reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

martha ja mysle ,ze imie to indywidualna sprawa rodzica.To ,że Tobie te imiona wydają się nieziemskie nie znaczy ,ze kazdy tak uważa.Dla jednych imię Masza jest jak z kosmosu inny bedzie sądził że Genowefa brzmi jak nie z tej epoki.Kazdy ma prawo nadac dziecku imię według swego uznania,jesli oczywiscie nie jest ono obraziliwe.OSobiscie nie widzę w tych imionach nic zlego aczkolwiek sama bym swojemu dziecku takiego imienia nie dała.


Przeciez napisalam ze kazda matka nadaje imie dziecku takie jak sie jej podoba to jaki masz problem ja mam prawo powiedziec co mysle chyba po to jest to forum zeby picac swoje zdanie.Lepiej sie zastanowic 2 ra.zy zanim sie nada jakie kolwiek imie.Ja nie powiedzialam ze jest cos zlego w tym imieniu tylko ze mi sie OSOBISCIE nie podoba ale to nie moje dziecko to tylko moja opinia....Pozatym czytalam to z moja znajama i ona powiedziala ze to imie kojarzy sie jej z Meszka (MUCHA) i oczyiwiscie bez obrazy:-)
 
reklama
Marta24,kochana jak sie nie myle to forum powstało aby rozmawiac o nietypowych i wg statystyk niespotykanych imionach.Jak na razie widzę, ze twoje wypowiedzi wieją non stop krytyką.Jesli mam być podobnie obscenicznie nastawiona do imion-to nigdy nie nazwałabym córki imieniem Nicole-jeśli ty sobie pozwalasz na krytyke każdego imienia to vice versa.U mnie imiona z pochodzeniem angloamerykańskim typ-Nicole,Dastin,Mike,Angelika,Jessica odpadają,ale nie pozwalam sobie na tego typu uwagi!Ah pisałam o imieniu nie Duszana a Duszan!Sorki ale wschodnie imiona są jednak bliższe naszemu pochodzeniu niż imię rodem zza oceanu.I znów się powtarzam, dzieki własnie takim opiniom rodzą sie głupie przekonania steereotypy. czyt.opinia"ciocia klocia" zza płotu!!!Jeszcze nie zdążyłaś skrytykować Leny-tylko czekać.I jeśli porównujesz imie mojej córki do MUCHY to muszę tak zaaregować!!!!!!!!
Do wiadomości Masza inaczej Maria a nie Mucha!!!!!!!!!!!!!!
 
Lenka zgadzam sie z Tobą.Dla mnie Nicola tez odpada nie bede pisac z czym mi sie kojarzy...Bo wiem, że byłoby mi przykro gdyby ktoś napisał cos takiego o imieniu mojej córki.
Marta Kochana dlaczego na mnie naskakujesz nie potrzebnie??Ja umiem czytac ze zrozumieniem,nie napisałas,ze kazda mama ma prawo nadac imie takie jak jej sie podoba tylko napisałas cytuję
".Bez obrazy wiadomo ze kazdda matka cchce nadac swojemu malenstwu piekne imie no bez przesady....".
Nie napisałas tez ,ze Tobie sie osobiscie nie podoba ,tylko że cytuje:
"Dziewczyny znowu nie wymyslajcie takich nie ziemskich imion dla dzieci co to z imie Masza Duszana?"

I zastanów się kobieto co piszesz,poza tym watpie zeby kogos interesowało z czym się kojarzy imię Masza Twojej kolezance.

Aha dodam,że moja córeczk też bedzie nosić wschodnio brzmiące imię mianowicie: KALINA i droga Marto nie interesuje mnie z czym Ci sie to imię kojarzy.
 
Ostatnia edycja:
Marta24,kochana jak sie nie myle to forum powstało aby rozmawiac o nietypowych i wg statystyk niespotykanych imionach.Jak na razie widzę, ze twoje wypowiedzi wieją non stop krytyką.Jesli mam być podobnie obscenicznie nastawiona do imion-to nigdy nie nazwałabym córki imieniem Nicole-jeśli ty sobie pozwalasz na krytyke każdego imienia to vice versa.U mnie imiona z pochodzeniem angloamerykańskim typ-Nicole,Dastin,Mike,Angelika,Jessica odpadają,ale nie pozwalam sobie na tego typu uwagi!Ah pisałam o imieniu nie Duszana a Duszan!Sorki ale wschodnie imiona są jednak bliższe naszemu pochodzeniu niż imię rodem zza oceanu.I znów się powtarzam, dzieki własnie takim opiniom rodzą sie głupie przekonania steereotypy. czyt.opinia"ciocia klocia" zza płotu!!!Jeszcze nie zdążyłaś skrytykować Leny-tylko czekać.I jeśli porównujesz imie mojej córki do MUCHY to muszę tak zaaregować!!!!!!!!
Do wiadomości Masza inaczej Maria a nie Mucha!!!!!!!!!!!!!!

Lenka ja nie krytykuje nikogo jak ci sie tak podoba to twoja sprawa....Ja pisze co mysle to moja opinia nigdy jeszcze niespotkalam sie z takim imieniem dlatego tak napisalam!!!Poza tym wole swojemu dziecku dac nimie Nicole a nie Masza ale nie mam zamiaru z toba sie urzerac kochana rob co chcesz inni ludzie ci prosto w oczy nie powiedza co mysla.Niektorym sie niebodoba sie imie Nicole,Mike itp a innym tak.!!!!!oooo i ja nie poruwnuje twojej corki do muchy co to wogule za glupoty wygadujesz to imie mojej z najomej sie kojarzy z meszka czytaj uwaznie!!!!!
 
Lenka zgadzam sie z Tobą.Dla mnie Nicola tez odpada nie bede pisac z czym mi sie kojarzy...Bo mam trochę kultury.
Marta Kochana dlaczego na mnie naskakujesz nie potrzebnie??Ja umiem czytac ze zrozumieniem,nie napisałas,ze kazda mama ma prawo nadac imie takie jak jej sie podoba tylko napisałas cytuję
".Bez obrazy wiadomo ze kazdda matka cchce nadac swojemu malenstwu piekne imie no bez przesady....".
Nie napisałas tez ,ze Tobie sie osobiscie nie podoba ,tylko że cytuje:
"Dziewczyny znowu nie wymyslajcie takich nie ziemskich imion dla dzieci co to z imie Masza Duszana?"

I zastanów się kobieto co piszesz,poza tym watpie zeby kogos interesowało z czym się kojarzy imię Masza Twojej kolezance.



Normalnie smieszne pozatym nie Nicola tylko Nicole....:):-DJa naprawde nie mam ochoty takimi glupotami sie zajmowac to byla tylko mija opinia mi sie to imie nie podoba innym sie podoba.To teraz jak napisalam ze mi sie nie podoba to bendzie wielkie wow!!!Dajcie sobie dziewczyny spokoj
 
Lenka zgadzam sie z Tobą.Dla mnie Nicola tez odpada nie bede pisac z czym mi sie kojarzy...Bo wiem, że byłoby mi przykro gdyby ktoś napisał cos takiego o imieniu mojej córki.
Marta Kochana dlaczego na mnie naskakujesz nie potrzebnie??Ja umiem czytac ze zrozumieniem,nie napisałas,ze kazda mama ma prawo nadac imie takie jak jej sie podoba tylko napisałas cytuję
".Bez obrazy wiadomo ze kazdda matka cchce nadac swojemu malenstwu piekne imie no bez przesady....".
Nie napisałas tez ,ze Tobie sie osobiscie nie podoba ,tylko że cytuje:
"Dziewczyny znowu nie wymyslajcie takich nie ziemskich imion dla dzieci co to z imie Masza Duszana?"

I zastanów się kobieto co piszesz,poza tym watpie zeby kogos interesowało z czym się kojarzy imię Masza Twojej kolezance.

Aha dodam,że moja córeczk też bedzie nosić wschodnio brzmiące imię mianowicie: KALINA i droga Marto nie interesuje mnie z czym Ci sie to imię kojarzy.



i jeszcze jedno skoro juz taka madraz zCiebie ta maz kazal ci sie zapytac z czym Ci sie niby Nicole kojarzy bo normalnie smiac sie nieprzestajemy:)Jestem bardzo ciekawa moze ty to jakis expert od imion:)Pozdrawiam
 
Hej ale napisałaś"co to za imię Masza"ale pisłas też co to za imię Janina,Adela itdI nie musisz sie wcale ze mna użerać,bo ja wcale nie prowokuje takich sytuacji, ale jesli ktoś pisze tylko w duchu obraźliwym o innych imionach Naszych dzieci to wybacz,ale jak tu nie zaaregować!Nie spotkałam się jeszcze na tym forum aby ktos tak obsceniczny sposób krytykował imiona.I nie mów mi, ze ludzie nie powiedza mi prosto w twarz-bo jest to tekst .................naprawde nie na miejscu.Wiesz co i jest taka stara prawda, że krytykowanie innych wynika tylko z Naszych problemów i słabości!
Dla mnie Masza i Lena są najpiękniejszymi imionami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Z tego co wiem i obserwuje to Nicole nie jest wcale imieniem Niespotykanym i Orygialnym.
I myślę,ze powinnyśmy juz zakończyć obrazę i krytyke na tym własnie forum,bo chyba nie po to powstało!
 
Hej ale napisałaś"co to za imię Masza"ale pisłas też co to za imię Janina,Adela itdI nie musisz sie wcale ze mna użerać,bo ja wcale nie prowokuje takich sytuacji, ale jesli ktoś pisze tylko w duchu obraźliwym o innych imionach Naszych dzieci to wybacz,ale jak tu nie zaaregować!Nie spotkałam się jeszcze na tym forum aby ktos tak obsceniczny sposób krytykował imiona.I nie mów mi, ze ludzie nie powiedza mi prosto w twarz-bo jest to tekst .................naprawde nie na miejscu.Wiesz co i jest taka stara prawda, że krytykowanie innych wynika tylko z Naszych problemów i słabości!
Dla mnie Masza i Lena są najpiękniejszymi imionami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Z tego co wiem i obserwuje to Nicole nie jest wcale imieniem Niespotykanym i Orygialnym.
I myślę,ze powinnyśmy juz zakończyć obrazę i krytyke na tym własnie forum,bo chyba nie po to powstało!



Moze i sa dla Ciebie ale nie dla wszystkich.Problemow,slabosci ???/Co ty dziewczyno wygadujesz daj sobie juz spokoj kazdy sobie tu moze pisac jakie sie mu imienia podobaja a jakie nie....Przeczetaj sobie forum od poczatku jak jedna dziewczyna napisala ze jest nauczycielka w szkole i ze dzieci ktore maja takie wymyslane imiona sa wytykane i wysmiewane przez rowiesnikow ale dajmy sobie spokuj bo to naprawde nie jest potrzebne
 
reklama
MARTHA24 nie wiem jakie ty masz wykształcenie ale Twoje wypowiedzi są poniżej krytyki. Swoje zdanie można wyrażać w różny sposób - nie koniecznie obraźliwy - Ty ewidentnie masz z tym problem i do tego jeszcze naskakujesz na inne dziewczyny, które słusznie miały prawo poczuc się urażone. Taka jest MOJA opinia jak sobie przeczytałam wymianę Waszych postów.
 
Do góry