reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Witam , my mamy Olafa i Maję (miała być Lenka ale....), w najbliższej rodzinie mamy Marcina , Martę, Aleksandrę , Bartosza, Konrada i Martę:-)
 
reklama
witam moja córeczka ma na imię Roksana chciałam rzadko spotykane ale okazało się że jej rocznik to same Roksany i Oksany moja kuzynka ma trzech synów i mają imiona Bastek Natan i Itan wydaje mi się że są to rzadko spotykane imiona:-)
Nasz synus ma na imie Natan i ciesze sie, ze nie uleglam naciskom rodziny (ktora nie za bardzo byla zadowolona). Nasz Natek, Natula lub Natuś jest najkochanszym dzieckiem na swiecie.
 
znam jednego małego Kosmę :-), a na lutym mamy Juranda :-)
a moja córka miała być Liwią. bardzo mi się to imie podoba :-)))
 
Ostatnia edycja:
Straaaasznie mi się podoba imię Kosma:tak:kojarzy mi sie z duszą artysty i wolnego ducha:tak:
Musze powiedzieć, że jak mówię, że moja mała kluska ma na imię Masza każdy mooocno się dziwi;-)CO prawda tak jak wczesniej pisałam o Naszym długim dylemacie co do wyboru SASZA czy MASZA-to i tak mówie do kluseczki SASZA:-)
 
Z mężem jesteśmy właśnie na etapie wybierania imienia dla naszego maluszka (narazie jest mrówką) i zastanawiam się czy nie byłoby to dziwne gdyby nasz syn nosił takie samo imie jak tata( a dokładnie Kasper) jakie macie na to zdanie??

A czemu nie?:tak: Mój teść dał pierwszemu synowi swoje imię i nikogo to nie dziwiło i nie dziwi :-)
 
kojarzy mi sie z płynem do naczyń

Tymek też się kojarzy a całkiem fajne imię. Koleżanka ma małego Tymoteusza, z biegiem czasu nikt nie pamięta ,że jest taki płyn.
Przecież jak teraz wejdzie na rynek płyn do toalet Krystyna,Zuzanna czy Julia nie będziemy imion zmieniać , co nie :-D Ale rozumiem, że skojarzenia mogą być , głównie dzięki reklamie ;-)

Ludwik całkiem ładnie ,zdrobnienie też fajniutkie :tak:
 
Witajcie!!! a moja córcia ma na imię Laura:-)chociaż bardzo zawsze chcialam mieć córcie o imieniu Jagoda,ale musiałam iść na kompromis z mężem i została Laurka,ale następną dzidzie jeśli to bedzie dziewczynka podobałoby mi się imie Roksana a dla chlopczyka Fabian:cool2:
Moja tez to Laura choć miałą być Anastazją:-D:-D
Z mężem jesteśmy właśnie na etapie wybierania imienia dla naszego maluszka (narazie jest mrówką) i zastanawiam się czy nie byłoby to dziwne gdyby nasz syn nosił takie samo imie jak tata( a dokładnie Kasper) jakie macie na to zdanie??

U nas jest zwyczaj ze drugie imię daje się po rodzicach a jak sa kolejne dzieci to można po rodzeństwie U nas jest
Nikola Magdalena (po mnie)
Laura Nikola (po siostrze)
Samuel Marcin (po tatusiu)

Mi sie strasznie podoba imię dla dziewczynki Rozalia:-D
Na moje dzieci wołamy Niki Sami Lala wieć Rozi idealnie pasuje:-D:-D Ale nie ma mowy niezdecyduje się na czwarte:cool2:
 
Moja tez to Laura choć miałą być Anastazją:-D:-D


U nas jest zwyczaj ze drugie imię daje się po rodzicach a jak sa kolejne dzieci to można po rodzeństwie U nas jest
Nikola Magdalena (po mnie)
Laura Nikola (po siostrze)
Samuel Marcin (po tatusiu)

Mi sie strasznie podoba imię dla dziewczynki Rozalia:-D
Na moje dzieci wołamy Niki Sami Lala wieć Rozi idealnie pasuje:-D:-D Ale nie ma mowy niezdecyduje się na czwarte:cool2:

Czarna:cool2::rofl2:
 
reklama
Witam!A ja mam bliźniaczki Zofię i Mariannę po babciach.W ogóle podobają mi sie te starsze imiona.Gdyby maż sie zgodził byłaby Bogunia i Antosia,ale nie chciał.A w rodzinie mam jedną Larysę.Cała rodzina była w szoku!Pozdrawiam!
 
Do góry