kolegi
Maurycy, Kornel i Aurelia-dzieci mojej kuzynki
Jowita,Klemens,Miłosz,Cyprian,Natan,Olivier, Jessica, Natasza, Noemi,Oriana--"Znajomi" mojego synka:D:D
Elijas,Agnes, Roberto- Dzieci moich sąsiadów
Emmanuel-synek kolegi jego imię na czesc piłkarza:D
Misia- córeczka mojej koleżanki
Alex, Oleander,Fabienne-dzieci koleżanki
Francesco, Izolda, Marietta, Iva, Leon, Kasandra, Marita, Ksenia-moi znajomi z czasów szkolnych
Berenika-to akurat z serialu:D

Ogólnie nie podobaja mi sie za bardzo te imiona w lipcu zostne mamą blizniaków chłopca i dziewczynki i wybrałam imiona Dawid, i Oliwia :) A mój prawie czteroletni synus ma na imię Kubuś:):-)
 
reklama
Ja sama na pierwsze imię zostałam bardzo skrzywdzona, dlatego też postanowiłam dzieci nie skrzywdzić tak bardzo jak mnie rodzice skrzywdzili. ;-)
Moje pierwsze imię to Anna :angry:, drugie już lepsze - Liliana :-)
Swoje dzieci nazwałam ładniutko, jak dla mnie. Pierwsza córcia to Amelia (często spotykane) Nicole (nie Nikola!!! proszę nie mylić z Nikolą, gdyż Nicole to zupełnie inne imię). Druga córeczka to Blanka Marika ;-)
 
Do góry