reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
Imię Marika braliśmy pod uwagę przy drugiej ciąży tzn ja brałam ;-) mąż jak zwykle wielki sprzeciw. Ostatecznie Amadeuszek miał być Nataszą no ale mu się odmieniło :-pJednak imię Marika podoba mi się do dnia dzisiejszego.
Teraz mam manie prześladowczą na punckie Marcelinki Livii Gracjana i Marcela i to nasze imiona dla trzeciego bobaska o którego postaramy sie za kilka lat :dry::sorry2:
 
Ostatnia edycja:
misia391 a jest jakieś polskie imię które nie jest dla Ciebie badziewiem????:no::no::no: Czyżby...MISIA??????;-)


no bardzo zabawne... wyrazilam tylko swoja opinie
a co do polskiego imienia to wymienilam np. Gabrysia

a jesli chodzi o moj post to przepraszam wszystkie mamusie ktorych dzieci maja imiona ktore wymienilam... zmienilam juz nieco tresc mojego posta ;)
pozdrawiam i zapewniam ze to juz sie nie powtórzy :):-):sorry::sorry:
 
HEJ,dziękuje wszystkim za podp co do imion Masza czy Sasza.Jak na razie obstawiamy Maszę:-)
Kiedyś spotkałam małą dziewczynkę o imieniu LEA-piękne:)
 
LENKA ja obstawiam MASZĘ - MASZEŃKĘ :tak::tak:

Jeszcze MARUSIA jest ślicznie ale nie wiem czy jest powiązane z Maszką

A za nami znów KOSMA chodzi...
 
Ostatnia edycja:
No cóż jak dawaliśmy z mężem imiona starszym dzieciom to nie były takie popularne Kacper i Oliwia...a teraz nazwaliśmy najmłodszą latorośl Konstancja i mam pewność że jeszcze jednej w klasie nie będzie:-D:tak:.Za to mój brat mieszka w Angli ożenił się z Ukrainką(świetna dziewczyna) i wykombinowali sobie Angelikę bo jest we wszystkich trzech językach i co najważniejsze im się podoba:tak::tak:
 
reklama
Lea, Nelly, Eliza...mmm...ładnie...:-)

Znalazłam ostanio imię dla mojej przyszłej córeczki (póki co nie jestem w ciąży;-))
Uwaga...tego imienia jeszcze nie było na naszym wątku...

Junona-Nona-Nonka-Junonka

Jak Wam się podoba?
 
Do góry