reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
U nas jest zwyczaj ze drugie imię daje się po rodzicach a jak sa kolejne dzieci to można po rodzeństwie

mój mąż ma drugie imię po tacie
oprócz tego wyboru podoba mu się jeszcze imię MIROSŁAW ale za mną to jakoś nie przemawia
 
Moja corka to Nadia mowie jej nadinka nadina :) Moja babcia nazywa sie Leontyna moj pradziadek nazywal sie Walenty :))

A tak ogolnie podoba mi sie Aurora Aurela Lena :))

Ksawier Fabian Kajetan :))
 
Moja corka to Nadia mowie jej nadinka nadina :) Moja babcia nazywa sie Leontyna moj pradziadek nazywal sie Walenty :))

A tak ogolnie podoba mi sie Aurora Aurela Lena :))

Ksawier Fabian Kajetan :))
Tez chce dac Nadia jak bedzie corcia :D..... Nadys, Nadunia :)
A jak chlopaczek to Natan :)... ale jeszcze nie wiem :)... Natanek, Natek :)...
 
reklama
Mój synek ma Franciszek Krzysztof
a jego tata Krzysztof Franciszek...

Ja mam Edyta Gabriela
córeczka będzie ( o ile w ogóle?) Gabriela Edyta

Na Franciszka to sie wszyscy u mnie buntowali ale teraz mówia ze inne imie by mu nie pasowalo:-D

Mi sie podoba jeszcze FRYDERYK:-)
 
Do góry